Jump to content

Moto Zajednica

Институције наше земље или мртви МУП!!!

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 575 postova
  • Lokacija: New York
  • Motocikl: 2018 BMW C650 Sport

meni je depeša stigla nazad za 9 dana. 08.06. sam predao dokumenta u ljermontovoj, oni konstatovali da motor "ne postoji" u sistemu tj da nikad nije unet u sup-u stara pazova, i poslali depešu. svako jutro sam uredno zvao mariju iz ljermontove kao i sup st. pazova, i 17.06. su me zvali iz ljermontove da je depeša stigla nazad i da dođem po tablicu..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Данас узео таблицу али је притужба ипак послата....видећемо оће ли се ико огласити?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

ИПАК РАДИ!!!

 

 

Само да се јавим да су ме управо контактирали из ПС Темерин да је поводом мог дописа дошла комисија из НС-а и да је случај обрађен од страна полицијског службеника (име и презиме познато аутору). Утврђено је да шалтерска службеница није унела возило у систем а да су они даље на мој захтев све одрадили како треба и по УП (управном поступку). Позвали су ме да дођем и да видим закључке које су донели (ови из Темерина) и ако се слажем да шаљу даље комисији у НС да наставе са процесом утврђивања кривице службенице која није унела возило у систем и одређивања њене казне.

Ипак нешто ради.

 

П.С.

Лик који ме је звао био је врло коректан уз много ''извињавамо се'' и ''стварно ми је жао'' фраза али врло љубазно и крајње коректно. Ако ништа бар су им дошли и мало их начепили ови из НС-а.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Пошто још нисам добио депешу и регистровао мотор, послао сам мејл на следећу адресу:

 

Sreća, pa im je trebalo samo od 25. juna do sada... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • glavatar, 172 postova
  • Lokacija: burlingame, ca
  • Motocikl: gs500 '02

moja sprava je poreklom iz temerina te sam tamo placao porez. lik je uz prijatan kez izjavljivao kako ce da mi spusti porez jer sam mu drag, naravno nije spustio nista, da bi na kraju kada sam se vracao sa uplatnicom u kancelariju mu, zvizdao s druge strane hodnika pokazujuci da ne ulazim u kancelariju. unutra je bila neka zena! te mi je onako dziberski rekao "vidis sve ti je tu, sta oni znaju, sredio sam ti jeftiniji motocikl da manje platis, sad ti mene casti" uz smesak rekoh "druze dozvli mi da te castim" nije bilo mnogo 400din, nisam samo mogao da se zajebavam sa debilom pa da me posalje kuci za so opet da se cimam nesto. u papirima je naravno sve redovno gsx bla bla truc... divno mesto temerin.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja