Jump to content

Moto Zajednica

... bolje vas našao.

Recommended Posts

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Beograd

Zdravo.

 

Zovem se Branko, iz Beograda, 26,5 godina.

 

Imam u planu što pre da prodam moju Hondu CRX i uzmem neki motor. Orijentir je CB 500, mada nije obavezno da je naked ili Honda. Već samo taj rang cene i snage.

 

Treba mi motor isključivo za po Beogradu i to ništa intenzivno. Od A do B (i to ako su vremenski uslovi OK). Ne želim skuter, niti da mi CRX stoji (jer mi se više ne vozi ni jedan auto po Beogradu). Kilometraža neće biti velika, ali to ne znači da bih trpeo veliku potrošnju.

 

Znam da ovo nije tema za postavljanje pitanja, već samo da kažem šta želim. Pošto forum ima dovoljno tema poput "koji motor" i "gs500 vs cb500", ne vidim potrebu da dižem neki takav topic (ostaje mi samo da čitam), pa bih vas ovde zamolio da ako neko zna neki konkretan primerak od rođaka/prijatelja ili je video uživo nešto iz oglasa da valja, da mi pusti privatnu poruku, čisto da me motivisao da što pre završim celu priču. Ipak je preporuka bitnija od godišta, kilometraže, pa i samog modela neretko. Nema smisla da zapitkujem po forumu dok ne budem imao pare u džepu, ali sa druge stane svaka dojava je dobrodošla (da kaparišem nešto ako je zaista vredno - ili ako nekome odgovara komb. za CRX). Ali neka ovo ipak ostane samo tema za predstavljanje :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja