Jump to content

Moto Zajednica

Sprint Phantom pomoc!!!!

Recommended Posts

  • U prolazu, 25 postova

Zdravo svima imam jedan problem sa svojim skuterom pa ako ima neko dobre volje da moze pomoci bio bih mu zahvalan,naime presao sam sa svojim skuterom 1500 kilometara od prvog dana mi iz rupe filtera za vazduh curi ulje od mesavine terao sam kod njih reklamirao onaj mali u servisu pojma nema zavlacio me dok nije istekla garancija,ja sam razklopio kutiju gde je filter za vazduh i video da ustvari iz karburatora preliva to ulje,primetio sam da preliva tek kada se ugasi motor,jednom ga nisam palio nekoliko dana i onda ga uopste nisam mogao upaliti kada sam odvrnuo onaj isput za gorivo(donji sraf na karburatoru) iz njega je umesto goriva iscurilo ulje od mesavine i tek onda sam ga uspeo upaliti,skidali smo i karburator ja i burazer cistili ali opet isto,cim ga provozam ugasim ono za sat vremena mala lokvica ulja ispod rupe filtera za vazduh

Ako je neko imao slican problem ili moze pomoci ja bih mu bio zahvalan

 

Evo uspeo sam provaliti gde curi ulje i to kad se motor ugasi,na jednu od ove dve rupe

vlgd3qf756g5twk70v9.jpg

dali neko zna sta mi je ciniti?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Keeway Speed

Mozda bi bilo bolje da ovaj problem izneses u podforumu "Garaza", tamo svraca mnogo vise ljudi nego ovde gde su samo kineski motori. Siguran sam da ce neko znati u cemu je stvar. Dobrodosao na forum i da se vozis bez kvarova.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova

Phantoma sam kupio 2008 i do sad prešao 6000km,ista stvar i kod mene,s tim što nisam ništa dirao,jer nije tako strašno.Što se tiče paljenja i ja imam problem ako ga ne vozim dva,tri dana odmah teže pali.Mislim da to nema veze sa curenjem ulja,bar sam tako negde pročitao na forumima,jer sprint motori svi pale teze.Inače do sad sam menjao samo pločice,varijator reglera i rolnice jedno tri puta,valjda su nekvalitetne.Pozdrav!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja