Jump to content

Moto Zajednica

poz iz kg-a

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: ltd 450

hvala na dobrodoslici., a evo i malo da napisem nesto i o sebi., kaze moderator malo nesto sta jases, koliko dugo., i dokle. pa evo redom., moj prvi motor mi je cale kupio kad sam bio 5 razred osnovne skole., i to tomosov ., TORI CROSS., na njemu je sve pocelo i traje do dan danas., posle ono sto kazu rednom ,. ATX-50., pa CTX-90. ali mi je najvise odgovarao BT-50 S onaj sto je imao oklop., vozio sam njega 2 god., i kad sam overio asfvat i kad su me doneli kuci., onda cale proda i bt-50 i tori i kaze aj sad malo na biciklu.,uvek sam se druzio sa drugarima koji voze motore, ali nikako da kupim ja svoj,posle pocela ona sva sranja pa nisam ni mogao da kupim., ali kad god mi se vozio motor tu su bili ortaci pa su mi davali po dva tri dana da se vozikam da me malo prodje zelja, ali zelja pusta niikad nece da prodje pa sam resio ovih dana da kupim motor., sramota bre vise da trazim i da na skupove idem sa ortacima da me voze, kad ko ide i kad ko moze., i eto posto sam se i ozenio i dobio klinca,. dvoumio sma se sta da kupim., odavno mi je zapao za oko kawasaki ltd., vozio verko,.pa vuja kbo., i sad naletim na jednog, i eto pregovaramo oko cene., pa ako da bog a dogovor je pao 90% pa i ja da se popnem ovih dana na svoj motor,napokon., eto od mene ukratko., e sad umesto na pocetku aj da kazem na kraju., zovem se milan gavrilovic., a znaju me uglavnom svi ortaci kao mikac., a kolege na poslu i komsije me zovu gavra., pa tako dgrugari veliki pozdrav od mene., za sad,nadam se da cemo se druziti i ako da bog i voziti zajedno., poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja