Jump to content

Moto Zajednica

Treba Mi Savet Guzzi

Recommended Posts

  • U prolazu, 41 postova

Drugar me je zamolio da vas pitam kako da resi problem na svom Falkoncu. Problem je u njegovom zadnjem tocku zato sto mu zbice cesto pucaju. Prednji tocak je MZ-ov i zbice su nesto deblje a zadnji je Guzzi-jev i zbice su dosta tanke pa prilikom malo brzeg prelaska preko neke neravnine na putu znaju da pucaju.

Znaci treba nam savet sta da uradimo sa tim tockom, kod nas u Vrscu postoji majstor koji moze da mu montira nove (deblje) zbice ali je problem kako i gde ih nabaviti. Izvinjavam se ako ponavljam temu ali pokusao sam da nadjem neki savet na forumu i nisam uspeo,ako vec postoji tema dajte mi link. Unapred zahvalan. Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Koliko debele zice hoce da stavi? Mislim da nije neki neki veliki problem naci ih... Ja na mom motoru imam bas debele zice a nisu standardne jer zadnji tocak "presprengan sa 19" na 16"...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1114 postova
  • Lokacija: Tvrdos
  • Motocikl: ZUNDAPP KS 750

imao sam falkonca i nikad nisu pucale osim kad sam jednom prtegnuo zice odpustite ih malo. ili potrazite od neceg drugog nsu ima 18 tocak kao i guzzi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4264 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Jel to crveni falkonac od Taneta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova

Jel to crveni falkonac od Taneta

Falkonac je zute boje,ranije ga je vozio pokojni Sale.

Koliko debele zice hoce da stavi? Mislim da nije neki neki veliki problem naci ih... Ja na mom motoru imam bas debele zice a nisu standardne jer zadnji tocak "presprengan sa 19" na 16"...

Nemam pojma,gde si ti nabavio zbice?

imao sam falkonca i nikad nisu pucale osim kad sam jednom prtegnuo zice odpustite ih malo. ili potrazite od neceg drugog nsu ima 18 tocak kao i guzzi

Pa majstor je sredjivao oba tocka,ali probacemo.

Hvala svima. Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova

Evo kaze mi drugar da nisu zbice jako zategnute vec da su prilicno trule. Zato bi morao da ih menja. Ako znate gde mogu da se naruce nove,ili da ih neko pravi molio bih vas za pomoc. Hvala unapred. Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova

Evo kaze mi drugar da nisu zbice jako zategnute vec da su prilicno trule. Zato bi morao da ih menja. Ako znate gde mogu da se naruce nove,ili da ih neko pravi molio bih vas za pomoc. Hvala unapred. Pozdrav.

 

Alo, Ivane, pa pitaj Bogicu biciklistu, on je od nekud nabavljao te zbice cini mi se? 063/7789-722

p.s. jel ti ovo R26 na avataru?

 

Pozdrav,

 

Zeljko

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova

Evo kaze mi drugar da nisu zbice jako zategnute vec da su prilicno trule. Zato bi morao da ih menja. Ako znate gde mogu da se naruce nove,ili da ih neko pravi molio bih vas za pomoc. Hvala unapred. Pozdrav.

 

Alo, Ivane, pa pitaj Bogicu biciklistu, on je od nekud nabavljao te zbice cini mi se? 063/7789-722

p.s. jel ti ovo R26 na avataru?

 

Pozdrav,

 

Zeljko

 

 

Pa bio je kod Bogice,on je rekao da nema i ne moze da nabavi zbice.

Nije R26 vec R75 ali na zalost nije moj :( :( :(...

Hvala u svakom slucaju.

Pozdrav.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova

Evo kaze mi drugar da nisu zbice jako zategnute vec da su prilicno trule. Zato bi morao da ih menja. Ako znate gde mogu da se naruce nove,ili da ih neko pravi molio bih vas za pomoc. Hvala unapred. Pozdrav.

 

Alo, Ivane, pa pitaj Bogicu biciklistu, on je od nekud nabavljao te zbice cini mi se? 063/7789-722

p.s. jel ti ovo R26 na avataru?

 

Pozdrav,

 

Zeljko

 

 

Pa bio je kod Bogice,on je rekao da nema i ne moze da nabavi zbice.

Nije R26 vec R75 ali na zalost nije moj :( :( :(...

Hvala u svakom slucaju.

Pozdrav.

 

 

:-[ tek sad sam pogledao sliku kako treba  :-[ svasta od mene... Mislio sam da si Ivan, onaj sto vozi R26.... Nista zato, ako cujem da neko ima javicu ti.

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ako se prednji MZ-ov točak pokazao dobro, zašto nazad ne bi stavio isto (mislim na ceo točak)? MZ ga ima u varijanti od 18 za model 250 i 16 za 251.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova

Ako se prednji MZ-ov točak pokazao dobro, zašto nazad ne bi stavio isto (mislim na ceo točak)? MZ ga ima u varijanti od 18 za model 250 i 16 za 251.

 

 

Nemam pojma da li je on o tome razmisljao,hvala ti puno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja