Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav za sve biker-e (pogotovo BMW fanove) od Gorana

Recommended Posts

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Beograd (Novi)

Ja sam Goran, nameravam da kupim BMW motor i ovde sam da saznam sto vise informacija, ali i da se druzim sa ljubiteljima motocikala.

 

Volim chopper-e i cross-ere, a nikako brzince...i posto ne mogu da kupim po jednog od svake vrste, interesuje me neka sredina kao sto je F650 ili F650 GS ili G650 GS (nesto za sve terene)....

 

Uvek sam se divio onim starijim BMW R50, R60, R65, R70 i R80 modelima, koje inace smatram za 'evropske Harlije' koji mogu da predju milion i traju desetinama godina....ali mislim da je tesko nalaziti delove, a i ovim novim naknadama za motocikle moram da se okrenem manjoj kubikazi...(mada i za to deru koliko vidim, sto je strasno).

 

Voleo bih ako mogu da dobijem neke vredne savete o kupovini tih sport/urban BMW modela (Gelände/Strasse)...(citam da su i laksi za voznju)...

Novi kod Radulovica kostaju previse, pa sam iskljucivo orijentisan na nesto dobro polovno.

 

Inace, ja imam 38 godina i jos '96 sam polozio testove za A ali pao voznju zbog razvaljenog kvacila na mojoj Jawa-i 350 (rekli mi - vozio 'nesigurno' iako sam prosao sve OK i tako ostecen). Posle sam prodao motor (nisam mogao vise da placam kazne, a i bilo mi zao da trune ispred zgrade a drugar kome sam prodao motor ima kucu i garazu) i vozio samo po Grckoj kad sam bio na moru (iznajmljivao). Dugogodisnje skolovanje me je odvojilo od mojih snova i kako sam tek prosle godine zavrsio sa svim tim, resio sam da ispunim svoje stare neispunjene zelje (ronjenje i motori).

Upravo sam polozio za A (sa papirom o L tablicama iz '96 :-)) i nameravam uskoro da kupim motor - naravno BMW.

 

Primam i zahvalan sam na svim savetima koje ocekujem od iskusnih bajkera.

 

Interesuje me da li neko moze da mi preporuci neki dobar plac sa polovnim (BMW) motociklima u Srbiji?

...kao i neki dobar servis za (BMW) motocikle?

 

Takodje me interesuje da li neko ima spisak datuma i mesta popularnijih okupljanja biker-a u Srbiji i okolini...

 

Hvala unapred za sve savete...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Fenomenalno predstavljanje, svaka cast. Pozdrav od Kawasakiste iz Kragujevca. Nisam nesto strucan za BMW ali ima ovde puno "sektasha" (tako ovde zovemo vlasnike kiltnih motorcikala) koji ce ti pomoci da nadjes sebi pravi izbor. Ima ovde u Kragujevcu jedan BMW 650 na prodaju, covek je clan foruma pa ce ti se vec javiti. A ti otvori nove teme u odgovarajucim rubrikama za sta te interesuje, ovo je tema samo za pozdrave :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Aranđelovac-Beograd
  • Motocikl: BMW 1200 GSA,BMW R 850R , Honda ST1100 Pan-Europa,Honda PCX 125 Liberty 125,Tomos APN6

Pozdrav i dobrodošao.

A za motor prati oglase ako želiš polovan.

Imaš i ovde na forumu 3-4 dobra primerka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Beograd (Novi)

Pozdrav i dobrodošao.

A za motor prati oglase ako želiš polovan.

Imaš i ovde na forumu 3-4 dobra primerka.

 

Druze, imas li neke sdavete sta da gledam i probam kad kupujem polovni motor....?

(kako da vidim/proverim neke stvari )

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja