Jump to content

Moto Zajednica

Bridgestone Battlewings 501/502

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 419 postova
  • Lokacija: San Jose, CA
  • Motocikl: BMW S1000XR '16, BMW R1250GS HP ADV '19

http://www.bridgestone-eu.com

 

BW502-rear2.jpgBW501-front2.jpg

 

Front: 110/80 19 (59H TL) Battle Wing 501

Rear: 150/70 17 (69H TL) Battle Wing 502

 

Nove gume za 2006. godinu. Ove gume su proizvedene za rastucu populaciju adventure motora. Duboka sara osigurava odlicnu kilometrazu, a proverena tehnologija iz sport sektora omogucava maksimalan kontakt sa podlogom i, vodecu u klasi, stabilnost prilikom skretanja i na pravcu.

Po testovima se pokazala kao odlicna touring guma.

 

Od danas i na mom motoru. Update sledi posle putovanja u Madjarsku sledece nedelje.

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom
ja treba da menjam gume uskoro' date=' ako nista onda pred put u julu.

Sasa, u poredjenju sa prethodnim gumama, kakve su ti ove?[/quote']

sve sto sam do sada probao,niti malo se ne mogu uporediti sa ovim gumama,i opet cu kupiti 501 i 502

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom
Koliko je to evrica' date=' ja sam bas zadovoljan sa mojim Pilotima, ali ne sumnjam uopste u kvalitet Bridgestonea[/quote']

ja sam svoje kupio u sloveniji pa nije realno sa cijenom kod vas,a za tocnu cijenu pitaj Yomana,i on ih je kupio,a ti si vidio kako ta guma drzi po zavojima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 419 postova
  • Lokacija: San Jose, CA
  • Motocikl: BMW S1000XR '16, BMW R1250GS HP ADV '19

Kod BMW Radulovica je cena za komplet nesto preko 18.000din. Ja sam iskoristio sajamski kupon pa ce me set izaci oko 16.000din sto je super cena. Jedini razlog zasto je kupon vredeo je to sto sam rezervisao gume jos za vreme trajanja sajma. Inace guma odlicno izgleda i datum na njoj je 51. nedelja 2006. godine sto mu dodje da ima jedva 5 meseci od dana proizvodnje.

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Idi bre' date=' pa ti mislis da ja citam svaku mogucu temu pogotovo te stare iz naftalina namenjene za vase krsine tipa V Stroma :finger:[/quote']

 

Kolega molim Vas, zasto se interesujete za te poljo-privredne masine, nama ipak trebaju malko kulturnije gumice! :lol:8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty

Idi bre' date=' pa ti mislis da ja citam svaku mogucu temu pogotovo te stare iz naftalina namenjene za vase krsine tipa V Stroma :finger:[/quote']

 

Kolega molim Vas, zasto se interesujete za te poljo-privredne masine, nama ipak trebaju malko kulturnije gumice! :lol:8)

I to sto kazes 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd
npr. ovakve pilotroadkv6.th.gif

 

E bas takve, sa tom zadnjom sam uspeo sastaviti skoro 10.000km. Da nisam ostavljao "potpise" tu i tamo trajala bi sigurno jos minimum 2-3000km. Nepoderiva! Drzi kao mutava i po suvom i po kisi... Sjajna guma!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
npr. ovakve pilotroadkv6.th.gif

 

E bas takve' date=' sa tom zadnjom sam uspeo sastaviti skoro 10.000km. Da nisam ostavljao "potpise" tu i tamo trajala bi sigurno jos minimum 2-3000km. Nepoderiva! Drzi kao mutava i po suvom i po kisi... Sjajna guma![/quote']

 

Imam je i ja na Stromu. Sve istina sto si napisao osim sto na mom motoru (zadnja 150) izgleda kao da je siroka bar 20% manje od iste takve npr. Metzeler Turance.

 

To je jedini razlog sto cu da se vratim na malo "grublje" gume. Anakee sam vec skoro pa kupio, a onda se eto pojavila ova Bridgestone pa reko' da je uzmem u obzir kad je svi tako hvale

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd
Imam je i ja na Stromu. Sve istina sto si napisao osim sto na mom motoru (zadnja 150) izgleda kao da je siroka bar 20% manje od iste takve npr. Metzeler Turance.

 

To je jedini razlog sto cu da se vratim na malo "grublje" gume. Anakee sam vec skoro pa kupio' date=' a onda se eto pojavila ova Bridgestone pa reko' da je uzmem u obzir kad je svi tako hvale[/quote']

 

I moja zadnja felna nosi 150, ali iskreno nije mi bitno toliko kako izgleda doke god drzi i radi posao. Porbao sam i da stavim 160 ali nisam uvideo nekih extra poboljsanja. Ni estetski ni u voznji.

 

Jesi li razmisljao mozda o Metzeler Roadtec Z6?

 

4vXXL_z6ww7.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Pomenucu samo,a za sve vlasnike "finih"motora, da sam sa prethodnim gumama tipa Bridgestone TrailWing preshao 20 000 u sreci i veselju!l :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Pomenucu samo' date='a za sve vlasnike "finih"motora, da sam sa prethodnim gumama tipa Bridgestone TrailWing preshao 20 000 u sreci i veselju!l :D[/quote'] i zadnjih 10k pevao pesmu ''shake me baby'' :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Pomenucu samo' date='a za sve vlasnike "finih"motora, da sam sa prethodnim gumama tipa Bridgestone TrailWing preshao 20 000 u sreci i veselju!l :D[/quote']

Pa ti nemoras ni da menjas gume kako ljuto vozis :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Imam je i ja na Stromu. Sve istina sto si napisao osim sto na mom motoru (zadnja 150) izgleda kao da je siroka bar 20% manje od iste takve npr. Metzeler Turance.

 

To je jedini razlog sto cu da se vratim na malo "grublje" gume. Anakee sam vec skoro pa kupio' date=' a onda se eto pojavila ova Bridgestone pa reko' da je uzmem u obzir kad je svi tako hvale[/quote']

 

I moja zadnja felna nosi 150, ali iskreno nije mi bitno toliko kako izgleda doke god drzi i radi posao. Probao sam i da stavim 160 ali nisam uvideo nekih extra poboljsanja. Ni estetski ni u voznji.

 

Jesi li razmisljao mozda o Metzeler Roadtec Z6?

 

Da budem iskren, nisam ni cuo za nju :oops:

 

U igri mi je Anakee, Dunlop D607 (Svabi se parfektno pokazala na Stromu) i 'ajde da se oslonim na vase sudove - ovaj Bridgestone. Vozio sam jos i Tourance (navodno veliki broj defektnih) i TrailWing (sa njima nisam bio nesto zadovoljan....ali znas kako kazu: rdjavom....)

Sta kazu o Roadtecu Z6? Valja?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Imam je i ja na Stromu. Sve istina sto si napisao osim sto na mom motoru (zadnja 150) izgleda kao da je siroka bar 20% manje od iste takve npr. Metzeler Turance.

 

To je jedini razlog sto cu da se vratim na malo "grublje" gume. Anakee sam vec skoro pa kupio' date=' a onda se eto pojavila ova Bridgestone pa reko' da je uzmem u obzir kad je svi tako hvale[/quote']

 

I moja zadnja felna nosi 150, ali iskreno nije mi bitno toliko kako izgleda doke god drzi i radi posao. Probao sam i da stavim 160 ali nisam uvideo nekih extra poboljsanja. Ni estetski ni u voznji.

 

Jesi li razmisljao mozda o Metzeler Roadtec Z6?

 

Da budem iskren, nisam ni cuo za nju :oops:

 

U igri mi je Anakee, Dunlop D607 (Svabi se parfektno pokazala na Stromu) i 'ajde da se oslonim na vase sudove - ovaj Bridgestone. Vozio sam jos i Tourance (navodno veliki broj defektnih) i TrailWing (sa njima nisam bio nesto zadovoljan....ali znas kako kazu: rdjavom....)

Sta kazu o Roadtecu Z6? Valja?

Tourance sam vozio na KLE-u, to je ekstra guma na nju nedam.D 607 vozio na XT-u, nemam nista lose o noj da kazem iako mnogi ne postuju Dunlop.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja