Jump to content

Moto Zajednica

Lezeci policajci

Recommended Posts

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Posto redovno idem na basket,u osnovnu skolu u koju sam isao,stalno sam se cudio kako ljudi jurcaju tu.

E sad,napravili su pre 4 dana jednog betonskog lezeceg policajca - medjutim,obelezen je samo znakom,ali nije obelezen na asfaltu.Odmah tog dana sam sa 50tak km/h preleto jer ga nisam video.Pola sata kasnije covek sa apn-om,bez kacige,i kesom na ruci,vozeci istim putem prelece preko lezeceg i pada na glavu(video sam to).Zovemo hitnu pomoc,coveku pocepana arkada,malo ugruvao ruku,i sve ok.Do danas se cudimo kako ljudi kolima i motorima prelecu jer se stvarno ne vidi taj lezeci.

Danas je moj drugar,skuterom preleteo i pao na stranu,takodje nije nosio kacigu,zaradio je sivenje ruke i noge.

Ne zna se ciji je nemar vise u pitanju.Morao sam ovo da podelim s forumasima..

Verujem da ste i vi imali nezgodnih iskustava s lezecim policajcima,tako da ih pisite ovde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

HM, lezeci policajci... Otkako sam video drugara kako skuterom prelece istih, ali BAS prelece, poceo sam i ja... i to mi je bila omiljena zabava u voznji po BGu...

Jeste divljacki i nezrelo ali to sam obozavao, narocito kada kolona vozila bude ispred lezeceg a ja se zaletim i preletim preko istog dok inferiorni 4tockasi ostaju u dimu polusagorelog 2taktola :)

 

No, desavalo mi se da vidim znak, policajac nije ofarban ili je bio farban jos dok je Tito bio ziv, predjem lagano i posle 15 metara drugi, pa predjem preko njega uz skripu i besan zaletim kad posle 15m jos jedan... nijedan ofarban a samo jedan znak... Zadnji put mi se desilo to u Radincu, bas kod zel. stanice.. isto ima i u Palanci i Vodicama... ma ima svuda..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric
MISIRAC ::

pa probajte lezece policajke

 

 

A kod vas tako zovu rupe na putu

 

Pa u Sapcu ne mozes da ostanes ziv od tih policajki, 'oce da odvale tockove pa to ti je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: ŠABAC
  • Motocikl: CBR 1000 F krmačica
MISIRAC ::

pa probajte lezece policajke

 

 

A kod vas tako zovu rupe na putu

 

Pa u Sapcu ne mozes da ostanes ziv od tih policajki' date=' 'oce da odvale tockove pa to ti je.[/quote']

to i govorim policajac + policajka ----> kupi se Afrika :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric
MISIRAC ::

pa probajte lezece policajke

 

 

A kod vas tako zovu rupe na putu

 

Pa u Sapcu ne mozes da ostanes ziv od tih policajki' date=' 'oce da odvale tockove pa to ti je.[/quote']

to i govorim policajac + policajka ----> kupi se Afrika :)

 

Tebi sad put i ne treba. :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gasa

njagore je kad na lezeci policajac naletis sa strane, tj kad samo jednim delom gume zahvatish kraj lezeceg i hoce da te zanese, jednom mi se to dogodilo, medjutim nekako sam uspeo da se izvuchem...iskustvo vishe, shta sad...inace rec je o onim gumenim policajcima preko kojih mozes i da preletish :lol::lol::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja