Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem RR, Sport-Touring 1000ccm, 2000+ god

Recommended Posts

  • Drug član, 2457 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Znaci u obzir dolazi 900,1000,1100 ccm, Super-Sport i Sport-Touring motori do oko 3500e.

SV1000S, VTR1000F, CBR954RR, Bandit S, Z1000, Fazer1000 i razno

 

Nudite sta imate ili ako znate nekog da prodaje, u oglasima je ocajna ponuda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Pecinci
  • Motocikl: Aprilia atlantic 125

evo za ovog neznas Honda cbr900rr 1997god extra ocuvana crveno nalazi se u Pecincima...od ulaganja imas da stavis gume druge, promenis ulje i filtere i registrujes...informacije na telefon 0621967241 Lule

 

slike samo ove trenutno imam posto je to drugarov motor :)

post-855-0-85898200-1298803010_thumb.jpg

post-855-0-62461700-1298803020_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1181 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Evo ovaj ti nije nigde u oglasima,u prvoj boji,registrovan,stoji parkiran,presao je oko 30000km

Picture 001.jpg

Picture 002.jpg

Jos ako se uklapa u Giletovu zacrtanu cenu 3000 do 3500 eura :) :) :) , i ako ti kazes da je u prvoj boji i da je perfektna...ako Gile nece, postavi telefon prodavca, ja jos kukam za mojom bivsom, neprezaljenom, 954, bolju jos nisam video. To je jedini R koji bi vozio, i uvek potajno trazim da mi naleti nesto bas, bas dobro, pa da nekako ponovo jednu 954 istrgujem.

Napisi nam Semzo malo vise detalja. :ljubav:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1181 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Onoliko koliko to jedan R moze biti udoban, 954 je udoban, cak znatno udobniji od vecine. Lako se vozi, polozaj ne zamara (relativno). Nije toliko tvrda kao R1 i svi ovi noviji R-ovi, vrlo srcan motor, a vrlo pristojan i za svakodnevnu upotrebu...ja sam malo stariji i za mene je ovo idealan R, svi ovi noviji su previse i jaki i tvrdi i itd i za mene mnogo manje upotrebljivi.

E sad za vas mladje...vama je verovatno1000 RR mnogo lepsi i bolji, stvar ukusa, sposobnosti i predispozicija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2457 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Evo ovaj ti nije nigde u oglasima,u prvoj boji,registrovan,stoji parkiran,presao je oko 30000km

post-197-0-65813500-1298816529_thumb.jpg

post-197-0-81082600-1298816584_thumb.jpg

Jos ako se uklapa u Giletovu zacrtanu cenu 3000 do 3500 eura :) :) :) , i ako ti kazes da je u prvoj boji i da je perfektna...ako Gile nece, postavi telefon prodavca, ja jos kukam za mojom bivsom, neprezaljenom, 954, bolju jos nisam video. To je jedini R koji bi vozio, i uvek potajno trazim da mi naleti nesto bas, bas dobro, pa da nekako ponovo jednu 954 istrgujem.

Napisi nam Semzo malo vise detalja. :ljubav:

 

ta je preko moje zacrtane sume. Bila u Pancevo za 3000 trebala samo da se carini ali otisla dok sam se razmisljao >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drrmrr, 751 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: projekat rinfuz ;)

Mislio sam na amortizer upravljača. Znam da one starije hoće da zatresu ponekad. Obično ko to nije osetio završi u prašini. Radio sam natpise na par, ali nisam ih vozio. Lep model, honda je to. :takoje:

JA sam isto za touring hiljadarke, samo nemam keša ko i Gile za neki FJR ili nov zzr, dok ne skupim , moj 1100 će da služiii.. :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: SOMBOR VOJVODINA
  • Motocikl: cb600 Hornet

Evo ovaj ti nije nigde u oglasima,u prvoj boji,registrovan,stoji parkiran,presao je oko 30000km

post-197-0-65813500-1298816529_thumb.jpg

post-197-0-81082600-1298816584_thumb.jpg

Jos ako se uklapa u Giletovu zacrtanu cenu 3000 do 3500 eura :) :) :) , i ako ti kazes da je u prvoj boji i da je perfektna...ako Gile nece, postavi telefon prodavca, ja jos kukam za mojom bivsom, neprezaljenom, 954, bolju jos nisam video. To je jedini R koji bi vozio, i uvek potajno trazim da mi naleti nesto bas, bas dobro, pa da nekako ponovo jednu 954 istrgujem.

Napisi nam Semzo malo vise detalja. :ljubav:

 

Evo vako;motoric je proizveden 2002g uredno registrovan do 23.08.2011g.Kod mog kolege je vec cetvrta ili peta godina neznam tacno,a pre toga je bio u Subotici(verovatno ga od suboticana neko i prepoznaje).Presao je tacno 37669km.Od dodatne opreme ima nov amortizer volana marke SPRINT,auspuh BEOWULF,male zmigavce i nista vise.Motor je u prvoj boji.Za cenu morate pitati kolegu to jest vlasnika na 063/502-914 Nikola

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1181 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

To nije ni sport a ni sport turing motor, a Gile prati oglase na svim sajtovima pa i na Moto Manijacima, a i svi koji prodaju motore postavljaju oglase na svim sajtovima, tako da taj isti oglas imas i ovde na BJB-u,

evo ga http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/60642-ducati-monster-900s/, tako da ne vidim svrhu tvog posta.

Ako ti je bio cilj da ispadnes smeker i postavis link ka Moto manijaci-sajtu, eto postavio si ga, i biti ce tu kad god pozelis da ga vidis, ako te to toliko usrecuje.

 

Ja sam mislio da si bar postavio link ka onoj Markovoj Hajabusi, to je vec sport turing motor i uklapa se u ono o cemu se u ovoj temi radi, pa bi sve nekako imalo smisla, ali i to je Gile video, cak je istu temu postavio i tamo na forumu.

 

Manite se tih sitnih nestasluka i prepucavanja, hajde da se druzimo i ispomazemo, ne postoji niti jedna stvar koja nas deli, osim one zamisljene, nerealne i nepostojece u nasim glavama.

 

Zivi bili svi mi djuture, i tamo i ovamo !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja