Jump to content

Moto Zajednica

Trazim kvalitetnu opremu!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: ktm duke 690

acim: ma kupio sam je sad u sredu u massu i isti dan je isprobao :)http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/66020-iskustvo-sa-jaknama-i-protektorima/

 

Jakna super izgleda, odlična je za velike temperature ali nije ispunila svoju primarnu svrhu a to je bezbednost. Ili ja možda samo previše očekujem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR600RR

pogledaj SUOMY kozu u centru S, ja nosim...najbolji odnos cena-kvalitet, mnogo vise daju za odredjenu sumu neko astars, dainese...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XJ 600 N

ciao Slobo,jel moze SPIDI ili CLOVER da te zadovolje :)?ako te zanima,javi se.jos nemam radnju ali imam u magacinu i servisu.pozz...

 

 

Iskreno, nisam bas najbolje upoznat sa tom opremom... Koliko bi mogao da mi kazes detaljnije, sto se tice kvaliteta i cene? Hvala!

 

 

 

pogledaj SUOMY kozu u centru S, ja nosim...najbolji odnos cena-kvalitet, mnogo vise daju za odredjenu sumu neko astars, dainese...

 

Super mi izgledju ove jakne! Kako si ti zadovoljan? Jel imaju protektore za ledja? Jel mozes da mi kazes koja je otprilike cena, posto ne vidim nigde na sajtu.. Hvala!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR600RR

imaju absorbing foam na ledjima, za nesto bolje moraces za kornjacu da se isprsis, sem RS taichi-ja koji odma uradjuju kornjace u jakne.....vec od 25-30000 mozes da uzmes ozbiljnu kozu, skoro su imali i neke akcije, moguce da su josu toku, valjda prestaju da rade suomy(verovatno lupetam, to sam ja zakljucio jer su bas dugo bili bruka popusti) .......odi do radnje, sajt je bulja, ima dosta toga sto nema na sajtu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR600RR

a Spidi je solidna oprema, imaju dobre kozne jakne.........Clover pravi odlicne trkacke kombinezone, ostalo nisam probao, pipnuo, video, verovatno su im i jakne ok...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

ciao svima,samo nesto da preporucim ako smem :).bavim se motorciklima u italiji 15 godina,probao sam sve i svasta od opreme pa bih vam preporucio da iako maltene sve imaju dzep na ledjima za kornjace nikako nestavljate kornjacu vec je stavite na sebe,telo,pravu kornjacu jer jakna seta,narocito kad padnes i nepruza 100% zastitu za cega je namenjena.samo kornjace sa tregerima i samo na telo,moj savet,pa sad komotnosti radi u jaknu,razumem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja