Jump to content

Moto Zajednica

Qingqi QM200GY - B, QM200GY - B(A), QM125GY - B(Sprint Pulser)

Recommended Posts

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Брате напиши то у новој теми у неком другом подфоруму да ти више људи види... мали број чланова улази у кинеску империју, можда ћеш добити прави одговор..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • We make noise, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Pulser 125 Honda 80

E pa da, dobro si me podsetio buraz... Ja se izvinjavam za ovo i hvala vam na pomoci u svakom slucaju, videcu da skoknem do MUP-a da se raspitam detaljnije.. A mi se vidimo na putevima uskoro valjda a do tad naravno praticu desavanja ovde 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Fantom, to su ozbilje stvari ako ne znas kako ide postupak lepo odes do policiske stanice i pitas. Budes siguran sta ce tacno biti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Yamaha xt 125x

Ee doslo vreme da se i ja pohvalim iako nije kinez odlucio sam ovde da vam kazem posto sam ovde provodio najvise vremena i namucio dosta ljudi , od danas sam ponosni vlasnik jedne yamaha xt 125x 2005 godiste 1300e...Napokon i ja da uzmem motor 1moto3.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Da li je moguce staviti tubeles gume na pulsera tj. na ove felne?

 

Ako su ti felne sa zicama, onda ne moze tubeles.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati Svaki Dan, 883 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm

Ma mozes ti da stavis tubeles gume, samo moras da stavis i unutrasnje 1lol.gif Vec se pisalo o tome, ako hocete da uzmete neku gumu za motor, a ona je tubeles, to uopste nije nikakav problem, posto qm200gy ima unutrasnje. Slobodno kupi, metni preko unutrasnje i teraj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

Ma onda nema poente da stavljam tubeles :D

Inace citao sam nesto ima varijanta da se zalepi tanka guma sa unutrasnje strane felne i njome zatvore sve rupe na zbicama i onda se nabaci tubeles bez unutrasnje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

ima varijanta da se zalepi tanka guma sa unutrasnje strane felne i njome zatvore sve rupe na zbicama i onda se nabaci tubeles bez unutrasnje.

 

 

 

Jeste, kako kaze moj drugar "Kad bi baba imala muda bio bi deda" 1oda.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

ima varijanta da se zalepi tanka guma sa unutrasnje strane felne i njome zatvore sve rupe na zbicama i onda se nabaci tubeles bez unutrasnje.

 

 

 

Jeste, kako kaze moj drugar "Kad bi baba imala muda bio bi deda" 1oda.gif

Evo citaj, ima mnogo zanimljivih tvrdnji, cak u jednom postu covek kaze "provereno"

Kad bude vremena i para i ja cu se verovatno zajebavati pa ako uspe nesto...a do tada citam i gledam sta je najbolje :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova

Ljudi,imam 15 godina sad napunio i imam nekoliko pitanja: 0zbunjen.gif

1. Da li motor da kupim sada ili kad napunim 16 i polazim A1 kategoriju?

2.Sprint 125 SM ili Qinggi 125 SM?

3. Neka neko napise najcesce kvarove itd interesuje me strasno! I kako da znam da je motor ok a ne izvadjena mu dusa??? Hvalaaa unpred!!! Znam da vozim motor imam apn-ca i skutera sve znam :D I opremu imam!! 1care.gif1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

Ljudi,imam 15 godina sad napunio i imam nekoliko pitanja: 0zbunjen.gif

1. Da li motor da kupim sada ili kad napunim 16 i polazim A1 kategoriju?

2.Sprint 125 SM ili Qinggi 125 SM?

3. Neka neko napise najcesce kvarove itd interesuje me strasno! I kako da znam da je motor ok a ne izvadjena mu dusa??? Hvalaaa unpred!!! Znam da vozim motor imam apn-ca i skutera sve znam :D I opremu imam!! 1care.gif:zdravo:

 

Listaj par strana unazad, pisali smo o tome na cega treba da se obrati paznja i tako to :D

Sprint i Qingqi su ti u sustini isti, razlikuju se po plastikama koliko ja znam.

E sad da li da kupis sad ili kad polozis to bi ti trebalo najbolje da znas, prvo ako ti tvoji dozvole...Ako uzmes sad nema zajebancije polako oko kuce i tamo gde znas da mozes, bez ikakvih gluposti... Evo skoro je @Fantom1 najebao, isto tako bez dozvole, nije registrovao motor eto ostao sad na 90 dana bez motora + kazne i gluposti, a sto je najgore mogu da zabrane polaganje ako te nahvataju bez dozvole.

Pozdrav i srecno :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Ma onda nema poente da stavljam tubeles :D

Inace citao sam nesto ima varijanta da se zalepi tanka guma sa unutrasnje strane felne i njome zatvore sve rupe na zbicama i onda se nabaci tubeles bez unutrasnje.

 

Ima poente ako ne možeš da nađeš TT gumu odgovarajuće namene (šare) a postoji u TL varijanti, onda uzmeš TL i obuješ je preko unutrašnje.

Postoje te trake da se kupe, namenjene za enduro motore ali je varijanta 'skuplja dara nego mera'. Možeš i sam da zalivaš silikonom ali ja se ne bih upuštao u tu akciju a poznat sam po budževinama :zvizduk:

Kontaktiraj Đuntu i Petra Pana sa foruma i posavetuj se s njima.

 

ps. Informacije radi, postoji i obrnuta situacija - da se stavi TT guma na tubeles felnu. Onda mora da se stavlja i odgovarajuća unutrašnja koja ima ventil prilagođen rupi na felni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova

Ljudi,imam 15 godina sad napunio i imam nekoliko pitanja: 0zbunjen.gif

1. Da li motor da kupim sada ili kad napunim 16 i polazim A1 kategoriju?

2.Sprint 125 SM ili Qinggi 125 SM?

3. Neka neko napise najcesce kvarove itd interesuje me strasno! I kako da znam da je motor ok a ne izvadjena mu dusa??? Hvalaaa unpred!!! Znam da vozim motor imam apn-ca i skutera sve znam :D I opremu imam!! 1care.gif:zdravo:

 

Listaj par strana unazad, pisali smo o tome na cega treba da se obrati paznja i tako to :D

Sprint i Qingqi su ti u sustini isti, razlikuju se po plastikama koliko ja znam.

E sad da li da kupis sad ili kad polozis to bi ti trebalo najbolje da znas, prvo ako ti tvoji dozvole...Ako uzmes sad nema zajebancije polako oko kuce i tamo gde znas da mozes, bez ikakvih gluposti... Evo skoro je @Fantom1 najebao, isto tako bez dozvole, nije registrovao motor eto ostao sad na 90 dana bez motora + kazne i gluposti, a sto je najgore mogu da zabrane polaganje ako te nahvataju bez dozvole.

Pozdrav i srecno :zdravo:

Hvali ti Mare... :D pogledacu bas prethodne strane,znaci ovde kod mene policija prodje 1 mesecno tako da je ok za sad . ! Ali daleko bilo da me uhvate!!! Msm da si exstra decko!!! I svi sa foruma napisite nesto bilo sta na sta treba da se pazi kod kupovine pulsera 125 :D HVala vammm 1care.gif1jee1.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma
I svi sa foruma napisite nesto bilo sta na sta treba da se pazi kod kupovine pulsera 125

 

Јел си ти дефектан или шта? Лепо ти је написао да погледаш пар страница уназад да смо већ писали шта треба гледати код куповине половног пулсера... :lud:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

Eno moj 'fala Bogu dobro...ovo leto sam ga posteno vozio presao sam od maja skoro 4000 km i nije bilo vecih problema, eo sad mi crko akumulator...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Evo, ja mog povoljno prodajem... U stvari, nije moj, vec mog klinca, ali ga ja uglavnom vozim.

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/104290-qingqi-qm-125-gy-b-sprint-pulser/ :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova

Ja sa apencom inace je 2012 godiste nekad dnevno predjem po 50 km dnevno tako da sam sa njim presao za ove dve godine 4000 km...Sad ga i slabije vozim jer je zakon poostren i ne pada mi na pamet da me slucajno uhvati policija pa ode sve u k.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja