Jump to content

Moto Zajednica

Diode za CO2 aparat varmig

Recommended Posts

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Prodajem hladnjak sa diodama od po 35A kompletan od MIG/MAG aparata Varmig 1700, isti deo nosi i Varmig 1600, samo sto ima 3 diode manje.

Na hladnjaku ima ukupno 12 dioda (4 ploce sa po 3 diode), od tih 12 crklo je 9. Posto sam u aparat ubacio drugi diodni sklop (mnogo jaci), ovaj mi je visak, pa ako nekom treba...

 

Cenu ne znam, ako nekom treba neka predlozi cenu, pa cemo se dogovoriti. Ako je neophodno mogu postaviti i slike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Drug mi se bavi stampom, dobijam nalepnice za dz, tako da mi to nije interesantno. Cena, recimo 1000 din samo da mi se ne vuce po garazi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Mozda jesam a mozda i nisam kupac, ali mi treba mala pomoc....Ovaj od pre par dana meni ne radi co2, cim pritisnem iskoci osigurac znaci upalim co2 radi, ali cim na prazno pritisnem prekidac na rucici odmah iskoci osigurac u tabli sa osiguracima u kuci...zna li neko sta li mu je/ Diode?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ajde ipak turi i slike pa mozda ....

Sta ce ti slike, ne prodajem jaknu pa da vidis kako izgleda, ako imas varmig aparat kod svakog je hladnjak sa diodama isti, razlikuju se samo u broju postavljenih dioda. Ako bi da budzis na neki drugi aparat, slikacu ti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja