Jump to content

Moto Zajednica

BEOGRAD-RUSIJA-MONGOLIJA-TOKIO

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 541 postova
  • Lokacija: Zagreb

Ma vi da ste neki drugari seli bi u kola i otisli kod Doktora da ga posetite i odnesete koju bonzitu.  Pa cak bih i ja iz SAD dosao da ga vidim da imam malo odmora sram vas bilo ;D

 

U ovim teškim trenucima sam već naviknuo na takve stvari,pa se više ni ne živciram oko toga!  ::) Reko bi netko Šta će mi neprijatelji kraj ovakvih prijatelja???  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Interesuje me kakvi su planovi zai video materijal koji ste pravili usput, da li planirate neku komercijalizaciju toga ili je za internu upotrebu? Kada moze da se ta avantura otprati, odgleda...?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Interesuje me kakvi su planovi zai video materijal koji ste pravili usput, da li planirate neku komercijalizaciju toga ili je za internu upotrebu? Kada moze da se ta avantura otprati, odgleda...?

 

Ovako ;D

Naravno da nasim dolaskom nisu i prestali nasi problemi ;D Materijal ce bit montiran i emitovan na TV Enter za jedno 2-3 meseca.

E sad, imamo problem jer su nam kasete blatnjave i prljave (bas cudno) i niko nece da nam ih prebaci na hard disk ;D

Kao nikad u zivotu nisu videli takve kasete. Mislim se, naravno da niste videli. Samo im kazem, jer ste bre vi svesni gde su bile te kasete i kroz sta su prosle...

Taj problem smo nekako resili i materijal ce biti prebacen sledece nedelje i tada pocinje montaza. Jebi ga, izgleda da Long Way ne vuce dzabe one dzipove ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 541 postova
  • Lokacija: Zagreb

Načuo sam nešto da će biti serija u pitanju,a isto tako da neće biti 6.7. i 8. epizode kao što je bio plan.Ako će biti skraćen kraj hoće li biti i cijena takva?  ::) !Navodno da fali materijal!  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Sta je sa nama koji ne "hvatamo" taj Enter? Hoce li biti neka dobra dusa da to piratizuje :) da i mi ostali to gledamo ili cete naci nekog izdavaca da izbacite DVD na kioske, ono za 200dindzi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Načuo sam nešto da će biti serija u pitanju,a isto tako da neće biti 6.7. i 8. epizode kao što je bio plan.Ako će biti skraćen kraj hoće li biti i cijena takva?  ::) !Navodno da fali materijal!  ;D

 

Dosnimavanje 6. 7. 8. epizode je vec zakazano za onaj tamo vikend, tako da ce sve eventualne "rupe" biti adekvatno "popunjene" ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Na pola. Ispalio je za snimanje ovog vikenda, bunca o nekim Holandjanima, mora da je zbog promene vremenske zone, nije se jos oporavio. Nema smisla da ga takvog vodimo na "set" pa smo mu dali sedam dana fore da odmori. Da popravi ten  ;D ipak ce biti glavni statista, japanski monah ;D... mada najbolje bi mu lezala uloga gejshe ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2715 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Drugari, na nasem web sajtu mozete da pogledate promo video sa ovog putovanja, kao najavu predstojeceg serijala.

 

Nadam se da ce vam se svideti:

 

http://www.xross-siberia2007.com/cms/index.php?lang=sr

McGregor i Buljavi iz LWR ce da pozelene od zavisti kad ovo vide. Mushki,nema sta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

 

Serijal ce se emitovati na TV Enter, jer smo sa njima imali dogovor jos pre puta. Pocetak emitovanja, sredina-kraj marta.

 

Iz Ukrajne, sa onog istog mesta imamo 60 min materijala ;D Nasli smo stratesko mesto sa tocenim pivom i radili jedno 3-4 sata... Odessa rodjaci ;D

 

Sci: Mislim da ti fali Flash instaliran na kompjutor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac
Serijal ce se emitovati na TV Enter, jer smo sa njima imali dogovor jos pre puta. Pocetak emitovanja, sredina-kraj marta.

Uhhh, pa kako cemo mi sto nemamo tu televiziju, ja prvi put cujem, sta pokriva ta televizija ??? :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja