Jump to content

Moto Zajednica

Coyote-Pancevo 13,14 i 15 juli

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

YOman i ekipa iz treceg lica,vec u petak pored shanak...Vidimo se! :)

    Yoman, ako primetis prosedog co'eka na Hondi...pozovi ga na pivo  ;D

    Nadam se da cemo se i nas dvojica upoznati konacno.

Mina,pusti Zozona...upoznali smo se bar 3x....Zajebant!  ;D

    ;D  ;D  ;D Triput Mr. Green!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Kad se sutra probudim doci cu sam na skup posto ne znam koliko dugo cu spavati ali u svakom slucaju vidimo se tamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Ja i cale smo postavili poster sa BJB logom na trecem,cetvrtom drvetu od mosta,odmah pored reke.

 

Bicemo tamo popodne..

Sit sam se nasetao oko drveta al nikog ne nadjoh!

Pozdrav za Makedonca i mog zemljaka Nisliju sa kojima sam se borio oko pasulja dok je bilo posuda za jelo!

Neka malo i oni pisu da ne ispadne da sam dzangrizav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Bio sam sinoc skoro do ponoci i mogu vam reci super sam se proveo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Bili i u petak i u subotu.. Video se sa mnooogo BJBovaca,ali malo novih... Upoznali Neno-u iz Banja Luke(bmw r 60/7). Zzao mi je  shto nisam upoznao Makendonca koji je potegao chak iza Velesa,ali "zaboravio" da se javi kada je stigao u PA. Hvala Urketu,Fiftyju i Kumu iz Sirius-a koji su i ovog puta bili pravi domacini :D

Ni meni nije pomoglo BJB drvo, mada sam svako malo obilazio.. Floradesign,oprosti shto ti se nisam javio,ali posle Urketovih "dokolenica",kada smo konachno doshli na skup,  nisam znao ni kako se zovem..ali sam siguran da bice dana za to.

Sparco je bio sa nama sve vreme, te sad pre sat vremena je krenuo kuci,samo njemu "logichnim" putem!  ;D Pozdrav druzze!

 

Skup kao skup,meni nishta posebno. Mislim da bi panchevci trebali razmisliti o promeni lokacije za skup.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 119 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250 S

Meni bilo dobro ;D ;D, super se provedosmo u onoj diskoteci kod kampa. Pozdrav za Urketa i Fifty-ja (Dirrty-ja) i hvala na dobrodoslici

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3146 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

bio i u petak i u subotu. Sreo dosta ljudi, najvise sam bio sa brrkom i sci-jem, i nekom mojom ekipom... sve u svemu ok

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Pancevo - Bliski Istok
  • Motocikl: Yamaha XVS 650 classic

Sjajno! Kako rekoh ideja sa BJB logom na vidnom mestu je samo jedna od predpostavljam mnogih. A desilo kako se desilo sasvim logicno.Kako rece YO video je samo one koje je poznavao ali ne i nove. Kako je i mogao znati ko su ti novi kada se ne poznaju. Moguce je da su setkali okolo jedni pored drugih Sve ovo govori da je potrebno pojedinacno BJB obelezje a neko ovakvo i slicno bi bilo grupno i oznaka mesta za okupljanje  Prema tome, Pablo,markolini...i ostali angazovani na majicama i duksevima sa BJB oznamama red je na vas cini mi se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Veles, Makedonija

Zzao mi je  shto nisam upoznao Makendonca koji je potegao chak iza Velesa,ali "zaboravio" da se javi kada je stigao u PA.

 

 

Yo, nisiam ti se javio jer nisam ni dosao. Bio je tamo moj drug,Ane, koj sam ga ja nagovorio da idemo ali problem sa lancem je sve zaje*ao. Trebao je u petak donjeti i uvece montirati pa u subotu rano krenuti za PA. ALi covek je resio da tera vikend na halkidiki pa ja izvisio. Zao mi je sto nismo se upoznali, ali nadam se da cemo to nadoknaditi, ustvari i vi mogli ovamo malo dole kod nas  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Motocikl: BMW R1200GS, Ex BMW R1150GS, Ex Honda NX500R Dominator

Evo da se i ja javim.Bio sam na skupu u Pancevu u subotu.Meni je bilo lepo(naravno da uvek moze i bolje i lepse) narocito zato sto je to bio prvi skup na koji sam isao motorom.Dosao sam na skup,potrzio drvo sa znakom BJB,evo i dokaza

th_11658_14-07-07_1720_122_1195lo.jpg

ali nikoga nisam nasao.Ne poznajem mnogo ljudi sa foruma ali od klinaca koji su sedeli oko drveta,niko nije mogao da mi objasni i kaze gde je onaj ili oni koji su "vezani" za poster.

U svakom slucaju,bilo mi je dobro.Malo je smetalo turiranje kod sanka i ispod stepenista(bas da ogluvis) ali ok.Svidelo mi se sto je bilo dosta BMW-a u ognosu na Gornjacku klisuru gde i nije bilo nesto mnogo.Upoznao i par vlasnika(i Nena iz BL) i Dragana iz PA koji je dosao sa dva sa prikolicama.Posto sam planirao da idem i na Stounse,krenuli smo(Darko,Bojan-megaluks i ja) oko pola sedam iz Pa za BG,tamo ostavili motore i na koncert.Koncert dobar.Jutros kada smo krenuli natrag ka kuci,sretnemo oko 10-ak BMW-a novije proizvodnje ali napakovani(rekao bih inostranci).Eto toliko mada su utisci mnogo lepsi ali ne umem drugacije.

Krivo mi sto nisam upoznao nikoga od BJB-ovaca ali bice prilike nadam se i ovo sto je buca rekao,dobro bi bilo neko licno obelezje.

 

Pozdrav

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3146 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Sjajno! Kako rekoh ideja sa BJB logom na vidnom mestu je samo jedna od predpostavljam mnogih. A desilo kako se desilo sasvim logicno.Kako rece YO video je samo one koje je poznavao ali ne i nove. Kako je i mogao znati ko su ti novi kada se ne poznaju. Moguce je da su setkali okolo jedni pored drugih Sve ovo govori da je potrebno pojedinacno BJB obelezje a neko ovakvo i slicno bi bilo grupno i oznaka mesta za okupljanje  Prema tome, Pablo,markolini...i ostali angazovani na majicama i duksevima sa BJB oznamama red je na vas cini mi se.

 

ja sam bio odmah pored drveta sa LOGOM, posle defilea sam ceo dan proveo pored susednog drveta na onim betonskim klupicama, bas sam pitao ljude koji su bili sa mnom da li nekog poznaju kod LOGA, niko nije nikoga znao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Ja vid'o drvo ali nikog oko njega, jos sam posadio Suzu tu odma pored klupe, ali avaj... >:( 

 

U svakom slucaju dobar skup koji vredi obici, nemam nista posebno da zamerim, osim da bi trebalo da otpuste kuvara koji je spremao pasulj!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: between earth & sky
  • Motocikl: Aquila 650 custom

Bio sam u petak, šator mi je bio kod sledećeg drveta od bjbikers-logoa ali ne videh nikog oko/pod/iza dotičnog drveta.

Pod betonskom strehom mi priđoše dvoje sa foruma, (momak i cura, a možda brat i sestra) pa izvesno vreme provedosmo u lepom druženju, pozdrav ako se prepoznaju - imena nisam zapamtio, face jesam.

A onda uz pivo i pivo videh puno starih i neke nove bajkere.  ;D ;D ;D

Night Shift sam odslušao pa malko odspavao.

Sutradan (subota) vratio sam se nenadano kući, jbg - poziv i... iskrsli neodložni poslovi.  >:( >:(

Sve u svemu za petak veče - lep provod, druženje, popratilo divno vreme.

 

YOman ako si me i zvao (a nisi) ne bih te ni čuo jer mi mobilni u petak uveče bio zaboravljen u šatoru sve do sutradan; što je i dobro jer već u subotu ga nađoh i onda - haloo, pa kući.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: STARA PAZOVA
  • Motocikl: Suzuki V STROM 1000

 

 

sedeo sam pored tog drveta,pitao sam i ja koje tu iz ekipe BJB ali niko  ni meni nije nista mogao da kaze!

zato podrzavam ideju da se majice ili duksevi ,ili jos bolje kackati urade sa BJB logom!

ima firma negde kod NAAI-a koja radi kackete!cena im je oko 160-200 dina sa vezenim logoom.sta mislite o tome?

Sto se skupa tice bilo je skoro odlicno!docek na ulazu,mesto,tj lokacija,paa skoro da je skup bio za desetku!Osim naravno kuvara koji je spremao pasulj!!Pozdrav svima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: a be Nis be...
  • Motocikl: Suzuki Burgman executive 650

Pozdrav svima,

Bili smo i mi (Alex-doktor i Makedonac-Ane), bilo je dobro ali smo u popodnevnim časovima potrazili osvezenje u Bgd-u na Adi. Moram da pohvalim devojke na ulazu u kamp koje su bile izuzetno srdačne i prijatne i pozelele nam jako lepu dobrodoslicu. Sve ostalo, organizacija itd. dobro, za pohvalu. Jedino sto je manjkalo tanjira i kašika za pasulj  ;). Doduše i poklopio se koncert Stonsa, jbg-a sledeći put da pitaju Coyote da im ne koriste termin. Ah, da umalo da zaboravim upoznali smo Gordana sa BJB. Pozdrav i njemu, ostale nismo našli, drvo i poster jesmo. I da probam da ubacim par slika uz post i biću car.

404.jpg

gi7SX_terasakf0.th.jpg

PpJk4_vardaracinishavackd9.th.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Josh malo slika!

 

Urketove "dokolenice"..Druzze,i njih je izgleda Honda pravila,tj.NEMA BOLJE!

vH4Yc_dscf0884hy0.jpg

Shot with FinePix S5600 at 2007-07-15

 

Skup petak:

fPxRI_dscf0894va9.jpg

Shot with FinePix S5600 at 2007-07-15

404.jpg

Shot with FinePix S5600 at 2007-07-15

0fqTS_dscf0913pg7.jpg

Shot with FinePix S5600 at 2007-07-15

zwZHZ_dscf0938sb9.jpg

Shot with FinePix S5600 at 2007-07-15

 

 

Subota- Zli i Kum nam pokazuju "samo shto nije" kaffe:

zL8RT_dscf0974ea6.jpg

Shot with FinePix S5600 at 2007-07-15

qfLR9_dscf0976ui7.jpg

Shot with FinePix S5600 at 2007-07-15

aCE4F_dscf0977my1.jpg

Shot with FinePix S5600 at 2007-07-15

hgR9f_dscf0978id4.jpg

Shot with FinePix S5600 at 2007-07-15

yBNmV_dscf0981oo2.jpg

Shot with FinePix S5600 at 2007-07-15

 

 

I na kraju u A'bre...Lazo pokazuje kako je Dzeger Miche "radio na koncert":

PwaBX_dscf0988vj8.jpg

Shot with FinePix S5600 at 2007-07-15

 

Sve u svemu-lepo druzzenje!

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Bio sam i ja video sam drvo ali nije bilo poznanika oko nje sreo sam Maki-a iz Zrenjanina lepo se izdivanili i zapalio posle za Frusku Goru.Skup bio ok pucaci me nervirali zato smo otisli na planinu da se opustimo malo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja