Jump to content

Moto Zajednica

jel bi im se neko pridruzio na nekom delu puta?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

sve mi se cini da ce mi falit "vremena" ove godine... ne moze se na sve strane, vrlo rado bih ali... "vrijeme" nas yebe ;)

u svakom slucaju, lijep dogadjaj i srecno ako se odlucis da ides tamo. naravno, slike i raport ocekujemo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
sve mi se cini da ce mi falit "vremena" ove godine... ne moze se na sve strane' date=' vrlo rado bih ali... "vrijeme" nas yebe ;)

u svakom slucaju, lijep dogadjaj i srecno ako se odlucis da ides tamo. naravno, slike i raport ocekujemo :)[/quote']

 

Ne zezaj Ivane, pa skoro pa ce pored kuce da ti prodju! Ja bih im se prikljucio sa Svabom, samo ne znam gde. Ne verujem da bi to bilo duze od dan, maximalno dva. Taman mozemo i ti i ja da se vidimo (ako ta 'moja' deonica bude kroz CG).

To su sve ljudi koji imaju stotine hiljada km ispod dupeta (ja mislim, neki mozda i koje milionce). Verovatno bi bio zanimljiv susret sa njima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR
Ja bik' date=' al jedino da zalepim nalepnicu 'VStrom' na mog GS-a :D:lol:[/quote']

 

that makes 2 of us ;)

ma, mislim da je nebitno skroz sto nismo Stromasi... a Djuro, ako ovuda budu prolazili podrazumijeva se da bi valjalo da se vidimo i upoznamo s njima, al za neke dalje varijante s njima ic... tesko, vec imam dosta planova za ovu godinu. a ti ako budes dolazio put mojih krajeva, glupo je i pominjat da se moras javit :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Ja bik' date=' al jedino da zalepim nalepnicu 'VStrom' na mog GS-a :D:lol:[/quote']

 

that makes 2 of us ;)

ma, mislim da je nebitno skroz sto nismo Stromasi... a Djuro, ako ovuda budu prolazili podrazumijeva se da bi valjalo da se vidimo i upoznamo s njima, al za neke dalje varijante s njima ic... tesko, vec imam dosta planova za ovu godinu. a ti ako budes dolazio put mojih krajeva, glupo je i pominjat da se moras javit :P

 

Ma jedina stvar koja je bitna ovde je da imas prevoz na 2 tocka. Gasho ce biti glavni tour guide kroz CG pa vozi TDM.

Evo sto se tice dela kroz SiCG:

 

404.jpg

 

Ja takodje nemam nameru da se vozam ne-znam-ni-sam-koliko, nego sam cisto mislio da to moze da bude jednodnevno ili dvodnevno lepo druzenje sa pravim svetskim putnicima...da razmenimo zastavice :) ...oni nama VSRi, mi njima BJB...uzmemo kontakte...sirimo dobru volju i pravimo dobar marketing nasoj zemlji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Onda ako to bude neki vikend ili da bar zakaci vikend, racunajte na mene. Naravno, ako budem u SCG u tom periodu... :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
aj onda mozemo se vala nesto dogovorit ako je to na dan/dva. zvanicno raspolozen :)

 

Tako je :D

 

+1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova
  • Lokacija: CG

Onda se vidimo... 8)

Vjerovatno ce se ici kroz CG, pa kroz Albaniju, Makedoniju, pa onda ulazak u Srbiju, pa vjerovatno oko Kopaonika, ili preko Zlatibora ponovo na CG... :misli:

O detaljima cu sve obavjestavati i na ovom forumu... :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja