Jump to content

Moto Zajednica

Nabavka polovnog skutera tokom ove godine

Recommended Posts

  • .............., 92 postova

Bio sam zagrejan krajem prosle godine da pazarim polovnu Yamahu R125, ali morao sam namenjeni budzet da preusmerim na drugu stranu <_< Tako da sada razmisljam da uzmem neki polovan skuter od 50 ccm. Budzet: 500-900 Evra.

 

Namena: Vozikanje po gradu i neke krace vangradske relacije. Planiram ga zadrzati jednu, maksimalno dve sezone nakon cega cu uzimati nesto od 125-250 ccm.

 

Neki siri izbor je: Aprillia, Gilera, Malaguti, Yamaha, Kymco (i jos neki azijati ako znate)

 

Sta je pametno uzeti za te pare i posebno me zanima kakvi su skuteri Kymco (vidim da dosta ljudi voza te masine po gradu) u odnosu na ove "zvucne" marke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 627 postova
  • Lokacija: Beograd Republika Miljakovac
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600E

Teško da ćeš naći Kymco u dobrom stanju da se uklapa u budzet, jedino neka starija godišta. Koji god da Kymco odabereš nećeš pogrešiti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • FreeStyLe Member, 211 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hornet

Ja prodajem Gileru, mozes pogledati u potpisu link, u odlicnom je stanju, mene je sluzila 5godina bez ijednog kvara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • .............., 92 postova

Ja prodajem Gileru, mozes pogledati u potpisu link, u odlicnom je stanju, mene je sluzila 5godina bez ijednog kvara.

 

Mozda si prevideo, ali rekao sam da max. mogu dati 900 Evrica :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • FreeStyLe Member, 211 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hornet

Ja prodajem Gileru, mozes pogledati u potpisu link, u odlicnom je stanju, mene je sluzila 5godina bez ijednog kvara.

 

Mozda si prevideo, ali rekao sam da max. mogu dati 900 Evrica :(

Nisam prevideo :) Srecno s kupovinom :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • .............., 92 postova

Prvi put cujem od druga da bi trebao pogledati Keeway Ry8, ima li uopste te masine kod nas i koliko se krecu cene.

 

2zs6uqh.jpg

 

Bilo bi bas lepo ako neko ima utiske iz prve ruke o ovom skuteru :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3634 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Meni ovo sa slike lici na neki sprint "nesto." Marshal je objasnjavao jednom sto se razlicito zovu... Jedan drugar ga ima i za 15000km mu se lepo pokazo. Imao je neke sitne intervencije tipa kais, rolnice, auspuh. On ga bas izrabljuje domacinski. Mana mu je sto ima visok deo gde se stavljaju noge, pa visoki vozaci imaju problema sa kolenima. Malo je kilavija masina sto se snage tice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • .............., 92 postova

Hvala na informacijama. Ja sam visok 184, ne verujem da bi trebalo biti vecih problema. Performanse mi nisu bas bitne, vise mi je skripac za cenu, zato i pravim ovoliku potragu :)

 

Imam jos jedno pitanje u vezi ovog skutera, da li ima i 4T masinu u ponudi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Aprilia Sr 70

Za te pare najbolje da uzmes keeway matrix 50cc i da budes miran.....i ako uzimas vec 50cc nemoj 4t da gledas :) fabricki idu oko 60-63 ali lepo navlace....i lep je skuter sto je najvaznije :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 154 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Drugar ima kymco dink 50 2t skuter je ruzan da druzniji ne moze biti ali je zato najudobnije nesto na sta sam ja seo a i ide kao metak , nesto je pricao o prodaji pa ako hoces mogu dda ga pitam...Znam da je u mehanicki besprekornom stanju... 2004 go i da je presao negde oko 4000km od zamene klipa i karika... cena bi mu bila oko 500e

post-6778-0-00797500-1302612832_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Ja mislim da ti je najbolje da ti lepo pazaris ovu gilericu sa foruma i da se navozas ko covek,a i prodaces je za skoro iste pare kad budes resio da predjes na nesto vece.

 

E sad je jedino ostalo da se vas dvojica ukalkulisete i nadjete sporazum sa cenom i tvojim budzetom.

 

Ako kupis neku Kinu zestoko ce da te smara,ubedjen sam u to.

 

 

Srecno drugar :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • .............., 92 postova

Ja mislim da ti je najbolje da ti lepo pazaris ovu gilericu sa foruma i da se navozas ko covek,a i prodaces je za skoro iste pare kad budes resio da predjes na nesto vece.

 

Svestan sam ja toga, ali ne zelim da se sa nekim pogadjam oko cene na njegovu stetu jer ja nemam novca da sebi priustim masinu poput Gilere :(

 

Ako uspem da uhvatim nekog Kymca, bicu zadovoljan. Jer svejedno sledece godine planiram resiti A kategoriju i uzeti od nekog clana sa foruma pristojnu masinu od 125 ccm, a ne Kineza :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • FreeStyLe Member, 211 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hornet

Cuo sam se sa covekom, budzet je ogranicen, jbg. A tako bi mi slatko zapao jedan VXR 200 :moto3:

Druze rekao sam ti sta da gledas, srecno s kupovinom i javi sta si uzeo :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja