Jump to content

Moto Zajednica

Moj ljubimac ETZ 250 custom

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 444 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Honda CBR 1000 f

Hvala! Prsti mi otpadose jer je dekla paljenja bila u ocajnom stanju,imala je tragove farbe a neko je izgleda strugao zicanom cetkom tako da sam poceo sa 160 smirglom a zavrsio sa 2000 i opet nisam uspeo da uklonim sve riseve!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Dali koristis neku pastu za poliranje ili na suvo Ja sam nabavio ceo komplet za poliranje ali nikako nisam uspeo da dobijem onaj ludacki sjaj ovo tvoja eksta izgleda hoces li ga prelakirati bezbojnim lakom da ne ostaju fleke od vode Ja sam imao na mom 251 te gume Sava 130 80 16 i bio sam ekstra zadovoljan gde ih nadje dali ima i drugih dimenzija :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 444 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Honda CBR 1000 f

Dali koristis neku pastu za poliranje ili na suvo Ja sam nabavio ceo komplet za poliranje ali nikako nisam uspeo da dobijem onaj ludacki sjaj ovo tvoja eksta izgleda hoces li ga prelakirati bezbojnim lakom da ne ostaju fleke od vode Ja sam imao na mom 251 te gume Sava 130 80 16 i bio sam ekstra zadovoljan gde ih nadje dali ima i drugih dimenzija :takoje:

 

Sve je išlo na suvo krenuo sam sa šmirglom 160 pa 220,400,600,800,1200 i završnica sa 2000,nisam razmišljao o tome da ga lakiram mada kad si već to pomenuo nebi bilo loše. Što se tiče gume kupio sam je preko limunda za 2000din i takođe sam ekstra zadovoljan prosto je to drugi motor što se tiče stabilnosti od kad sam je stavio! A evo i slika posle stavljanja dekli.

post-9457-0-63089400-1312733419_thumb.jpgpost-9457-0-18169300-1312733440_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Ekstra izgleda malo je reci svaka cast kad si ostao bez otisaka na jagodicama Ako neko ima neki posao da odradi moze slobodno da te zovne nema te u evidenciji :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 444 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Honda CBR 1000 f

Ekstra izgleda malo je reci svaka cast kad si ostao bez otisaka na jagodicama Ako neko ima neki posao da odradi moze slobodno da te zovne nema te u evidenciji :takoje:

Naravno,na danšnje vreme svaki dinar dobro došao!2oda2.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Au, kolike bisage, kao bakin orman.Fali samo dunja na ormanu.Gle, imas i dunju! :jee:

 

Lepo si napravio zuljeve na palcevima ali nisam zadovoljan , vide se risevi. Ako si isao sa brusnim papirom 2000 , trebalo bi bolje da bude.AKo te ne mrzi, zimus skini deklove i donesi da predjemo na masini da mu damo final touch što rece neko....Ja nisam za lak preko poliranih delova pogotovo preko delova motora koji se greje i lak vremenom žuti i ljuspa se. Aluminijum na MZ-u je kvalitetan i polorane povrsine je dovoljno 2X u toku sezone preci nekim sredstvom za odrzavanje i pamucnom krpom.Jedino pravo sranje za polirane povrsine je voznja zimi po putevima gde je bacana so, ostaju fleke.

post-3484-0-32254700-1323818781_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 444 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Honda CBR 1000 f

Bisage sam suzio tako da vise nisu toliko glomazne,postavicu slike kako sada izgledaju. A masinu i ovako mislim da rasturam tako da cu te imati u vidu za taj finis poliranja :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Oživi malo temu, šta bi sa ozbiljnim zahvatom na geometriji rama. Prikazao si nam par fotki i sada svi ocekujemo , impresije, detalje....:moto3:Malo da falimo, kudimo onako, uz kaficu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova

Bio danas u Kovin,tamo se nasao sa Mihcom obilazili malo i vozili se ali o tome u temi voznje i putovanja. Ono sto sam hteo reci je da sam presao ukupno 90km i potrosio 3.2lit potrosnja prosecno 3.55lit na 100km!

hvala bogu da se neko pohvali sa pravom potrosnjom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja