Jump to content

Moto Zajednica

Qingqi QM200GY - B, QM200GY - B(A), QM125GY - B(Sprint Pulser)

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

Koliko su te izasle obe?

Ja sam sa ovim mojim presao sve i svasta, kod mene su oko 11.000km i dosta vise, ne bih se zajebavao sledece sezone kad pocnu da se voze neke ozbiljnije ture :D

Gledam ovde na sajtu te 2 bi me izasle oko 17-18k, skupo mi je to 1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Pogledaj Sava MC50 gume, mislim da su mozda malo jeftinije od heindau a isto su solidne.. secam se da je pre bio neki popust za te gume, u dimenzijama za pulsera prednja je bila oko 3500-4000din a zadnja oko 5-6000din, sad su malo skuplje..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Obavezno javi sta si na kraju naso kao najpovoljnije posto i ja trazim neke gume sa tim dimenzijama da zamenim plastikare.

 

 

 

 

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Koliko su te izasle obe?

Ja sam sa ovim mojim presao sve i svasta, kod mene su oko 11.000km i dosta vise, ne bih se zajebavao sledece sezone kad pocnu da se voze neke ozbiljnije ture :D

Gledam ovde na sajtu te 2 bi me izasle oko 17-18k, skupo mi je to 1hmm.gif

 

http://www.motobox.r...e-gume?start=24 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

Koliko su te izasle obe?

Ja sam sa ovim mojim presao sve i svasta, kod mene su oko 11.000km i dosta vise, ne bih se zajebavao sledece sezone kad pocnu da se voze neke ozbiljnije ture :D

Gledam ovde na sajtu te 2 bi me izasle oko 17-18k, skupo mi je to 1hmm.gif

 

http://www.motobox.r...e-gume?start=24 1zdravo.gif

 

Video sam i ovo, komad 9k (a na slici 2 gume 1lol.gif)

Meni bi godilo nesto od po 40-50e po komadu, al sta da se radi..1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Ruma
  • Motocikl: apn 4, xlv 600 transalp

Ljudi jel zna neko od cega pasuje automat alnasera za pulsera2 ? od nekog japanca ili tako nesto...

Posto je fabricki automat za njega? Hvala unapred :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

Ljudi jel zna neko od cega pasuje automat alnasera za pulsera2 ? od nekog japanca ili tako nesto...

Posto je fabricki automat za njega? Hvala unapred :)

 

 

Kupio sam u motobajku ovaj za 370 din, ulaz nije bio isti pa sam samo prebacio dzeksnu sa onog starog na ovaj novi i radi sve lepo :D

 

http://www.motobikeshop.rs/product/relej-anlasera-12v-100a-2t-4t-cn_WSCSCL294.aspx

 

Pasuje ti bilo kakav verovatno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

Nesto sam pricao sa Vukom, oko neke voznje i dosli smo na ideju da vidimo koliko nas ima, da se nadjemo negde i da napravimo neku turu zajedno. Sad je malo rano za planiranje jer zima tek dolazi, ovo pisem onako cisto da malo pokrenem temu, da vidimo koliko nas bi islo, gde bi bila najbolja opcija da se vozi i ko ima neke drugare koji bi hteli da idu, a da nisu na forumu...

Mislili smo da se nadjemo negde, pa da odemo zajedno do Fruske gore.

Javljajte se 1moto3.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Ruma
  • Motocikl: apn 4, xlv 600 transalp

Hvala Marko ,kupicu i ja to da probam , mislim da ce raditi ;) malo sam sumnjicav zbog cene ,ali videcemo :)

Sto se tice te vase voznje ,lepa ideja i dobro druzenje ,samo je to i velika obaveza za same ljude koji organizuju.Podrzavam vas ,ali treba se sto vise vozati bez obzira na to sta vozis i kuda :) bitna je ekipa :)

P.S. ako organizujete neku voznjicu ,ako bude i vanasfaltnih terena (off road-a) racunajte i na mene .Sto se tice Fruske gore ,znam dosta terena ,tako da vam mogu biti od pomoci. Pozdrav svima :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Па ми смо планирали да то буде неко СМ окупљање, тако да не знам за вожњу ван асфалта, могло би али не неки претерано захтевни терени, јер би се окупили са СМ моторима мање кубикаже.

 

Не знам колика је обавеза за организацију, нисмо ми планирали нешто претерано озбиљно, договоримо се где да се нађемо, мало се дружимо-провозамо неколико сати и онда се растајемо.

 

То би било тако за прву вожњу па како испадне, после можда буде још која ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

Ma gledacemo da bude sto manje off roada, jer treba voziti taj motor i kuci posle voznje...Svasta moze da se desi u offroadu sa SM-om...Nije bas sigurno zajebavati se daleko od kuce :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • We make noise, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Pulser 125 Honda 80

Nesto sam pricao sa Vukom, oko neke voznje i dosli smo na ideju da vidimo koliko nas ima, da se nadjemo negde i da napravimo neku turu zajedno. Sad je malo rano za planiranje jer zima tek dolazi, ovo pisem onako cisto da malo pokrenem temu, da vidimo koliko nas bi islo, gde bi bila najbolja opcija da se vozi i ko ima neke drugare koji bi hteli da idu, a da nisu na forumu...

Mislili smo da se nadjemo negde, pa da odemo zajedno do Fruske gore.

Javljajte se 1moto3.gif

 

Opako dobra ideja sto se tice okupljanja 0takoje.gif Ja cu da vidim sa 2 drugara koji voze kao ja 125-icu paa ako bude bilo nesto od te voznje tu smo 1moto3.gif Steta samo sto necu moci da dodjem sa mojim ljubimcem (nemam polozeno) ali doobro valjda cu da polozim sl godine taman na leto kad se budemo okupili i ako do toga dodje mozemo da idemo i na more cisto da se provozamo 1lol.gif samo naravno malo da sredimo sedista tacnije da ih napravimo jos komfornijim 0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

Gledaj ti da polozis sad na prolece, cekacemo te :D

Prvo cemo tu malo po blizoj okolini, daleko je da se ide na more odma...Ja imam u planu na leto da odem do Zlatibora (Ibarskom magistralom, a da se vratim preko Divcibara i Venca) i to bi bilo malo manje od 600km sto dodje isto kao negde do Budve, u jednom pravcu naravno (pa bi bio dobar trening za more) Al to sto se tice mora kad bih isao ne bih se zadrzavao u jednom mestu nego bih obisao celo primorje 1jee1.gif

 

Nego ajde mi ovo da vidimo, javljajte drugovima da cujemo sta oni misle i da cekamo da vidi jos ljudi sa foruma...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Ruma
  • Motocikl: apn 4, xlv 600 transalp

Naravno da sam mislio da laganiji off, nema smisla da zabodemo negde u sumu i da ne mozemo izaci :bljak: a sto se tice voznje po asfaltu i tu ima dosta opcija :) pogotovo sto vi slabije poznajete F.G ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Naravno da sam mislio da laganiji off, nema smisla da zabodemo negde u sumu i da ne mozemo izaci :bljak: a sto se tice voznje po asfaltu i tu ima dosta opcija :)pogotovo sto vi slabije poznajete F.G ;)

 

Zato bi i bilo najbolje da ide neko iskusniji sa nama, od svih nas ovde ti najverovatnije najbolje poznajes FG.

 

Mada dogovoricemo se kad dodje prolece, ima jos dosta vremena. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Žabalj, Novi Sad
  • Motocikl: Honda X-ADV '23 Shasta White

Stigao još jedan član u ovu temu. 0a-smiley.gif

Jutros se išlo po motorče do Novog Sada sa kolegom sa foruma Marko1995. U pitanju je Qingqi QM125-GY/2B. Za sada prezadovoljan ali videćemo kako će vremenom pokazati.

Evo jedna fotka uslikana par minuta nakon kupovine, više slika kad se opere i kako to već ide.. 1moto3.gif

 

108578066661232568378546.jpg

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova

Ljudi jel zna neko od cega pasuje automat alnasera za pulsera2 ? od nekog japanca ili tako nesto...

Posto je fabricki automat za njega? Hvala unapred :)

 

 

Kupio sam u motobajku ovaj za 370 din, ulaz nije bio isti pa sam samo prebacio dzeksnu sa onog starog na ovaj novi i radi sve lepo :D

 

http://www.motobikeshop.rs/product/relej-anlasera-12v-100a-2t-4t-cn_WSCSCL294.aspx

 

Pasuje ti bilo kakav verovatno...

Marko zvao sam ove u motobike-u vise puta i kazu da nemaju.kako si ti nabavio? jel znas gde drugo da trazim ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Evo ja sam nasao ovaj jedan na oglasima, ali ne znam dal bi mogao da se stavi na pulsera.

 

http://www.kupujempr...ter_id=23412116

 

 

Ili zovi ove iz NS sto uvoze kineze, oni bi trebali imati originalni od pulsera.

 

Massetehnic d.o.o.

21000 Novi Sad, Bajči Žilinskog 9

Telefon & fax: + 381 21 673 60 22

E-mail: office@sprintscooters.com

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova

Evo kao odgovor za "Marko1995":

Svjestan sam da je ovaj problem sa lupkanjem dosta ozbiljniji, ali, i ovaj drugi definitivno ne zaostaje, a to je zasto sto ja nemam bukvalno nigdje da kupim ovaj dio za provod vazduha do filtera. U svim radnjama sam trazio, nigdje nema. Ne vozi se ovdje qingqi mnogo, a sve i da se vozi, sta da vam pricam kad nemamo predstavnistvo normalno ni za KTM, a kamoli za njih. KTM ima neku malu radnjicu gdje je jedan covjek i sve se narucuje, ne znam odakle. To je samo prikaz koliko je jadno nase crnogorsko trziste kad su motori u pitanju...

Problem sa lupkanjem.. Hmm

Ljudi, ne znam kako da vam to blize opisem, bukvalno. Sumnjam i ja na mjenjac jer se to desava samo u 2.,3. i 4. brzini, ali kako to da se to grebanje da tako kazem(da, zapravo je grebanje u pitanju!) ponavlja brze sve sto vise gasa dajem, odnosno sto povecavam obrtaje. S druge strane, to lupkanje se jasno cuje samo na malim obrtajima, tu do 5 hiljada mozda, jer posle kad ubrza to se pretvori u neki zvuk koji nikad ne biste konstatovali jer se on kompresuje sam od sebe zbog tolikog ponavljanja. A i isto, kasnije se ne cuje jer je auspuh kod ovog modela odlican i daje bas lijep, dubok zvuk... Bas mi se svidja :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

Aj slikaj to oko filtera vazduha da vidim na kojem mestu je osteceno, mozda moze da se sredi...da smislimo nesto, a to za lupkanje stvarno ne znam sta je ...

 

Sad ja da pitam, jel neku kupovao lanac za Pulser 125, malo sam prelistao i nasao da je oznaka 428...E sad me zanima jel ima negde u Novom Sadu i da je neki kvalitetniji, ne bih uzimao u Sprintu ovaj fabricki...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Jel imao neko problema sa obrtomerom na motoru? Radi se o tome da malo radi, malo ne radi. Vise ne radi nego sto radi. Skidao sam komandnu tablu i pregledao kontakte, naspreisao sa wd-om i sve i idalje isto..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja