Jump to content

Moto Zajednica

novi skup BJB

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

Vec vidim naslov u novinama-Cerka bitka modernog doba izmedju R-ova i Enduraša...  ;D I u podnaslovu- R-ovi se nagutali prasine ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Vec vidim naslov u novinama-Cerka bitka modernog doba izmedju R-ova i Enduraša...  ;D I u podnaslovu- R-ovi se nagutali prasine ;D ;D

 

Ha,ha...naivčino! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12108 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Vec vidim naslov u novinama-Cerka bitka modernog doba izmedju R-ova i Enduraša...  ;D I u podnaslovu- R-ovi se nagutali prasine ;D ;D

 

Ha,ha...naivčino! ;)

 

Tako je, na Ceru je cist vazduh! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Vec vidim naslov u novinama-Cerka bitka modernog doba izmedju R-ova i Enduraša...  ;D I u podnaslovu- R-ovi se nagutali prasine ;D ;D

 

... i naprimali golova, koševa...šta još,  gde ih sve još deljemo?  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ja naravno, ali pritom ima da izigravam inspektora Radishu~ ;D

 

Imam čekić u ruci! Ima da vas postrojim.

 

Ima da dobije čekić po kacigi svako ko ne bude imao sledeće:

 

-protektore za kolena

-rukavice

-protektore za podkolenicu

-zaštitu za gonji deo tela (plastiku, pojas, jaknu itd..), ramena, laktovi.

-kacigu

-cvikere i vizir kako ci ne bi iskopali oči

 

Ko ima ćelave kume voziće ćelav!

 

Patikice , salonke, švalerke i slična meka obuća ne dolazi u obzir! :-\

Kondomi obavezno za uveče!

 

toliko za sada.....

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Nije fer uopste :( Ajde da organizujemo okupljanje na Rudniku (tacnije u Zlatnoj dolini), pa da i mi sa slikovima dodjemo malo do izrazaja ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Nije fer uopste :( Ajde da organizujemo okupljanje na Rudniku (tacnije u Zlatnoj dolini), pa da i mi sa slikovima dodjemo malo do izrazaja ;D

polako idemo redom, doci ce red i na vas!

Nesto su mi se administratori uspavali pa sam ja morao da dam predlog i nemojte sad da cekamo 15 dana.

Sad za vikend je moglo biti al svi cute.

Nesto cekaju, al sta to jos neznamo.

KUC KUC KUC KUC KUC budite se

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12108 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Nisam mislio da se mesam, ali Pablo se ne javlja pa hajde... Na FG smo pravili neke preliminarne dogovore oko sledeceg okupljanja pa sam predlozio Resavu, tacnije mesto Strmosten u srcu Resave. Konkretna lokacija je opisana u http://www.bjbikers.com/smf/index.php?topic=8598.0 obratiti paznju na drugi dan i deo sa Racom.

 

Racu sam vec kontaktirao i jedva ceka da nas vidi. Voljan je da ispece prase i (ili) jagnje, u onoj kucici postoji veliko ognjiste gde se to moze uraditi, a za polovinu Beogradjana ce biti interesantno da gledaju kako se to radi. Sem toga, u kucici postoji i velika resetka za rostilj, kao i mali i veliki kotlici da se na vatri nesto skrcka. Da napomenem da se u tom kraju pravi kacamak koji je veoma gust i koji se na poseban nacin oblikuje u kocke koje se jedu uz jagnjetinu, recimo. U blizini je basta sa svom potrebnom salatom, a tu je i bunar sa ledenom resavskom vodom. U okolini kuce je par lepih livada okruzenih sumom za satore, prostora je zaista u izobilju tako da se mogu posebno grupisati satori  sa hrkacima :) Tu je i veliki sto sa klupama za 20-tak osoba.

 

E sad. Sve ovo je samo opis baznog kampa. Prava vrednost ovog mesta je polozaj! U neposrednoj blizini su:

-Resavska pecina udaljena 5-6km, na putu ka njoj se prolazi kroz Jelovac, gde se proizvodi NAJBOLJI sir Srbije!

-Vodopad Lisine, sa etno restoranima u okruzenju, uzgajalistima pastrmki i rekom za pecanje

-Kanjon Klocanice ili Suvaje, najuzi kanjon Evrope u duzini oko 8 km, kroz koji postoji dobar makadamski put i reka ponornica. U nastavku kanjona vise od 30km kruznog puta kroz sumu, znaci po obilasku tog puta ste opet u Strmostenu. Put ide preko vrhova i dolina, kroz sume i potoke, pa se osecate kao na pokretnoj traci u Diznilendu, dok makete prolaze pored vas...

-Manastiri Manasija (Stefan Lazarevic) Ravanica (Car Lazar, gde su i njegove mosti, mogu se nedeljom videti jer se samo tad sanduk sa mostima otvarai) i Svetog Sisoja u Sisevcu

-Manastri Krepoljin u srcu Kucajskih planina

-restoran Panorama iznad Lomnice, jagnjetina ispod saca i rostilj, fenomenalna lokacija, postoje i sobe za prenociste 10e sa doruckom, i velikom zatvorenom garazom za motore

 

Ceo ovaj kraj je ekoloski netaknut, bez industrije, gde god da vidite potok mozete piti iz njega! Poneti toplo odelo jer su okolo vrhovo od oko 1000m, pa je uvece hmmm... prohladno.

 

Bilo bi lepo da se ovako opise ponuda Cera, pa da uporedimo i ako treba komisijski obidjemo i procenimo lokacije, napravimo izvestaj u 3 primerka i okacimo ovde.

 

Ajde sad da se dogovaramo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

...posle nas nece biti netaknuta priroda.  :):D ;D Odmah se setim onog crtanjca kad su lovci krenuli u Sumu i na kraju ona legendarna recenica "Vracamo se kuci porazeni..ali NE i bez ulova"!!

 

A u sumi flase, case, konzerve, tegle, majice, krpe, barut, gume..... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1838 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: cbr 600f

lalajko ovo zvuci fenomenalno...ali i cer je ok,meni je sve jedno,gde god da je okupljanje ja cu doci....

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Beograd-Lazarevac
  • Motocikl: BMW R 1200GS

Sto se mene tice moze i jedno i drugo, ne znam gde je samo bolji put. Na proslom skupu nisam bio ali cu zato na sledecem doci sigurno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja