Jump to content

Moto Zajednica

Nosač nogostupa BMW F650ST

Recommended Posts

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Beograd - Zvezdara
  • Motocikl: Kymco Agility 50(80)cc, BMW F650ST

Kupujem nosač zadneg levog nogostupa za BMW F650ST '99 (pretpostavljam da paše i od GS-a isto godište). Deo sa brojem 1 na sledećoj slici:

post-12771-0-99850100-1299889194_thumb.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: ADV T☆34

Pogledaj u BMW Radulovic, za neke stvari ćeš se iznenaditi da su povoljne. Ovo ti pišem iz ličnog iskustva. Npr. sajle original su vrlo korektne sa cenama. Evo ti kontakti pa probaj. vidim da imas diajagram, ako nemas kataloski broj nadji ga na BMW parts catalog-u http://www.realoem.com/bmw/select.do

 

Radulovićima možeš da se obratiš i mailom, kontakt: Saša Vučković Menadžer prodaje rezervnih delovaTel/Fax: 011/2080 - 180

Mobilni: 063/575 - 452

Mailto: sasa.vuckovic@radulovic-group.com

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Beograd - Zvezdara
  • Motocikl: Kymco Agility 50(80)cc, BMW F650ST

Hvala na odgovoru, nažalost to sam prvo pokušao.

Prošle godine sam kupio ostale delove koji su mi trebali osigurač, gumu i nožicu i to me je koštalo ako se dobro sećam negde oko 40€. Tada me Saša nije dobro razumeo jer sam tražio komplet sa nosačem (koji sada tražim u okviru ove teme) a stiglo mi je bez. Kada sam naknadno hteo da naručim on mi je naveo cenu od 70€ što mi je malo previše. Ponadao sam se da neko možda ima polovan deo koji bi prodao po nekoj razumnijoj ceni. Ruku na srce našao sam prošle godine jedan polovan ali mi je takođe tražio 70€ :D.

U međuvremenu sam deo zavario tako da je sada funkcionalan ali ne preterano lep :). Ako se niko ne javi u neko dogledno vreme ne gine mi Radulović :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

Duks druze a da probas na nemackom ebay-u ?

 

nadjes pa kontaktiras onog clana foruma sto ima zakupljenu temu za ebay ?

 

ps. ne znam da li si znao za ovo... nesto mi stize iz louisa ( menjam ulje :) ) pa sam slucajno provalio ... jbg ne visim mnogo na netu :)

 

http://www.louis.at/index.php?topic=bikedb&article_context=bikedb&anzeige=0&CONTENT=technik&typ_id=F650

 

pps. moramo ubrzo da realizujemo davno najavljeno vidjanje Furunasa :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Beograd - Zvezdara
  • Motocikl: Kymco Agility 50(80)cc, BMW F650ST

:'( :staa2: :'(

Duks druze a da probas na nemackom ebay-u ?

 

nadjes pa kontaktiras onog clana foruma sto ima zakupljenu temu za ebay ?

 

ps. ne znam da li si znao za ovo... nesto mi stize iz louisa ( menjam ulje :) ) pa sam slucajno provalio ... jbg ne visim mnogo na netu :)

 

http://www.louis.at/index.php?topic=bikedb&article_context=bikedb&anzeige=0&CONTENT=technik&typ_id=F650

 

pps. moramo ubrzo da realizujemo davno najavljeno vidjanje Furunasa :)

:)

Probao sam i našao deo, međutim u tom trenutku nisam imao PayPal kojim bih platio. Dok sam se snašao deo je otišao. Sad s vremena na vreme potražim ponovo, možda se pojavi.

Što se tiče Louisa i ja sam poručio neke stvari trebalo bi da mi stignu sledeće nedelje (možda smo poručili preko istog čoveka). Poručio sam neke sitnice i ovo:

http://www.louis.at/_209e2bb2570200e0b22c322f36d8352162/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=&wgr=0&origin=bikedb&typ_id=F650&list_total=50&anzeige=0&page=5&artnr_gr=10019645

Nadam se da će da paše. Ako bude sve OK poručivaću još. Nažalost oni nemaju deo koji meni treba :'(

U svakom slučaju hvala na kvalitetnim predlozima.

Ps. Da li postoji neka tema o okupljanju koje si pomenuo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

ovde obitavamo mada na zalost retko se kvare Furune ( za TwinStenere : retko vozimo samo nam stoje motori :) ) pa retko i postujemo :) trebalo bi malo vise makar bio i off :)

 

bila je ranije prica da bi trebali da se saberemo neki dan i malo procaskamo uz djir :)

 

http://forum.bjbiker...s/page__st__220

 

ps. a sta si tacno narucio jer ovo je samo spojler ne cela rucka ? nadam se da si to hteo :) inace ceo acerbis kosta 70ak jura... prodaju srafove, spojler i rucku odvojeno :)

 

pps. meni stize i ovo http://www.louis.de/_30e534cc4809bd428619bb7fba2d71e06f/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=515&wgr=251&list_total=18&anzeige=0&artnr_gr=10026203

 

inace probao sam i lezi furuni ko budali samar... ima brdo konopca tako da se vezuje za tank i nema da bega ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Aranđelovac-Beograd
  • Motocikl: BMW 1200 GSA,BMW R 850R , Honda ST1100 Pan-Europa,Honda PCX 125 Liberty 125,Tomos APN6

Ако не нађеш нигде могу ти прпоручити мајстора који је мени заварио исти део и одлично га је урадио,уопште се не примећује да је варено

PEX_8972Medium.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Beograd - Zvezdara
  • Motocikl: Kymco Agility 50(80)cc, BMW F650ST

Ma zavaren je, samo treba da se ofarba, nego sam ja picajzla želeo bih da sve bude tip-top :D.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja