Jump to content

Moto Zajednica

HONDA CBR600 F1 850e

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

aha.... dusa je u extra stanju

 

gde bre u extra stanju....mislim .....dusa??? ja bi crko da mi je motor u takvom stanju dusa bi mi na nos izasla :bljak:LOOL

 

SALA NARAVNO ! Lepa cena a video sam ovih dana bas na oglasima da se za taj tvoj model bas prodaje to sve sto si naveo i to po jako skromnoj ceni........lepa prilika za nekog da dodje do jeftinog motora za male relativno pare......srecno sa prodajom :Mina:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 520 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Mislim da je korektna cena,plastike se lako mogu srediti ili kupiti druge.Inače posedujem isti model sa kojim sam za dve godine prešao bez problema preko 20k kilometara.Jeste da je 87' god. ali je bolji od polovine motora te klase koji su se pravili tih godina.Kao što srbenda reče dobar motor za relativno male pare.

 

Pozdrav i srećno sa prodajom! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki z1000sx

hvala momci :P ako ovako nastavite moracu da vas castim picem kad prodam :) ili to ili cu vas zamrzeti sto ste mi otvorili oci koliko je to ustvari dobar motor a ja moram da ga prodam :) salim se... naravno odnosi se na ovaj prvi deo :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ljudi, ovo je momak koga je pandurski auto drmnuo uz jos druga dva motora kod beogradjanke, bila je tema o tome. Koliko se secam, motor je na snimku lezao svega par metara dalje od mesta sudara, znaci da je isao sporo, i auto ga je udario sa strane, pa otud valjda toliko ostecenja plastike. Ako gresim, neka me neko ispravi. Mislim da je, uz nesto ulaganja, dobra kupovina.

@ Xnikolax: Zelim ti brzu prodaju, a onoj pandurcini da oderes kozu sa ledja :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Agility City 125,Agility City 200,SuZuki Boulevard M90, Honda NC 700 s

@ Miljan : rep je najverovatnije s Cagive Mito iliti Ducati 996 :ooo:

btw extra prilika,plastike nije tesko pokrpiti ako je sve ostalo ok... :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600 F

JA sam pazario CBR 600 ali 1990 godiste u novebru za sad sam prezadovoljan moj je presao 45 hiljada nemam oklope i verovatno ce da padne prerada u Street-a uspeo sam i da padnem vec jednom lagano klizanje ali prednos kad nemas oklope nema sta da pukne srecom nije bilo nista ni meni ni motoru :) ....Srecno sa prodajom u svakom sluchaju F-1 je ekstra masina ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 263 postova
  • Lokacija: Zrenjanin

imam ja komplet maske sa rezervoarom, farom, satom... od f2 ako nekom treba 0641980814 vidjao sam da ih je neko stavljao i na f1 i dobro izgleda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Da li te interesuje zamena za pezo 406, 2001 god i tvoju doplatu od 2600e, stim da zadrzis masku od 1000ke?

Izvini za off

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki z1000sx

hvala na lepim zeljama.

nesic1 : rado bih da uzeo ali tesko da bih sada imao neke pare, razlog prodaje i jeste kupovina nesto na 4 tocka mada gledam nesto pristupacnije a da nema mnogo ulaganja :)

tako da ako imate jos neko neki predlog nake javi....

drago mi je da imate dobro misljenje o motoru :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja