Jump to content

Moto Zajednica

" BOKILIĆ " servis, prodaja delova

Recommended Posts

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

...VUJOOO rasturih ti honduuu :takoje:

 

Baš lep gest od prijatelja, to što može tvoj da učini nemože niko! :lol:

 

Bolje da ne dolazim, planirao sam infarkt u svojoj kući. :D

 

Jel te ujelo nešto iznutra?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 620 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100 Pan Europa

Samo da malo dobacim sa strane :lol:

Ovog vikenda isli za Bosnu a usput i testirali Bokilicev rad u nekim nenormalnim uslovima(vremenskim).Ka tamo +30 a nazad +10 stepeni uz stalnu kisu.U odlasku potrosnja 5.2lit a nazad zbog kise lagano +iznenadjenje 5.olit :care: Radi Kantasaki,samo peva,ni ona silna vodurina od kise mu nista nemoze :moto3: :moto3:

Bokilicu,svaka ti dala... :lol::zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

bre aspare,znas ko je doktor za karbove :nanana:

doduse..omasim po nekad :zvizduk:

no dobro..

Bokili po nesto i zna da popravi,ali po neke ljude neume da opravi...pojedine...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda CM125,GPz 550 Uni-trak

Bokilicu strucni savet - gpz550 unitrak - stoji li vise od dan dva bez paljenja jako tesko upali i to je neophodno da se skinu kapice unutrasnjih svecica i odmaknu par milimetara, sauh jako mali gas i zavergla,kad pocne da radi vratimo kapice i sve ok radi ko lud.Sumnjam na kablove da probijaju negde (ili svecice ali kad jednom proradi radi ok), i tako dok ne odstoji desetak sati.Posle ista prica

Cim se registruje dolazi na pregled ali dok ne skupim pare za reg. moram da se konsultujem ovako

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Bokilicu strucni savet - gpz550 unitrak - stoji li vise od dan dva bez paljenja jako tesko upali i to je neophodno da se skinu kapice unutrasnjih svecica i odmaknu par milimetara, sauh jako mali gas i zavergla,kad pocne da radi vratimo kapice i sve ok radi ko lud.Sumnjam na kablove da probijaju negde (ili svecice ali kad jednom proradi radi ok), i tako dok ne odstoji desetak sati.Posle ista prica

Cim se registruje dolazi na pregled ali dok ne skupim pare za reg. moram da se konsultujem ovako

promeniti svecice,,i i mozda pelivaju karbovi,ali svecice zza pocetak..:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Choda boy rules!!!, 277 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000

Ja nikako da stignem da se čekiram ovde i da popljujem majstora.

 

Odvezao sam mu neispravan motor, a on mi vratio ispravan!!!

 

Nije bilo ni viška delova.

 

Eeee ko sve danas ne popravlja motore !!!

 

 

 

Savet za "majstora" : Porasti 40 cm, skini 10kg, obrij se, operi, navuci pantalone preko razdeljka kad se saginješ ili se bar izdepiliraj, pa ću te preporučiti i koleginicama sa foruma.

 

Ovako samo preporuka muškom delu terača dvotoškaša. (onima sa jakim stomakom)

 

 

Sve je kako treba i prede kao sat!

 

MAJSTORE

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda CM125,GPz 550 Uni-trak

Gale jesi ti iso da Boki opravi tebe ili motor :zvizduk: Kako si napiso ispade da si vise gledao u majstora nego u motor :lol: :lol: :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Choda boy rules!!!, 277 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000

Xa xa, zamolio me da fa nahvalim kod zenskog dela populacije, kaze doadilo mu da mu dlakavi dahcu za vrat dok radi. :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mangulica, 321 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: SUZUKI BANDIT 400

Xa xa, zamolio me da fa nahvalim kod zenskog dela populacije, kaze doadilo mu da mu dlakavi dahcu za vrat dok radi. :-)

 

Znači da se obrijem pre nego da dodjem da mu dahćem za vrat 1hej.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Xa xa, zamolio me da fa nahvalim kod zenskog dela populacije, kaze doadilo mu da mu dlakavi dahcu za vrat dok radi. :-)

 

Znači da se obrijem pre nego da dodjem da mu dahćem za vrat 1hej.gif

obaveznooooo,,i ja cu se obrijem pa cemo zajedno da dahcemo :nanana:

mislim dok popravljamo motor,odvijamo zavijamo :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: Lacarak
  • Motocikl: yamaha xj 600 diversion

bio danas kod doktora bokilica da pregledam i sredim karbove na mojoj yamahi. :zvizduk:

cim je malo poslusao rekao da nisu nastelovani i da najverovatnije jedna svecica nesto ''kasljuca''. :neznam:

potom kad se motor malo rashladio, skinuo se rezerovar i karbovi i tom prilikom ustanovili da na istima postoje blokade. :zbunjen:

blokade su potom ''skinute'', karbovi se pregledali, nastelovali na suvo a potom kad su se namontirali na mesto uz pomoc uredjaja za vakumiranje karbova isti se nastelovali na meru. :takoje:

potom se motor probao i bukvalno bih rekao da je ''poleteo''. :D:lol::moto3:

kad se isti probao i ustanovilo da je sve ok, (sem ventila koji se cuju a koji ce se resavati neki drugi dan) promenilo se i ulje u motoru i uljni filter, obzirom da sam isti imao u koferu a da je isto trebalo da se menja. :)

po povratku za bgd uspeo sam na nekoliko mesta da podignem putnu brzinu samo do 140/h ali se nadam da cu uspeti negde i brze ici nego sto sam u povratku za bgd, da bih video koliko sada moze da razvije.

takodje se jos mora proveriti i potrosnja goriva sad nakon stelovanja, ali su procene da bi otprilike trebalo da sve ostane na ranijem nivou, ali videcemo za koji dan. ;)

u svakom slucaju doktore bokilicu hvala za strucan rad i mogu samo da svakome preporucim da ukoliko ima bilo kakav problem ode do doktora bokilica i on sve resava na licu mesta :care::care::care:

hvala i cujemo se uskoro za ventile :yamaha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Majdanpek
  • Motocikl: Kawasaki 450LTD

Majstor Bokilicu,kad bih ja iz Majdanpeka mogao da ti doteram moj kawasaki 450LTD da ga malo pretreses?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Majstor Bokilicu,kad bih ja iz Majdanpeka mogao da ti doteram moj kawasaki 450LTD da ga malo pretreses?

kad god pozelis,samo se javis dan ranije 063697094..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mangulica, 321 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: SUZUKI BANDIT 400

Xa xa, zamolio me da fa nahvalim kod zenskog dela populacije, kaze doadilo mu da mu dlakavi dahcu za vrat dok radi. :-)

 

Znači da se obrijem pre nego da dodjem da mu dahćem za vrat 1hej.gif

obaveznooooo,,i ja cu se obrijem pa cemo zajedno da dahcemo :nanana:

mislim dok popravljamo motor,odvijamo zavijamo :moto3:

 

Tako sam i shvatila 1nanana.gif . Javljam se posle 30.maja pa da opravljamo bandita

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Motocikl: hornet 600

svaka cast boki za uslugu , kvalitet i cenu. boki je mejstor ito za vise nego pristupacne cene , a ostali barem oni koje sam ja posecivao su segrti sa vecim cenama a manjim kvalitetom. svaka preporuka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F , 2001 god.

Posle duzeg zimskog sna doslo je vreme za budjenje moje "nove" jamahice i da krenu pripreme za uzivanja u voznji po ovim nam dolazecim lepim suncanim danima, no medjutim od toga nista , jamaha jedva upalila preterana kuci opet jedva i to je to. Vise nece ni da pali. Dodje drugar i kaze da i on ima problema sa svojim motorom i da je cuo za nekog tamo MAJSTORA Bokilica u Novoj Pazovi i da je resio da otera svoj motor tamo pa da vidi, ja se pridruzujem ovom podvigu rekoh aj teramo pa sta bude. Stigli u Novu Pazovu gde upoznajemo majstora Bokilica koji je malo visi od moje jamahe :nanana: , ma nema potrebe da opisujem coveka ko je imao susret sa njim zna. Ko nije, trebalo bi nece se pokajati veoma prijatan i zivahan lik. Jamahica u maleru, dijagnoza uspostavljena istog dana kad smo je i dovezli (koje je inace bilo kombijem da ne bude zabune) i iziskuje neke delove (vitalne) bez kojih nece da moze. Brzom i ekspeditivnom reakcijom pomenutog nam vecini poznatog majstora pokrece se organizacija za nabavljanjem neophodnih delova da bi moj gvozdeni konj opet bio ono sto sada jeste a to je "ukrocena zver" za mene posto vozim od "juce" :moto3: i sve se desava u rekordnom vremenskom roku od svega jedan dan, osposobljava masinu u potpunosti i javlja mi da mogu da dodjem po motor. Iskreno bio sam iznenadjen brzinom kojom su se sve radnje odvijale i o svakom segmentu ovih poslova sam bio obavestavan telefonom sto do sada nisam doziveo sa majstorima, ali to je samo veliki + za majstora Bokilica. Otisao sam da preuzmem motor gde je prvo pala probna voznja (uspesna) nakon cega mi je rekao da posle ciscenja i sinhronizacije karbovi su podeseni "skolski" pa da vozim neko vreme tako i da vidim ponasanje motora i potrusnju goriva i ako bude bilo potrebe za naknadna podesavanja da cemo i to da resimo. Tako je i bilo ,a za sve ovo vreme koje je proticalo majstor Bokilic nazove povremeno telefonom da pita za zdravlje i za to kako se masina ponasa sto me je opet pozitivno iznenadilo. Bravo za majstora Bokilica. :takoje:

 

Dogovorimo ponovno vidjanje radi prestelavanja karburatora da vidimo mozemo li nesto da uradimo povodom potrosnje goriva. I bi tako. U veseloj radnoj atmosferi rasturismo jamahu na brzinu i odradismo sve prestelovasmo karbove sklopismo sve kako je bilo i otidoh da probam motor koji po mom subjektivnom misljenju je postao zivahniji i brzi rekoh to je to idemo sa ovim podesavanjem pa cemo da vidimo. Sa prvim merenjem potrosnja je smanjena za jedan, ali zavidan litar. Malo li je na danasnju skupocu??:zbunjen: i to je trenutno stanje.

Dakle o majstoru Bokilicu mogu samo da kazem reci hvale i da covek voli COKOLADU :nanana: tako da nemojte da se ustrucavate da ponesete neku sa sobom kada odlazite tamo.

 

Jos jednom prezadovoljan uslugom i nacinom ophodjenja prema meni kao musteriji i sve pohvale za njega kao majstora.

 

Hvala za do sada sve ucinjeno :takoje: i vidimo se i u buduce. Pozzz.:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Voli cokoladu?Hm,ja mislio da voli pljeskavice,al ajde sad nema veze :nanana:

pa volim i pljeskavice ,jos kd je donese neko sa jamahom :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Hajducica
  • Motocikl: TOMOS kaisar 49ccm3.Jawa babetta 49ccm3

svaka cast boki za uslugu , kvalitet i cenu. Boki je mejstor ito za vise nego pristupacne cene , a ostali barem oni koje sam ja posecivao su segrti sa vecim cenama a manjim kvalitetom. svaka preporuka.

 

Ja reku Boki je majstor jbg....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja