Jump to content

Moto Zajednica

Tank torba

Recommended Posts

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

evo kupih juce ovu:

 

yMF91_10025084720det040ho.jpg

 

Odlicna! Givi E41 sam nasao na 2 mesta (na toliko sam i bio) i kostaju kao u Beogradu, tako da ako vec dajem tu lovu, bolje da ih dam nasima nego ovim svabama ovde.

 

U Louisu su mi se svidele ove bocne torbe (samo ove bocne, bez topcase-a):

 

I44La_100244001740fr4rq.jpg

 

Uzivo izgledaju super. Hepco&Becker su. Kostaju kao i E41. Da nemam GIVI V46, kupio bih ih sigurno.

Aj' pa pozdrav sa suncanih Alpa. Vidimo se sledece nedelje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Super je tank bag ' date=' sto ne napisa kolika joj se zapremina i koliko koliko si platio.

Ovi koferi su isto odlicni[/quote']

 

Evo, vratih se u Bec.

Platio sam je 50EUR. Stvarno je kvalitetna. Zapremina joj je od 15 do 24lit. Ima posebno udubljenje za mobilni tel u delu gde stoji karta (veoma zgodno jer vidis mob sve vreme a ne "štrèi" iz torbe). Ima, cini mi se 8 magneta i kad je puna, stoji vertikalno zalepljena na frižider (znaci dovoljno su jaki za vece brzine i za motore bez vetrobrana)-upravo sam probao :)

 

Inace isprobao sam i gomilu kaciga (izmedju ostaog i N102-odlicna je nema sta), onako, radoznalosti radi. Na kraju sam probao i SHOEI XR1000 diabolic . Legla mi je kao kapa. Imam utisak da bih mogao da hodam sa njom na glavi gradom i da mi ne bi smetala. Ono je najbolja kaciga koju sam stavio na glavu (a stvarno sam ih isprobao gomilu). Jes' da kosta 490EUR ali da nemam kacigu, ne bih oklevao ni malo. Ako neko kupuje novu kacigu a u nekoj je nedoumici i ima tu lovu - neka ne razmislja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Super je tank bag ' date=' sto ne napisa kolika joj se zapremina i koliko koliko si platio.

Ovi koferi su isto odlicni[/quote']

 

Evo, vratih se u Bec.

Platio sam je 50EUR. Stvarno je kvalitetna. Zapremina joj je od 15 do 24lit. Ima posebno udubljenje za mobilni tel u delu gde stoji karta (veoma zgodno jer vidis mob sve vreme a ne "štrèi" iz torbe). Ima, cini mi se 8 magneta i kad je puna, stoji vertikalno zalepljena na frižider (znaci dovoljno su jaki za vece brzine i za motore bez vetrobrana)-upravo sam probao :)

 

Inace isprobao sam i gomilu kaciga (izmedju ostaog i N102-odlicna je nema sta), onako, radoznalosti radi. Na kraju sam probao i SHOEI XR1000 diabolic . Legla mi je kao kapa. Imam utisak da bih mogao da hodam sa njom na glavi gradom i da mi ne bi smetala. Ono je najbolja kaciga koju sam stavio na glavu (a stvarno sam ih isprobao gomilu). Jes' da kosta 490EUR ali da nemam kacigu, ne bih oklevao ni malo. Ako neko kupuje novu kacigu a u nekoj je nedoumici i ima tu lovu - neka ne razmislja!

To je kaciiga za prave momke :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Dobro deluje ta tank torba. Jesi li dobio i vodonepropusnu navlaku? Mada, verujem da jesi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Ima finih tank-torbi da se kupi kod onog Salete sto prodaje robu sa greskom. Mislim da vredi pogledati. Ako ima zainteresovanih, poslacu im mobi adresu na PP.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Dobro deluje ta tank torba. Jesi li dobio i vodonepropusnu navlaku? Mada' date=' verujem da jesi...[/quote']

 

Jesam, bila je spakovana u torbi. Nisam je ni video :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Dobro deluje ta tank torba. Jesi li dobio i vodonepropusnu navlaku? Mada' date=' verujem da jesi...[/quote']

 

Jesam, bila je spakovana u torbi. Nisam je ni video :)

Proveri ima mozda jos nesto

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Proveri ima mozda jos nesto

 

Nadjoh neke retrovizore, ali ne znam sta bih sa njima. Proverio sam na internetu i pise da pasuju na neko korejsko govance :shock:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty

Proveri ima mozda jos nesto

 

Nadjoh neke retrovizore' date=' ali ne znam sta bih sa njima. Proverio sam na internetu i pise da pasuju na neko korejsko govance :shock:[/quote']

U rukama Mandusica Vuka........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

Djuro, spasavaj i salji mi dje ima u BG da se kupi tank torba?! odustao sam od kofera pozadi, nema potrebe nikakve da ga stavljam i instaliram drzac kad mogu tank da stavim. ova tvoja mi izgleda super, samo me interesuje bili pasovala za ovu moju bebicu? aj obraza ti salji mi podatke moram to kupovat e cu brzo na put

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Djuro' date=' spasavaj i salji mi dje ima u BG da se kupi tank torba?! odustao sam od kofera pozadi, nema potrebe nikakve da ga stavljam i instaliram drzac kad mogu tank da stavim. ova tvoja mi izgleda super, samo me interesuje bili pasovala za ovu moju bebicu? aj obraza ti salji mi podatke moram to kupovat e cu brzo na put[/quote']

 

Evo ne moze brze. Ja sam dve ovakve torbe (one gore na slici) kupio u Louisu. Jednu sam uzeo za sebe a drugu sam poslao Svabi JUÈE :!: :(

jer on tamo ne moze da nadje odgovarajucu :shock: (ni ta Amerika nije kao sto je nekad bila).

Tank torbi imas po Bg-u na dosta mesta. Ima ih nesto kod auto Grka, ima ih u Gevari, ima ih u Extreme na Batajnickom putu...

Posto sam svoju muku resio nisam ih nesto zagledao preterano. Mozda je neko drugi uzimao skorije?

Ako imas nekog da ti ide skoro u A ili GER, u Louisu ova moja kosta 52EUR. Ja ne verujem da cu ici preko granice jos mozda mesec dana.

 

Jebiga, nisam bas bio od neke pomoci...

Koliko ti je to hitno?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Danas sam na sajmu gledao Tank torbe i nisam nasao nijednu kakva mi odgvara za moj motor kao ona sto sam imao ranije koju sam poklonio mada ova mi izgleda ok i moracu da kupim jednu slicnu pre pocetka sezone.

Kad dodje lepo vreme skoknucu do nekoga ko ih prodaje, stavicu na motor da vidim kako izgleda i ako lepo stoji to je to, kupujem je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR
Djuro' date=' spasavaj i salji mi dje ima u BG da se kupi tank torba?! odustao sam od kofera pozadi, nema potrebe nikakve da ga stavljam i instaliram drzac kad mogu tank da stavim. ova tvoja mi izgleda super, samo me interesuje bili pasovala za ovu moju bebicu? aj obraza ti salji mi podatke moram to kupovat e cu brzo na put[/quote']

 

Evo ne moze brze. Ja sam dve ovakve torbe (one gore na slici) kupio u Louisu. Jednu sam uzeo za sebe a drugu sam poslao Svabi JUÈE :!: :(

jer on tamo ne moze da nadje odgovarajucu :shock: (ni ta Amerika nije kao sto je nekad bila).

Tank torbi imas po Bg-u na dosta mesta. Ima ih nesto kod auto Grka, ima ih u Gevari, ima ih u Extreme na Batajnickom putu...

Posto sam svoju muku resio nisam ih nesto zagledao preterano. Mozda je neko drugi uzimao skorije?

Ako imas nekog da ti ide skoro u A ili GER, u Louisu ova moja kosta 52EUR. Ja ne verujem da cu ici preko granice jos mozda mesec dana.

 

Jebiga, nisam bas bio od neke pomoci...

Koliko ti je to hitno?

 

znas kako stari, ja se nadam da ce vrijeme posluzit pa da idem na onaj moto susret koji se odrzava 25.3, a krenulo bi se 24. e sad, to je jos 10 dana, pa mislim da je krajnje vrijeme da trgujem i da rijesim taj problem. nebih da te opterecujem previse, al bil ti bio problem da ako budes prolazio pored tih radnji samo da vidis ima li jos 1 komad, ako ima javis mi i ja saljem nekoga da mi to uzme? naravno da pitas moze li na moj motor da se namontira. izvini al ako posaljem koga drugoga od ovih mojih mucenika zajebace nesto, posto se razumiju u motore ka ja u juznokorejske muvalice :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

znas kako stari' date=' ja se nadam da ce vrijeme posluzit pa da idem na onaj moto susret koji se odrzava 25.3, a krenulo bi se 24. e sad, to je jos 10 dana, pa mislim da je krajnje vrijeme da trgujem i da rijesim taj problem. nebih da te opterecujem previse, al bil ti bio problem da ako budes prolazio pored tih radnji samo da vidis ima li jos 1 komad, ako ima javis mi i ja saljem nekoga da mi to uzme? naravno da pitas moze li na moj motor da se namontira. izvini al ako posaljem koga drugoga od ovih mojih mucenika zajebace nesto, posto se razumiju u motore ka ja u juznokorejske muvalice :wink:[/quote']

 

Pokusacu da odem i da vidim sta ima. Koja velicina bi ti odgovarala?

Ajde nek' se javi neko ko je skoro gledao tanktorbe pa da kaze gde ih ima!

 

Ako ih nadjem, kupicu ti je ja da ne maltretiras ljude, pa cemo da nekako iskombinujemo da ti je posaljem (autobus ili neki djavo vec)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

pazi nemam iskustva s tim torbama, al mi se cini ovakva da bi mi skroz fino legla... sad ne znam bil pasovala na moj tank? ma mislim da bi... sto znam, nesto poput ove pogledaj ima li, kao za sebe sto si uzeo.

molim te nemoj ovo radit ako ti je opterecenje, zivota ti

anyway, thanx :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

molim te nemoj ovo radit ako ti je opterecenje' date=' zivota ti

[/quote']

 

Ne kenjaj bre :)

U Bg-u nije bas neko vreme za surf po gradu (od nedelje uvece pada ovaj usrani sneg), tako da ne znam koliko cu radnji da uspem da pogledam, ali ako neko zna gde sigurno ima, neka kaze i ja idem tamo da ti je kupim i onda se dogovorimo za slanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

Djuro, preko Givi.it sam nasao radnju u BG-u, TRION, koja ima odlicne torbe(GIVI jev zastupnik). evo je torba za koju sam se odlucio:

 

BKlZA_torba3wv.th.jpg

 

ona je 89 eura i mislim da ce mi odlicno stat na yamahicu.

kapacitet joj je 23 litra.

radnja se nalazi na:

YU Biznis Centar, Bulevar M.Pupina strana 10ž

n.p.14. N. Beograd

011/3111313

 

kako ti se cini tobra i oces mi moc to vidjet?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Sad sam ih zvao. Imaju je ali mi je riba naglasila da ti kazem da nije na magnete (shvatila je da ti odgovara torba sa magnetima) nego ima kaiseve.

Od magnetnih imaju:

T436 (30lit i 58EUR)

T434 (23lit i 110EUR)

T410 (33lit i 118EUR)

T429 (16lit i 69EUR)

 

Pogledaj ih i kazi koju hoces i idem da ti je kupim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

ova 429 mi je premala bojim se, pa neka bude onda 410, ova od 118 eura. aj hvala pa mi javi sto si uradio. castim turu Nik-a kad se vidimo il nekog drugog u zavisnosti dje se nadjemo ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
ova 429 mi je premala bojim se' date=' pa neka bude onda 410, ova od 118 eura. aj hvala pa mi javi sto si uradio. castim turu Nik-a kad se vidimo il nekog drugog u zavisnosti dje se nadjemo ;)[/quote']

 

33 lit? Da nije to malo previse veliko? Ne znam... :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

33 lit? Da nije to malo previse veliko? Ne znam... :roll:

 

Ne bi trebalo. To je zapremina kada se cela 'rasklopi'

Evo kako izgleda:

 

 

qKABu_downloadfreeasp4cs.jpg

 

Ivane, jel to ta? Da kupujem? Oni rade do 17h. Za danas sam zakasnio. Ne verujem da cu sa posla pre 18h. Sutra pre podne saljem nekog da je uzme i javljam ti se da je sve OK. Vazi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja