Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Freewind 650

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Motocikl: Vetropir

Jedina realna mana, ako je to mana uopšte, ovog primerka je boja. Dobro je opremljen i u besprekornom stanju. Stvarno ne vidim mogućnost da ozbiljan kupac dođe i ne kupi ovaj motor kada ga vidi i provoza.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Ja do sada nisam video očuvanijeg i sa manje km ali stvarnih. Nova zadnja guma i teraj di oćeš. Jedino što je prodavac malo težak čovek :-D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

'beš čoveka bez 0.1 tone :-) Šalu na stranu, ko ga kupi meni duguje kilo pečenja od gude jer ima i moje zasluge nekim delom što je wind u ekipi :-D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3638 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

I ja sam imao jednom priliku da vidim motor. Zainteresovalo me sto je boje kao moj sto je bio, motor stvarno izgleda perfektno. Reklo bi se da je pazen

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Džaba i ako je mažen ako je hladan gažen ;-)

Ja sam ekonomičan Dule, nije ni čudo što vam troše ko Super Tenere kad ste se uprasili svi :-D

Mislim da u Zemunu ima još jedan koji je na prodaju a nema ga na oglasima, juče mi drugar pričao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: nemam :(

Pozdrav drustvo :zdravo: treba mi mala pomoc.Nasao sam u temi da su jimmy la la i svestenik reparirali prednja klesta,pitanje za vas jeste li menjali gumice i gde ste ih nasli?Koje plocice staviti? :moto3: Druga stvar koje mu ulje najvise prija?Ja sam mu sipao bardal i cini mi se da je na proslom ulju bio tisi :lud: :lud: :lud:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 407 postova
  • Lokacija: Bos.Brod
  • Motocikl: Yamaha XT660R

Ja sam mijenjao sam one spoljasnje (brisace) a nasao sam ih kod nekog lokalnog majstora, vjerovatno od nekog drugog motora, koje su bile istih dimenzija kao moje. One glavne gumice sam samo ocistio i vratio nazad jer su bile dobre a plocice nisam mijenjao.

 

Ulje sipam motul 15w50 5100 i cinimi se da je ok, trosi ga mnogo manje nego neko koje je prethodni vlasnik sipao u njega...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Ja sam taj motul sipao 4 godine i bio prezadovoljan. I sad bih nastavio da ga koristim da nije preskupo. Vidim da sad svi živi trpaju Bardahl, kod kojeg god majstora da odeš samo ti to preporučuju. Valjda su se ušemili sa dobavljačem i odjednom je to sad najbolje ulje. Nisam probao, možda i jeste dobro. Znam par ljudi koji ga koriste i neki su zadovoljni, a neki ne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 407 postova
  • Lokacija: Bos.Brod
  • Motocikl: Yamaha XT660R

De smem pa da me ubije devojka :D...:zdravo: tu sam ,motorce je u super stanju, somi kao prodavac jako korektan.Ceo dan ga zagledam danas i stvarno ne mogu da mu nadjem manu :staa2:.

 

Pazi da ne bude ovako... 1oda.gif

post-8684-0-95710900-1409077835_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 407 postova
  • Lokacija: Bos.Brod
  • Motocikl: Yamaha XT660R

Vlasnik motora sa slike se jos nije javio? 0stabre.gif

 

 

Da li je neko do vas postavljao na winda stitnike za ruke? Pronasao sam na netu nekakve koji mi se svidjaju ali ne znam kako bi to islo na windov korman jer je malo uzi nego kod ovih sa 21" prednjim tockom....

 

http://www.ebay.com/itm/White-Dirt-Bike-HAND-GUARDS-for-Kawasaki-Kdx-KLX-Suzuki-DR-DRZ-Yamaha-YZ-XT-DT-/251558975465?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item3a921557e9&vxp=mtr

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja