Jump to content

Moto Zajednica

Majstor NENA iz Velike Plane

Recommended Posts

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: VELIKA PLANA
  • Motocikl: yamaha viraqo

E pa drugari sve je pocelo ovaklo... Crkne mi svecica i motor nije hteo da pali,ja okrenem Majstora NENU iz V.Plane,poznatog,uglednog majsora da pogleda i sredi stvar. oteramo motor kod njega u garazu,kad ono nije samo svecica,crko i klip i ventili. Narucim ja nove delove da ne brinem jer je motor imao 3200 km.kada sam ga uzela. Izdesavale se tu razne stvari u medjuvremenu da skratim pricu,motor gotov sve super radi,pitam ja majstora da li je menjao ulje,on kaze da nije! Neverovatna stvar je da ne menjas ulje,a stavio si sve nove delove,pa opiljci od klipa su bili u ulju... mislim... nesto tu ne stima.Provalim ja,dam mu pare koliko je trazio za te nove delove i pozovem drugog majstora da se uverim da li je sve ok. Kad ono,varen klip i okrenut 180c naopako,pravljeni ventili i stavljena svecica sa duzim navojem :( Ja sta cu,cujem za Spaleta iz Bgd-a i oteram tamo i covek sredi sve,inace ni on nije mogao da veruje kada ga je otvorio sta je video ispred sebe! Eto drugari,moj prvi kvar na motoru i prvo ruzno iskustvo je izgledalo tako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Mačvanska Mitrovica
E pa drugari sve je pocelo ovaklo... Crkne mi svecica i motor nije hteo da pali' date='ja okrenem Majstora NENU iz V.Plane,poznatog,uglednog majsora da pogleda i sredi stvar. oteramo motor kod njega u garazu,kad ono nije samo svecica,crko i klip i ventili. Narucim ja nove delove da ne brinem jer je motor imao 3200 km.kada sam ga uzela. Izdesavale se tu razne stvari u medjuvremenu da skratim pricu,motor gotov sve super radi,pitam ja majstora da li je menjao ulje,on kaze da nije! Neverovatna stvar je da ne menjas ulje,a stavio si sve nove delove,pa opiljci od klipa su bili u ulju... mislim... nesto tu ne stima.Provalim ja,dam mu pare koliko je trazio za te nove delove i pozovem drugog majstora da se uverim da li je sve ok. Kad ono,varen klip i okrenut 180c naopako,pravljeni ventili i stavljena svecica sa duzim navojem :( Ja sta cu,cujem za Spaleta iz Bgd-a i oteram tamo i covek sredi sve,inace ni on nije mogao da veruje kada ga je otvorio sta je video ispred sebe! Eto drugari,moj prvi kvar na motoru i prvo ruzno iskustvo je izgledalo tako.[/quote']

 

katasrofa....pa to samo jos kod nas ima....nerazumem zasto se nisi vratila kod istog malo da popricate :evil: da slucaj bude jos gori zivite u malom gradu..i sve se zna...taj kod mene vise nebi servisirao ni trotinete... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: VELIKA PLANA
  • Motocikl: yamaha viraqo

Znas kako,ja sam ipak zensko i ne ide da se ja bavim njime. Reseno je to na drugaciji nacin :twisted: ovo DETE kako on kaze prasta,ali ne zaboravlja! Platio je on mnogo vise nego ja,i tek ce!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Kod tog majstora sam prvo otisao da mi servisira auto... Zamenio par delova i dijagnostikovao mi je da je otisao spaner PK kajsa jer je motor proizvodio neki zvuk kao da melje, struze i slicno... OK, zamenicemo, nazovem nekoliko specijalizovanih prodavnica u BGu (auto je nisan) i tek u nekoj mi daju mogucnost da se naruci iz Japana jer nigde nisu imali na stanju. Cena 10.500din (to je bilo pre 3 godine)... Posto je trebalo vremena da skupim pare pa da narucim i da stigne... kad sam dobio deo, Nena je zatvorio servis i bio u Austriji...

Ja nazovem Nisanov servis u BGu i trazim da mi oni zamene to i to sto oni i urade i kazu mi da spaner nije ni bio neispravan niti su oni to prvi put zamenili.. i naravno zvuk se i dalje cuo... I sta ja da radim, puko sam tada skoro 200e za nesto sto nije ni bilo neispravno samo zato sto je on rekao spaner PK kajsa...

Niti mogu da trazim od njega da mi nadoknadi taj novac... Mogu samo da ga mrzim ne kao coveka vec kao majstora i da nikada ne odem kod njega ni na kakvu intervenciju na bilo kom vozilu i da svakome preporucim da ne ide kod tog nazovi-majstora...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: VELIKA PLANA
  • Motocikl: yamaha viraqo

Pa naravno da sam i ja svima rekla sta se desilo i da niko nije mogao da veruje,recunao ona nema pojma i daj da joj uzmem pare. Ok,slazem se da je neznam puno,ali se druzim sa ljudima koji znaju! Cudno,nikada mi nije ni rec rekao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja