Jump to content

Moto Zajednica

Tragedija

Recommended Posts

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Zbog raznih obaveza bas retko posecujem forum, i eto sada dobih malo vremena da prelistam MZ-svet, kad ono.... kakvo razocarenje.... Nisam imao prilike da ga licno upoznam, ali na ovom forumu ipak osecam povezanost za svima, sa zaniljivim ljudima koji su okupljeni oko iste ideje.

Tuzno.... sta reci....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova

Znam coveka godinama, porodicni prijatelj. Uvek je bio nasmejan i video pozitivnu stranu zivota.

Zao mi je i ne mogu da verujem da se sve desilo tako brzo, kao tren, nema ga vishe.

Nemam reci.

Goco, Nikola, drzite se...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Saucesce porodici,evo tek sada videh sta se dogodilo,ne mogu da se opasuljim,lepo smo se druzili letos u Strmostenu,kao da je juce bilo.Vanredno prijatan i dobar covek.Zao mi je sto ne mogu stici na sahranu jer sam kasno saznao,upalicu svecu ovde u crkvi.Siroki ti putevi nebeski Kico.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 800 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Dragi meni i mojoj majci ljudi s ovog foruma želim da vam se zahvalim na svoj podržci koju ste nam pružili u ovim teskim danima

Želim da vam kažem da je moj otac a vaš drug sahranjen danas uz sve počasti.

Takodje želim da vas obavestim da od danas ja preuzimam njegov profil tako da ne budete iznenađeni ako vidite njegove postove,i još nešto nastavljam tamo gde je on stao,LJUTI ZVER će opet videti naše puteve

Toliko od mene za sad

  • Podržavam 19

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Dragi meni i mojoj majci ljudi s ovog foruma želim da vam se zahvalim na svoj podržci koju ste nam pružili u ovim teskim danima

Želim da vam kažem da je moj otac a vaš drug sahranjen danas uz sve počasti.

Takodje želim da vas obavestim da od danas ja preuzimam njegov profil tako da ne budete iznenađeni ako vidite njegove postove,i još nešto nastavljam tamo gde je on stao,LJUTI ZVER će opet videti naše puteve

Toliko od mene za sad

 

Tvoj otac je bio dobar covjek. Budi uvijek ponosan na njega.

Dobro dosao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Dragi meni i mojoj majci ljudi s ovog foruma želim da vam se zahvalim na svoj podržci koju ste nam pružili u ovim teskim danima

Želim da vam kažem da je moj otac a vaš drug sahranjen danas uz sve počasti.

Takodje želim da vas obavestim da od danas ja preuzimam njegov profil tako da ne budete iznenađeni ako vidite njegove postove,i još nešto nastavljam tamo gde je on stao,LJUTI ZVER će opet videti naše puteve

Toliko od mene za sad

 

Dragi moj, trenutno otključavam temu o TVOM motoru.

 

Ta je tema specifična od kako je otvorena i takva će i ostati. Sa motorom je bilo planova raznih, Bivolje je detaljnije upoznat i za dalje nema nejasnoća.

 

Za bilo šta u životu vaša porodica uvek uz sebe ima MZ Svet.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Dragi meni i mojoj majci ljudi s ovog foruma želim da vam se zahvalim na svoj podržci koju ste nam pružili u ovim teskim danima

Želim da vam kažem da je moj otac a vaš drug sahranjen danas uz sve počasti.

Takodje želim da vas obavestim da od danas ja preuzimam njegov profil tako da ne budete iznenađeni ako vidite njegove postove,i još nešto nastavljam tamo gde je on stao,LJUTI ZVER će opet videti naše puteve

Toliko od mene za sad

 

 

 

Upoznao sam te kada si dolazio sa ocem kod mene,dosta puta smo pricali o tebi,narocito kada bi ,,otprasio,, motorom a nas dvojica ostali,.....bio je jako ponosan na tebe.

Drago mi je sto ces nastaviti druzenje ovde sa nama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Dragi meni i mojoj majci ljudi s ovog foruma želim da vam se zahvalim na svoj podržci koju ste nam pružili u ovim teskim danima

Želim da vam kažem da je moj otac a vaš drug sahranjen danas uz sve počasti.

Takodje želim da vas obavestim da od danas ja preuzimam njegov profil tako da ne budete iznenađeni ako vidite njegove postove,i još nešto nastavljam tamo gde je on stao,LJUTI ZVER će opet videti naše puteve

Toliko od mene za sad

 

Bravo momčino! Samo hrabro!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: MZ 251 ETZ Plavi Golub i od skoro BMW R 65 Mali Bata

Nikola, put tvoga oca, nije bio dug ali, bi je sirok i cist. U njegovo ime nastavi da koracas tamo gde je zastao da odmori a podrsku u kuci i u nama imas. Hvala ti sto ce Kica opet biti sa nama.

post-5536-002111600 1293512415_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

@kica_kingbg

Ne sumnjam da ćeš istim duhom i optimizmom nastaviti tamo gde je Tvoj tata stao da se odmori.

I od mene možeš da očekuješ pomoć u tom smislu. O tome smo već pričali juče, da se ne ponavljam...

Hrabro napred, čuvajte se. ON vidi, zna i biće radostan.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Nedaj se momcino.. sta god da treba slobodno pitaj..trazi tu smo..

 

Upoznacu te sa Duletom koji je na Vidikovcu..on ti moze pomoci okolo mz-a..

 

pp je tu.. i mi smo voljni za bilo koju vrstu pomoci..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: MZ 251 ETZ Plavi Golub i od skoro BMW R 65 Mali Bata

Kako god da zvuci, strasno mi nedostaje. Cudo, ali za kratko vreme smo se uklopili, vrlo slicno razmisljali... Cak su nam i porodice vrlo slicne. Sta reci?

Bilo kada je, vesli moj drug Kica, bio spreman da oraspolozi prijatelje.post-5536-047578100 1294555667_thumb.jpg

post-5536-061917400 1294555565_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 220 postova
  • Lokacija: Zemun

rece mi mariner pre neki dan,ali sam mislio da me lozi... jeste kasno,ali zelim da izjavim moje NAJISKRENIJE saucesce! secam se kao da je danas bilo,ja na semaforu,vidim nekoga na mz-u,poznat,klikne lampica u glavi,pocnem da blicam,pokaze kica da stanem. krenem u pricu kao sa najrodjenijim,jos uvek pamtim recenicu ''nije mz za tebe,to se vozi lagano,a ti nemas nameru da vozis lagano,vidim po tebi''. ne mogu da verujem... :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja