Jump to content

Moto Zajednica

Upravo mi se javio Djura sa neverovatnom pricom

Recommended Posts

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Javio mi se pre par minuta, sa puta ka Becu.

 

Kaze da je na nekoj pumpi nekih 50tak km od NS-a (cini mi se) video Africu Twin sa ful koferima i stvarima - spremnu za put. Kaze da je onda u prodavnici na pumpi sreo dvoje, u punoj 'ratnoj' opremi. Rece da su to Argentinci koji su krenuli da obidju svet, a krenuli su pre 6 (citaj SEST :shock: ) godina i da planiraju da budu na putu jos 4 godine :D

 

Slikao ih je i rece da ce se javiti cim bude mogao. :D

 

Strasno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Hahaha hebote Djuric izgleda vozi samo pravo i mnooooogo mu je dosadno :wink: i mene je zvao i pricao o Argentincima

 

Prica je stvarno potpuno neverovatna - kakav bre crni Long Way Round, ovo su pravi fanatici! :shock:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Hahaha hebote Djuric izgleda vozi samo pravo i mnooooogo mu je dosadno :wink: i mene je zvao i pricao o Argentincima

 

Prica je stvarno potpuno neverovatna - kakav bre crni Long Way Round' date=' ovo su pravi fanatici! :shock:[/quote']

Kakav crni Long Way , pa oni su za sobom imali citavu ekipu, ovi ljudi peglaju sve sami.Svaka im cast.I jos ne planiraju da se ovajde od tog puta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4272 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Mene nije zvao ali imam slicnu pricu u kojoj sam pomogao ljudima.

 

Dvoje engleza tacnije ona je skotladjanka a on englez.Kupili kucu i trazili kredit da renoviraju kuhinju.On je kupio Bonnevila iz 1983,a ona Tigera iz 1984 ako se dobro secam.Pa na obilazak sveta.Prvo pravo pristaniste je bilo u Beogradu gde su upoznali mog prijatelja Baneta iz MK Zemun.Te talje na istopk ka Australiji.I konacno su dosli u kanadu tj. Vankuver.Ali pritom im se sin Lukas rodio u australiji.Ovde sam im pomogao da poprave motore i kao im popust na delove.Posle par dana su otisli ka istoku kanade i nazad za englesku.Kazu da im je sve ovo uzelo 4 godine sa veoma malim budjetom oko 40.000 funti.Isto su mi rekli da su imali veoma male kvarove ili nezgode na putu sto se tice motora.........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix

I meni se javio, tacno u 16,48h. Dvoje Argentinaca na Africi.Svaka im cast. Ja planiram nesto slicno sa mojom gospodjom ali tek za jedno 5-6 godina i to na najduze 6 meseci. Mislim i ceru da vodim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

vi jedni od drugih ne mozete nista da sakrijete!! :)

 

Da, stvarno je tako bilo. Ja sam i dalje u shoku od onoga sto sam video. Proveo sam sa njima u prici nekih 10ak minuta. Nekako su me totalno fascinirali. Ne znam zbog cega, ali ne mogu da ih izbacim iz glave.

Ovde nemam kabl da prebacim slike u komp. Pospacu ih cim se vratim u Bg.

 

Pozdrav iz Beca...

 

PS email onih Argentinaca je porsiemprelamoto@hotmail.com , pa ako neko hoce da im napise nesto, neka izvoli. Ja sigurno hocu (a i dugujem im slike). A da, sa njima putuje i jedan PAS!!! (riba ga drzi u jakni). U stvari, on je najzesca faca u celoj prici

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 585 postova
  • Lokacija: Beograd

Verovatno su poveli i macku sa sobom nego je pas pojeo :D

 

To sa kerom je najludje! Bole ih uvo izgleda bas imaju vremena,"vremena",pomalo hrabrosti i zelje za avanturom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix
Mene najvise interesuje kako finansijski podnose put... Jel to oni nose sef sa sobom ili kreditnu karticu? :P Nema mnogo ATM-ova u Sibiru...

 

Nekretnine,nekretnine,nekretnine.....sa dve pristojne gajbe u Beogradu koje mozes da izdajes, normalan covek moze da ''jase Afriku'' do kraja zivota (sve sa kucetom).

Mada..mislim da je ''maca'' na zadnjem sedistu daleko bolja varijanta. :biker:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR
Mene najvise interesuje kako finansijski podnose put... Jel to oni nose sef sa sobom ili kreditnu karticu? :P Nema mnogo ATM-ova u Sibiru...

 

Nekretnine' date='nekretnine,nekretnine.....sa dve pristojne gajbe u Beogradu koje mozes da izdajes, normalan covek moze da ''jase Afriku'' do kraja zivota (sve sa kucetom).

[/quote']

 

mislis da bi to dovoljno bilo za sve njihove potrebe? ne znam, al na kraju kad bi poceli da racunaju vjerovatno bih ih zaboljele glave, i jos po koji par organa. al neka, dobar im je cilj u zivotu i svaka im cast, ako vec imaju para i merak im tako potrosit, samo neka rokaju.

a ne kapirate sto je pas s njima? Djuro, kaldim se da nije bio jedini, da su ostali odavno pojedeni. sto ces, cuvaju ga ljudi za crne dane, za ne daj Boze.... :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
a ne kapirate sto je pas s njima?kladim se da nije bio jedini' date=' da su ostali odavno pojedeni. sto ces, cuvaju ga ljudi za crne dane, za ne daj Boze.... :lol:[/quote']

Da! u Sibiru kad zahladni ne rade kiosci brze hrane, a valja po koja topla, sveža, šnicla, pa makar i :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix
Nemaju oni dece' date=' bato! :lol:[/quote']

Imam ja decu pa mi ne trebaju na takvom putu

 

Mislio sam, verovatno nemaju decu kad mogu da sest godina posvete zajebanciji i da budu odsutni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Nemaju oni dece' date=' bato! :lol:[/quote']

Imam ja decu pa mi ne trebaju na takvom putu

 

Mislio sam, verovatno nemaju decu kad mogu da sest godina posvete zajebanciji i da budu odsutni.

Ja sam drugacije shvatio :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

evo slika pa vi vidite ko je faca a ko nije...

 

HBKRB_dsc021540oj.th.jpg

 

404.jpg

 

evo i dzukca-cara:

 

m8PIi_dsc021565ef.th.jpg

 

1bBsp_dsc021572ey.th.jpg

 

Ne znam sta da vam kazem. Mozda sam mogao i bolje slike da napravim, ali od shoka nisam mogao da dodjem sebi do Beèa a ne jos i da izmisljam poze

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd

Mislim da sam ih video pre nekih 10-tak dana u BG-u... prolazili su pored Tasmajdana i samo sam uspeo da snimim registraciju i ogroman tovar nazad...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Samo' date=' nek im je Bog u pomoci, na ovih - 200 napolju...[/quote']

a kada sam ih sreo, krenuli su za Austriju koja je poznata po blagim zimama :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix

Koliko vidim od moto opreme imaju samo Nolanke, cizme i kera. Da ipak mi ne preterujemo malo sa sa nasim opremanjem?! :?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja