Jump to content

Moto Zajednica

nov maxi skuter od 500 ccm???

Recommended Posts

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

A zasto nov?

Sad,u ovo vreme krize,za jako manje para mozes naci motor koji nije mnogo presao a da je odrzavan propisno i da je star dve tri godine.

Chim ga isteras iz salona,isto je kao da si zguzvao dva somica i bacio.Pogotovu skutera.

Slazem se i sa tim da je novo,novo,ali takodje ima ljudi koji kupe novo pa za godinu dana vide da motor nije za njih i prodaju ga duplo manje.

Razmisli i shunjaj se malo,siguran sam da ce ti istrchati dobra prilika.

Pogledaj recimo Nexsuse.Da ti se zavrti u glvi koje su cifre u salonima.Takodje,pogledaj im cene sad na oglasima. :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

A zasto nov?

Sad,u ovo vreme krize,za jako manje para mozes naci motor koji nije mnogo presao a da je odrzavan propisno i da je star dve tri godine.

Chim ga isteras iz salona,isto je kao da si zguzvao dva somica i bacio.Pogotovu skutera.

Slazem se i sa tim da je novo,novo,ali takodje ima ljudi koji kupe novo pa za godinu dana vide da motor nije za njih i prodaju ga duplo manje.

Razmisli i shunjaj se malo,siguran sam da ce ti istrchati dobra prilika.

Pogledaj recimo Nexsuse.Da ti se zavrti u glvi koje su cifre u salonima.Takodje,pogledaj im cene sad na oglasima. :stabre:

 

sada je satelis 500 na akciji + neka poznanstva i zasluge koje imam u veranu mene ce kostati 5200e i to u 24 rate ,mislim da je to ok cena !!! prosecno prelazim godisnje od 12 do 15 .000 km i mogu da se vozim bezbrizno 4 god bar se nadam !!! posle 4 god neka vredi upola od ovih para ja cu biti zadovoljan,

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: Aprilia Atlantic nekada davno,tren.u potrazi

Osvrnuo bih se na pricu o polovnom Burgmanu uvezenom sa 11.000 iz inostranstva i dve generalke.

 

Pre par meseci se vrteo jedan K6 na mobile.de sa predjenih blizu 100.000 zaboravio sam tacnu cifru ali je za razliku od italijana svaba naveo tacnu kilometrazu i podatak da masina trosi 1L ulja na 1000km...

 

Takav se uveze, stavi novi klip od 5e, kilometraza spusti na 15.000 i lupi cena 3000e+ i prica kao deda ga vozio samo nedeljom do crkve...

 

E zato nov... i treba kad moze da priusti...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

Osvrnuo bih se na pricu o polovnom Burgmanu uvezenom sa 11.000 iz inostranstva i dve generalke.

 

Pre par meseci se vrteo jedan K6 na mobile.de sa predjenih blizu 100.000 zaboravio sam tacnu cifru ali je za razliku od italijana svaba naveo tacnu kilometrazu i podatak da masina trosi 1L ulja na 1000km...

 

Takav se uveze, stavi novi klip od 5e, kilometraza spusti na 15.000 i lupi cena 3000e+ i prica kao deda ga vozio samo nedeljom do crkve...

 

E zato nov... i treba ako moze da priusti...

kada sam ja otisao u it po motor on bukvalno nije imao ni jednu ogrebotinu,plastike gde se stavljaju noge su bile nove,sediste novo nigde ni mm da je bilo pocepano i onda 2 dana pred polazak u umag on se pokvari i ja ne odem u umag :-)))eto price sa polovnim burgmanom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 743 postova
  • Lokacija: Beograd

Naravno, može da se nađe dobar polovan skuter u Srbiji, svakako povoljnije nego nov, ali ako neko može sebi da priušti nov - samo napred.

 

Iskreno, zavidim ti ;) Uživaj u prvoj vožnji za sve nas sa foruma kojima je tako nešto nedostupno :ooo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Beograd

E ima jos jedan problem, Ako se odlucis za atlantic, bas nov, fabrika pravi samo verziju od 300ccm, jos nema 500 a da li ce i kad biti.... a pezo umi samo ako imas para ko salate pa se ne uzbudjujes oko cena delova i servisa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

.

 

Iskreno, zavidim ti ;) Uživaj u prvoj vožnji za sve nas sa foruma kojima je tako nešto nedostupno :ooo:

 

ma nije ni meni nego cemo smisliti neku prevaru da bi se vozili letos da ne budemo bez motora :-))))

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja