Jump to content

Moto Zajednica

skuter APRILIA SR50

Recommended Posts

  • U prolazu, 57 postova

imam do 1000e da dam za ovaj skuter. gledam modele oko 2004 i ove lepse od 2005.

 

nasao sam jednu sa polupanim plastikama, ne radi cajger tabla, sve ostalo odlicno. dao bi mi za 700e. koliko moze da kosta cajger tabla za nju?

 

kakve su ove di tech? jel su zahvalne ili ima nekih mana....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Beograd

Imao sam sr 2008 , pola sezone sam ga vozio i imam samo reci hvale za njega. To je skuter koji kao serijala kida sve skutere od 50cc pa bogami i neke kineze od 125cc , a kad mu se stavi neki zx , rolnice itd ne smem ni da ti pricam.Nikako di-tech zbog loseg goriva koje se kod nas prodaje tako da karb verzija pod obavezno...I jos kad bi mogao da namaknes 200-300e preko pa da uzmes nesto mladje bilo bi :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • festina lente, 749 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XRV

Di-tech ces lako prepoznati po plasticnoj dekli bez kurble. Di-tech je morini masina sa ubrizgavanjem. U koliko se pazljivo odrzava i sipa kvalitetno gorivo jede karb za dorucak, ide mnogo bolje a trosi mnogo manje.

Noviji sr2 i sr3 koriste piaggio hiper2pro agregat. Fabricki je vodeno hladjenje, disk napred/nazad.

Sr3 je po meni jedan od najlepsih skutera ikad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3634 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

nasao sam jednu sa polupanim plastikama, ne radi cajger tabla, sve ostalo odlicno. dao bi mi za 700e. koliko moze da kosta cajger tabla za nju?

 

kakve su ove di tech? jel su zahvalne ili ima nekih mana....

 

Kako mislis ne radi tabla, sta tacno ne radi. Moze da se desi da bude neka glupost i da ti kvar ne bude veci od 300din, koliko kosta sajla brzinomera

 

Ja sam pre neki dan menjao rolnice i plocice na jednom di-tech pa sam ga malo probao. Stvarno mnogo bolje ide od karburatorske varijante. Ovaj se vozi na nase gorivo vec 5000km, a ukupno ima 18000 i nema za sad nikakvih problema. Jedino mu je auspuh istrulio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova

znas kad je motor urnisan. e takav je... a i cena je takva. to je drugar iz srednje. za tu trazi 500e.

 

a ovaj jedan klinac 93 ima tu istu noviju. ne znam tacno godiste. kao 900 trazi. al reko sam mu 700. razmislja se... samo me brine ta tabla. plastike manje vise se srede. tabla je skroz mrtva. ne kontam sta je... a i kolko moze da kosta druga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • skuter-servis, 406 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: dr mr

Mani se corava posla, ulozices jos 500e da je dovedes do ispravnog. Ako vec raspolazes tom cifrom trazi nesto da je ispravno, kupices to (groblje) za 500e i ko zna sta ce te jos snaci...

 

 

 

 

Majstorski savet.

Pozdrav,Damir. ;)

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3634 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ako bas juris SR moj drugar ima jednu dosta dobru. Godiste je negde oko 2002. a cena mu je mozda oko 800 evra. Ako te zanima mogu da odem da slikam i da ga pitam koja je tacna cena

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova

matoro brate. gledam ovu lepsu. od druge polovine 2004 pa nadalje. oticu da vidim taj njevog les. plastike su najmanji problem...

 

a ova druga mi je zanimljiva isto. samo me cajger tabla brine. sve je u prvoj boji. rep puko i napred pukla plastika... al to je nebitno. uradio bi to vec ko fabrika da bude. samo cajger tabla me brine...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja