Jump to content

Moto Zajednica

30 April Istanbul - Turski GP

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

hehe stari druuuze Loki, i ja se najiskrenije nadam da mi nece Turska propanut jer mi je skroz stalo da se to odradi, al boze moj ako to propane eto mene na rafting i na kolcine domace loze :)

 

Sasha, ako 100% ides molio bih te da mi das na PM tvoj broj tel ili cu ja tebi dat nebitno je skroz pa da se dogovorimo LIVE sto se veli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 124 postova
  • Lokacija: Sisak

Kaze Gasho da je gore najbolja kasija a loza u nizini, a on je ipak cojvek kojemu treba vjerovati pa cemo i poslušati, ali naravno i lozu probati :wink:

Sretno sa Istanbulom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 124 postova
  • Lokacija: Sisak

Gle moja cura i njena sestra idu na tecaj trbusnog, pa dok mi pijemo one nek tancaju a i nije problem da u prolasku kroz Sarajevo da pokupimo neku, ma nece ni znat da nije bio u Istanbulu :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

Gasho, ja se iskreno nadam da ces vozit kao Rossi ali u camcu, posto se nesto ogradjujes od toga :D:D:D

 

ajmo junaci ajmoooo idemo pa kad vide slike sa desavanja svi koji od puta odustase zaplakace ka mala djeca :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Ja sam u Istambulu u subotu najverovatnije, a mozda i u petak. Ako neko dolazi neka mi posalje SMS... Ostavio sam Sashi broj mobilnog na PM posto on dolazi sigurno, a ako neko bude hteo neka ga pita za br da ne ostavljam ovde... Vidimo se na GP-u... :baeh:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

Bogu fala da ce nas jos bit tamo ;) dane@, ja i Sasha krecemo 27 i u Istanbulu smo 28. Vidio sam se sa Gashom danas pa mi dao tvoj broj mob-a... sad ti saljem sms pa se dogovaramo za tamo ;)

vidimo se!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Sinoc stigli iz Istambula u Bgd, ortak i ja. Odande krenuli Ivan, Sasha i zena i nas dvojca oko 7 i 45 po nasem vremenu. Mi stigli u Bgd oko 23h, Ivan mi pustio poruku da je i on dosao do Podgorice ( SVAKA CAST MAJSTORE ) i Sasha se javio iz Nisha. GP je bio ludilo, sve tri trke su bile odlicne. Jos jedan pozdrav mojim saputnicima, mnogo mi je drago da sam ih upoznao, i nadam se da cemo jos negde zajedno... Slike malo kasnije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

A da... Ljudi moji da vi vidite kako voze po Istanbulu, krstili bi se i nogama i rukama. Ljudi jednostavno nisu normalni. Vrhunac je bio kada smo se vracali sa GPa. Mi stojimo na semaforu i pored nas prolazi taxi i udara coveka, pesaka, bukvalno pola metra pored nas. Baca ga i potom ga pregazi. Izlazi taxista iz kola izvuce nesrecnika ispod kola, i pritom se dere, seda nazad u kola i pravac dalje. Mi u cudu! Videli policajca ispred dosli do njega i pokazali mu sta se desava i on nekako uspe da zaustavi taxi. Neverovatno. Bilo je jos neverovatnih situacija, ali da znate ako odete tamo, racunajte da su za njih motori i pesaci bukvalno nevidljivi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5344 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Svaka cast, nemam reci... :D

 

Aj kad se odmorite dajte nam slike da bar malo vidimo sta smo propustili... :x

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

jos uvijek mamuran i krvavih ociju reko samo na brzinu da se javim, i da konstatujem da mi je ogromno zadovoljstvo blo letjeti sa vama momci, nadam se da ce jos biti tura ;)

slike i putopisi sjutra idu jer sam jos uvijek komiran za sve to... jos uvijek se utisci slazu, ali definitivno jedno znam... VRIEJDJELO je svih (slatkih) muka... cak i ovog mog, tek sad vidim, forsiranja da stignem u PG po onoj kisi, mraku, vukoyebinama... al dobro, sve je ok proslo. cujamo se sjutra momci.

p.s. dane, zaboravio si tel da mi posaljes saputnika nasega ;)

upisi mi i tvoje pune i njegove podatke da vas ucukam ovamo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 124 postova
  • Lokacija: Sisak

Svaka èast momci!!!

Veci hvala na javljanju direktno sa mjesta dogaðaja!

Izgleda da je ipak suðeno da se naðemo na Žabljaku, pošto je dolazak za ovaj vikend bio odgoðen zbog šugavog vremena :cry: tako da me oèekuj u 6 mj. a tad i da budu sjekire padale dolazim.

:twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Karlovac/Zagreb
jos uvijek mamuran i krvavih ociju reko samo na brzinu da se javim' date=' i da konstatujem da mi je ogromno zadovoljstvo blo letjeti sa vama momci, nadam se da ce jos biti tura ;)

slike i putopisi sjutra idu jer sam jos uvijek komiran za sve to... jos uvijek se utisci slazu, ali definitivno jedno znam... VRIEJDJELO je svih (slatkih) muka... cak i ovog mog, tek sad vidim, forsiranja da stignem u PG po onoj kisi, mraku, vukoyebinama... al dobro, sve je ok proslo. cujamo se sjutra momci.

p.s. dane, zaboravio si tel da mi posaljes saputnika nasega ;)

upisi mi i tvoje pune i njegove podatke da vas ucukam ovamo[/quote']

 

Svaka èast prijatelju, vidio sam da me spominješ na forumu pa sam se ulogirao. :D

 

Sada još možeš s nama u Brno u 8. mjesecu. :mrgreen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

Loki, Pudla, iducu turu zajedno vozimo i nema excuse-a ;)

 

Mislim da je krajnje vrijeme da se bacim na pisaniju putesestvija od minulih par dana...

Ustajem lagano 27.04.2006 i cujem sexy zvuk kise koja toci niz oluk... ih reko eto ljepote, nece mi dosadno bit drzat put.. I tako ja ustanem, obucem motorsku jaknu i pantalone, preko kisno odijelo, uzmem vec spakovane stvari i krenem lagano. Vec kod Kolasina mi se smucilo od kise koja nikako nije bataljivala da pada. Nidje se nisam usudio stajat da slikam jer mi je i torba bila prekrivena najlonom da se ne kvasi to iznutra tako da je prva fotka pala tek na granicu s Bugarskom..

Stizem kod Novog Pazara i tamo me radar peca.. poslije malo faljenja dje sam krenuo, policajac me s pozdravom ka da sam predsjednik pusta da nastavljam dalje. Kod Brusa najzad kisa staje i lagano ubrzavam put.

Poslije 420km voznje od PG stizem u Nis dje se nalazim sa Sashom i njegovom suprugom, pijemo pice i nastavljamo put granice sa Bugarskom koje je na 40tak km od Nisa... stizemo i prolazimo je bez problema i otvara nam se put u Evropu!! jeeeeeeeeeeeee!!!!!!!

u Sofiju dolazimo vec nedje uvece, nalazimo hotel uz malo poteskoca i na kraju se ispostavi da nije rezervacija odradjena kako treba... pa se preusmjeravamo na drugi hotel dje nas omrci` za 25 eura samo nocenje, u sred Bugarske ta cijena.. eto sisanja za ovce opaaaaa..

No, ujutro se krece za Istanbul! sve ok, masine spremne i eto nas vec na put.. autoputem kroz bugarsku inace moze da se vozi koliko vam volja, jer Bogu hvala, policija je korumpirana skoro koliko i kod nas pa ga za 5 eura je moguce radar resetovat :D

sunca nidje na vidiku al kise nema, eto nas vec na granicu s turskom dje nas cekaju 3 PASOSKE KONTROLE?!?! nikad uc u tu nesrecnu tursku... ajde poslije nepuna 2 sata cekanja da se udje u Tursku, ulazimo najzad i krecemo ka Istanbulu. Mala napomena, saznali smo da od same granice pa sve to Istanbula nema ni 1 jedina benz pumpa a to je 280km!! znaci ako vam je frka, morate sic sa autoputa, uc u neko selo, sipat i ponovo se vratit na autoput.... sto smo naravno i uradili jer Sasha nije mogao sve iz cuga da izvozi, morao se natankat na 40tak km od Stambola grada...

prilazimo gradu, i kako prilazimo tako sve vise i vise svatamo da smo totalno ugrozena vrsta... sleperi ne prolaze neko LETE pored nas, 120, 130km/h i ne yebu nas 2%... par puta sam mislio da ce cu se morat na brzinu od Sashe i supruge se oprastat jer je malo falilo da ih koji shlepercic opuva...

Kad smo vec kod puvanja, da napomenem da smo se malo je rec smrzli to vece jer je bila totalna ledenica... ne znam jeli 10 stepeni bilo.. nagrdjeno.

No, ulazimo u 12milionski grad i tek onda kapiramo da pooojma nemamo dje smo i kako doc do hotela... stajemo na benz pumpu i pitamo ljude koji vrlo ljubazno pokusavaju da nam pomognu al ne umiju prozborit ni 1 jezik sem turski... tek mi krecemo lagano i nailazimo na taxistu koji prihvata da nas "vozi" do tamo za 10tak eura. s mukom stizemo do hotela, chekiramo se i pravac na spavanjac.

Jutro 29.04.2006. nista znacajno, cio dan kisa, avetamo po gradu.. preskacem opis..

30.04.2005 - MOTO GP!!!! i krecemo lagano put staze, desetine motora putem do tamo, grupe, individualci, miliiina viidjeeeeet!! stizemo tamo, rostilj mirise ka u Guchu da sam posao, Turci profi trgovci uvaljuju ti i sto neces da kupis, trke odlicne, pozicija zlatna lozha za 35 eura... hehe, nevjerovatno a? :)

Krece se put nazad i jurca se kroz grad, sad mi vec kao domaci vozimo... bezobrazno i brzo ali paZimo se i dalje shlepera :) prilazimo semaforu, taxista gazi prosjaka, prelazi mu preko noge, izlazi iz kola, viche nanjega, izvlaci ga od ispod kola na cistinu, sijeda u auto i nastavlja ka da nista bilo nije.. mi ugledali policajca te brze bolje kod njega da prijavimo junacki slucaj i pun gas sa mjesta zlocina ;)

prespavamo u hotelu i ujutro rano oko 7.30 krecemo nazad. na tursku granicu se odvajamo dane@, ja i jos 1 lik, zivio nam junak nas, od Sashe i supruge jer odabiramo drugi put za povratak i mnogo brzi... kroz bugarsku vozimo pun gas, policajac zaustavlja al za 5 eura se sve rijesi ;)

u Nis stizemo oko 8, dobro jedemo i razdvajamo se... momci idu za BG a ja produzavam za PG... s obzirom da me kisa pratila od Prokuplja pa sve do PG stigao sam oko 4AM doma, a ukupna kilometraza tog dana je 1.200km. nije lose :)

 

zahvalio bih se cijeloj ekipi koja je bila odlicna, i jedva cekam ponovo ture da pravimo.

uzdravlje!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
Krece se put nazad i jurca se kroz grad' date=' sad mi vec kao domaci vozimo... bezobrazno i brzo ali paZimo se i dalje shlepera :) prilazimo semaforu, taxista gazi prosjaka, prelazi mu preko noge, izlazi iz kola, viche nanjega, izvlaci ga od ispod kola na cistinu, sijeda u auto i nastavlja ka da nista bilo nije.. mi ugledali policajca te brze bolje kod njega da prijavimo junacki slucaj i pun gas sa mjesta zlocina ;)

[/quote']

 

Buu spijuni :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MSC Member (Maxi Scooter Club), 939 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki J300 ABS

Pozdrav,

 

Od našeg povratka iz Istanbula je prošlo veæ skoro sedam dana ali ni to nije bilo dovoljno da se srede svi utisci koje smo doneli sa puta. Ipak, pošto verujem da ste i vi nestrpljivi da èujete kako nam je bilo, odluèio sam da iskoristim prethodni vikend i napišem nekoliko reèi. Dakle...

 

Na žalost, BJB ekipa je ovog puta bila relativno malobrojna tj. osim Dane@-ta i Kome, koji su se na slièno putovanje otisnuli nekoliko dana ranije, nas troje (Ivan - vecicrnogorac, moja supruga Vesna i ja - Sasha) smo se u èetvrtak 27.04. prema ranijem dogovoru sreli na OMV pumpi na ulazi u Niš i zajedno nastavili prema Pirotu i bugarskoj granici. Fotka koja sledi doduše nije sam susret, nego smo je napravili na samoj granici, pre nego što smo napustili Srbiju.

 

zVEuI_pict00015nj.th.jpg

 

Pošto je to bilo veæ kasno popodne, a i Ivan je tog dana veæ prevalio dobrih 500Km od Podgorice, rešili smo da noæ provedemo u Sofiji. Ako ste veæ bili u prilici da proðete kroz glavni grad Bugarske verovatno æete se složiti sa ocenom da u njemu postoje veliki kontrasti. Naime, dok smo se vozili ka gradu, oko nas su se mogle videti samo prilièno zapuštene ulice, sa starim, slabo održavanim zgradama. Evo kako nam je to izgledalo...

 

404.jpgZzMrg_pict00065eh.th.jpg

 

Potpuno u istom duhu nas je ispred hotela saèekala sledeæa slika. Prastari motor u vrlo lošem stanju - ali kao reklama za antikvarnicu - vrlo funkcionalan.

 

PaSY8_pict00097zd.th.jpg

 

Sledeæeg dana, pre nego što smo nastavili ka Turskoj, odluèili smo da napravimo jedan krug po centru i da vidimo kako on izgleda po danu. Slika je bila sasvim drugaèija. Velike zgrade državnih institucija, stare crkve i najveæa meðu njima - Sveta Nedelja...

 

404.jpg 404.jpg 404.jpg

 

Kod nje smo odluèili da zastanemo i napravimo još nekoliko fotografija ...

 

404.jpg 404.jpg

 

Ovde želim još samo da napomenem da temperatura po kojoj smo krenuli nije bila ni malo proleæna. To potvrðuje i sneg koji se može videti na poslednjoj fotografiji.

 

Ipak, posle skoro celodnevne vožnje, zadržavanja na granici i "zanimljivog" iskustva sa turbo-šleperima na auto putu (što je vrlo lepo opisao Ivan u svom postu) konaèno stižemo u nekadašnji Konstantinopolj. Ne bih vam ponavljao prièu oko pronalaženja hotela i lokalnog taksiste ali moram da pomenem "ekskluzivnu" garažu za naše motore. Iako je u to bila obièna šupa u koju su nagurali 5 dvotoèkaša nije ih bilo sramota da nam sutradan traže po 10 U$D za èuvanje. Ipak, pošto je ovde sve podložno "dogovoru" na kraju su bili zadovoljni sa ukupno 15Eur ali smo poslednju noæ ipak morali da se parkiramo na ulici ispred hotela.

 

Prvo jutro u Istanbulu nas je doèekala kiša, koja æe nas pratiti i veæi deo dana. Ipak to nije moglo da nam poremeti planove, mada su neki morali da nabave i specijalnu dodatnu opremu...

 

404.jpg 404.jpg

 

Prva na listi za obilazak je bila najpoznatija graðevina u Istanbulu - Aja Sofija, pa smo sledeæih par sati proveli u razgledanju ove fantastiène crkve, džamije i sada muzeja.

 

404.jpg 404.jpg M0KjE_pict00253uc.th.jpg xX6Z9_pict00289zj.th.jpg

404.jpg kqaKa_pict00306he.th.jpg kipsX_pict00312vh.th.jpg 404.jpg

 

Po dolasku smo sami sebi laskali da spadamo u grupu malobrojnih bajkera koji su dovoljno odvažni da se otisnu u daleke krajeve, ali kada smo saznali da ovo dvoje nemaca namerava da preðe još 5-6000 km do Indije odmah nam je bilo jasno da moramo još mnogo da vežbamo..

 

pmTO9_pict00341xi.th.jpg 404.jpg

 

Druga po važnosti meðu znamenitostima je Sultanahmed ili Plava džamija. Nije loše da zapamtite njeno tursko ime jer æe vas ako pitate za nju lako uputiti prema starom centru grada.

 

KYOw5_pict00399xs.th.jpg BC0cy_pict00404yy.th.jpg IprvQ_pict00479oa.th.jpg q50Mj_pict00484gx.th.jpg

 

Pošto su svuda oko nas bili istorijski važni objekti, morali smo da ih ovekoveèimo ...

 

iqVa0_pict00378cc.th.jpg Kb196_pict00442ed.th.jpg

 

Iako se stari deo grada nalazi na poluostrvu, tek je odlazak prema Topkapi Saraju tj. carskoj palati bio prilika da se baci pogled na Bosfor.

 

404.jpg eCaIN_pict00512ef.th.jpg

 

Topkapi je stara carska palata koja je sada pretvorena u muzej. Podeljena je na tri dela:

1. Administrativni, u kome je Sultan obavljao svoje državnièke poslove,

2. Riznicu, sa najveæim bogatstvom koje se može videti i

3. Harem, tj. privatne odaje Sultana i njegove porodice

 

Na žalost, ovaj treæi deo je iz nekog razloga bio zatvoren pa ga nismo videli, ali je zato pogled na smaragde velièine kokošijeg jajeta, dijamante skoro istih dimenzija i ogromna kolièina zlata bila dovoljna za jedno poslepodne. Rado bih vam pokazao kako sve to izgleda, ali je fotografisanje bilo dozvoljeno samo u dvorištu.

 

DGIiD_pict00526dw.th.jpg 6e1Lz_pict00549oc.th.jpg PXQgW_pict00569yd.th.jpg

 

Sledeæa stanica na našem putu je bila èuvena Kapali èaršija ili pokrivani bazar. Iako nismo imali nameru da bilo šta kupujemo, nismo odoleli a da ne svratimo u neku od mnogobrojnih zlatarskih radnji koje se nalaze duž jedne od glavnih ulica. U svakom sluèaju, posle malo cenkanja, vlasnik radnje je postao bogatiji za 40 EuR a mi za par zlatnih minðuša.

 

R0pne_pict00585js.th.jpg Pc5sr_pict00599vb.th.jpg 404.jpg

 

Posle celodnevne šetnje u subotu, jedva smo èekali da ponovo zajašemo motore i malo odmorimo noge. Nedelja, dan za trku je bio oblaèan i hladan ali bez kiše koja nam je svima dosadila. Staza Istanbul Park se nalazi u azijskom delu pa smo krenuli zajedno. Usput je bilo šta da se vidi, a bogami i slika...

 

Ostaci antièkog akvadukta koji danas predstavlju granicu starog grada.

 

404.jpg 404.jpg

 

Prilaz mostu preko Bosfora.

 

404.jpg LSa9b_pict01096za.th.jpg 404.jpg 404.jpg mUdJr_pict01050cy.th.jpg

 

Posle nekih 60km vožnje konaèno se stiže i do same staze. Iako je bilo relativno rano (oko 10h) uz put smo sreli mnogo motorista koji su kao i mi krenuli prema stazi. Doèek je bio vrlo lepo organizovan, naime, hostese su nas ljubazno uputile do posebnog dela parkirališta koje je bilo rezervisano samo za motore.

 

404.jpg 404.jpg

 

Prošto smo do poèetka prve trke imali još oko sat vremena, prvo smo se prošetali oko štandova da vidimo šta se nudi..

 

404.jpg 404.jpg

 

Sa posebnim osvrtom na naše omiljene proizvoðaèe (kad se nema za HD može i Kymco)...

 

404.jpg 404.jpg 404.jpg

 

Evo nas konaèno i na licu mesta - Silver 1 tribina odmah pored prve krivine. Sa ovog mesta se odlièno vidi i èitav pravac pa se može pratiti start što se kasnije ispostavilo kao vrlo zanimljiv momenat.

 

404.jpg 404.jpg 404.jpg 404.jpg

 

Trka u klasi 125ccm nije bila naroèito zanimljiva ali su zato njihove starije kolege na mašinama od 250ccm odmah pokazale kako se vozi tj. pada!

 

404.jpg 404.jpg 404.jpg

404.jpg 404.jpg 404.jpg

 

U pauzi pre glavne trke, publiku je zabavljao jedan dvokrilac sa akrobacijama od kojih ni nama na momente nije bilo prijatno.

 

404.jpg 404.jpg

 

U 15h po lokalnom vremenu je konaèno poèela i glavna trka. Pošto ste je verovatno gledali u direktnom prenosu nema potrebe da vam je preprièavam. Ipak, pogledajte kako je to izgledalo na licu mesta...

 

404.jpg 404.jpg p34Lq_f10000287vd.th.jpg

 

Najveæi peh je imao Dani Pedrosa koji je dva kruga pred kraj pao taèno nama pred noge. Ipak, uz pomoæ redara je uspeo da upali mašinu i vrati se na stazu.

 

404.jpg 404.jpg g9OQD_pict01009ok.th.jpg

 

Na kraju - ja u brzom društvu i mali savet - obavezno ponesite dvogled ili teleobjektiv.

 

UxGaQ_pict00959ip.th.jpg 404.jpg

 

Ako vam kao i nama ostane još malo vremena, predlažem vam da umesto kafiæa i šoping centara obiðete još neku od istorijskih znamenitosti. Mi smo se odluèili za Sulejmaniju i grob Sujelmana Velièanstvenog i njegove žene Hurem.

 

404.jpg 404.jpg t5vAK_pict01160im.th.jpg 404.jpg

 

Na kraju, želim da pozdravim kolege koje su nas strpljivo pratili i bili izuzetno društvo.

 

404.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Bravo Sasha!!!

 

Super su ispale slidze! Sad sam uspeo da vidim i ono sto sam prespavao :D:D:D...

 

Tek sad vidim koliko su vam bila dobra mesta, tako da nisam pametan za sledeci put, da li da opet budem na poslednjoj krivini ili na toj vasoj prvoj...

 

Zaboravio sam da kazem jednu bitnu stvar koja se desila na samoj trci.

 

Stali mi u red da kupimo karte, kad prilazi mi neki lik i kaze, evo ti dve karte nama su viska (turcin). Ja ih uzimam i on odlazi. Gledamo one karte Koma i ja i proveravamo sta pise na njima, i posle minut prolazi taj lik sto nam je dao i kaze, to su prave karte, ne brini, vi ste bajkeri i zato vam pomazemo, dobrodosli u Tursku.

E tako smo dobili dve karte. To su bile karte za posledju tribinu Silver 8.

Mi smo seli na mesta pre nego sto je pocela trka 125cc. Na pauzi izmedju te trke i trke 250cc ja se zaputim ka standovima da kupim pice i klopu i vidim da je otvorena jos jedna kapija za ulaz na nasu tribinu koju niko ne kontrolise. Tu su svi ulazili bez ulaznica, a sto je jos bitnije bez ikakve kontrole, jer su na oficijalnim ulazima strogo kontrolisali dzepove i torbe. Tako da dogodine malo pricekate pa mozete da udjete i za dz. Bilo je jako malo ljudi na trci i malo prodatih ulaznica pa su zato verovatno pustili besplatan ulaz na tu tribinu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja