Jump to content

Moto Zajednica

Hondaaa ... pitanja i pomoc

Recommended Posts

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Pozarevac

Eh ovako , posto je moja honda vrlo stara , 89 a ja 88  8) , malo mladja od mene , odlucio sam da je estetski podmladim i sredim masinu koliko je to moguce . Okacicu slike posto je sad rasparcana , izgledas bash ovako http://www.bikepics.com/pictures/134953/ ... Sad fali joj mnogo toga ...

Prednja kocnica (vozim prez prednje od kad sam je kupio!  >:() , zvao sam jednog lika iz BG-a ako se ne varam , kazhe mi da je nova kocnica 100 eura

Brava - Neko je probao da je ukrade , ali je bila vezana sajlom pa nije , ali je otkinuo bravu i unistio kompletan mehanizam brave , srafcigerom predpostavljam ... kod tog lika 70 eura brava...

Kao sto sam rekao , podmladjujem je , prednjina ce biti "spicasta" , kalup od pezo skutera , prednjina ce biti Ovakva pa me zanima zna li neko gde mogu da nadjem farove i zmigavce...

Potebne su mi rucke , polomljene obe kad su pokusali da je ukradu , jer su oborili motor na stranu ...

Takodje , one nozice gde ide noga , ona nozica za kvacilo itd ( ne znam naziv  ;D) , gde bih njih mogao da nadjem ?

Potrebna mi je i zadnja guma , lanac , lancanik posto je vec "sjeden" , izdrzace ovu sezonu ali potreban mi je nov ...

 

E sad malo oko masine , zanima me , citao sam o raznim kitovima , koliko su dobri / isplativi , pregreva li se masina itd?

Koliko bih dobio na snazi ako bih uzeo KN filter za vazduh?

Koji bi auspuh mogao da "legne" na moju hondu?

 

Pozdrav , i hvala na odgovorima unapred .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Odeš na www.louis.de i tamo pronađeš potrepštine tipa ručkica i fuzastera. Možda pronađeš i štogod zanimljivo za šminku. Tamo imaš i lance i lančanice, a ovde imaš ljude koji donose robu iz tog kataloga. Što se tiče auspuha, ipak je to cvaja, ja se ne bih mnogo lomio oko toga, ostavio bih fabrički. Takođe je ne bi kitovao i budžio, bolje kupiš dobre gume i cepaš koliko ide inače. Uživajte u vožnji, za to motori i služe. ;)

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Pozarevac

Hvala na pomoci!  Mislim da je auspuh ipak previse star , ima i glup zvuk , mada sam gledao malo ovaj vash forum i nemoze da se promeni zvuk ko zna koliko jer je to 2t motor  :-\ ... Ali bih uzeo bolji auspuh ... Uskoro kacim slike photoshop iluzije i trenutnog stanja . Hvala najzli :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Zasto jednostavno ne bi stavio oklop od novijeg NSR-a koji ima veoma slicne farove kao ti sa Speed Fighta?

AgbcZ_20070709bikepics9573018yu1.th.jpg

 

Mnogo je manja prepravka da stavis oklop od takvog novijeg modela nego od nekog skutera.

 

Ja imam takav oklop na prodaju pa ako si zainteresovan mozes mi se javiti na 065/8230-921.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Pozarevac

Pasu li te maske sraf na sraf? One su od poliestera ako se ne varam? Koliko znam on truli brzo ... Speed fight maska izgleda mnogo agresivnije ... evo slike onako cist da vidis na sta ciljam

Honda slika 1

Honda slika 2

Slike su malo veche rezolucije ....

 

Inache takodje planiram da koliko je god moguce podignem rep , ondaj amontizer mislim da mi je otisao posto je motor vrlo nizak sad , ako nadjem veci amontizer stavljam ga radi brutalnog podizanja , rep preradjujem , stavljam sediste samo za jednog coveka...

 

Gledam ovaj Louis sajt , imaju ogledala , ove nozice i zmigavce koji mi bash trebaju ...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Tu gde se nalaze rebra trebao bi da bude vizir.

Glupo je da ti bilo sta pricam jer sam ti ponudio oklop i sad ce biti da te nagovaram da kupis od mene i stavis njega umesto to sto si zamislio a nije tako ali ovo stvarno ruzno izgleda.

 

Sto se tice poliestera, totalno pogresno si obavesten jer poliester NIKADA ne moze da istruli.

Cist primer su ti kamionski spojleri koji su stlano izlozeni svakojakim vremenskim uslovima a cak i posle 15-20 godina ne promene svoju strukturu i ostanu isti kakvi su bili dana kada su napravljeni.

 

A sto se tice repa pogledaj ovu temu:

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=8131.msg111340#msg111340

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Pozarevac

Skinuo sam sve plastike sa motora malo pre , mislim da ce pasovati rep od r1 sa malo prepravki ... ako ne , stavicu od nsr ... samo mi josh uvek nije jasno , gde da nadjem onaj amontizer koji se nalazi malo ispred zadnje gume , jer kako sam skontao  , tako jedino mogu da podignem rep motora gore? Ili mozda gresim ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Ako podignes konstrukciju repa (metalni deo na kome rep stoji) podicices i sam rep.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Pozarevac

Pogledaj kako je to kod mene , tj vidi ram .. evo --Slike--

E sad ja skidam onaj deo levi gde bi trebalo da idu tablica i zmigavci , i ovu aluminijumsku nozicu za suzovozaca... Ali vidis kakav je ram , jedino da secem ram ??? ??? ???  Ili ... Unapred hvala na pomoci...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja