Jump to content

Moto Zajednica

Do Afrike u Novembru (od Sahare do grudvanja u Slo.)

Recommended Posts

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R65LS, Drag Star 1100

Jos jednom predivna avantura, koja je mozda i bolje ispala nego da je planirana do tancina...Kako si se osecao na tako velikom putu sam? Da li je bilo kriza i da li je bilo trenutaka kada si se plasio da se motor ne pokvari ili da ti se nesto ne dogodi, narucito u Africi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Tracer9 GT '23

Ej brate, svaka cast. U novembru se ne krece ni 50km od kuce.

 

Nema rasprave da je ovo tvoje putovanje nesto fenomenalno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 447 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW R 1200 GS, Honda CB 500...

Jos jednom predivna avantura, koja je mozda i bolje ispala nego da je planirana do tancina...Kako si se osecao na tako velikom putu sam? Da li je bilo kriza i da li je bilo trenutaka kada si se plasio da se motor ne pokvari ili da ti se nesto ne dogodi, narucito u Africi?

Iskreno govoreći, imao sam trip pre puta, jer nisam znao šta me čeka tamo, ali kada je sve krenulo, uživao sam u svakom trenutku vožnje (osim onom u Italiji po vetru i kiši). Samoća mi nije teško pala, jer mi je tada i trebala, tako da se slažem da je bolje i ispalo nego da sam do tančina planirao, jednostavno nije bilo plana da se poremeti. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

Već od Novog Sada srce mi je jače lupalo, a ruka sama išla jače po gasu! Javio sam drugarima da dolazim.

evo sam se sav najezio,mogu zamisliti :takoje:svaka cast zemljak :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 447 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW R 1200 GS, Honda CB 500...

Svaka cast!

 

Hoces li nam samo reci, ako nije tajna naravno, koliko te je kostalo to zadovoljstvo?

 

Prosta je matematika za svako duže putovanje: 100 Evrića na dan..., ovo je trajalo 14 dana.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Brate sta reci??? I ja se uglavnom vozim sam i uvek sam za avnturu, ali ti od srca skidam kapu! Zamisli da ja tek sad citam ovaj predivni putopis?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 400 postova
  • Lokacija: Ptuj - Slovenija
  • Motocikl: Moto Guzzi Norge 1200 GT 8V, V 65 Florida, Malaguti Madison 3 250 ie Carbon Black Edition

...

 

 

Pročitao sam putopis več prije nekog vremena i načudio se tvojoj hrabrosti i ...:care:

Evo danas opet naletim na njega i kažem si dobro, ajde da opet podoživim ovo zaista ludo avanturo - pa počnem da ga ponovo upijam ko Sahara vodu I Tek sad primetio, :staa2: - ovaj brod koji si tada uslikao na 3 fotki zove se COSTA CONCORDIA, ako dobro vidim, koji je naseo i prevrnuo se na bok 13.1.2012. kod italjanskog otoka Giglio...

 

Heh ko bi rekao, da če takav brod več za dobre 2 godine posle ovako završiti :lud:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 451 postova
  • Lokacija: Šabac

Eeeee ovo je stvarno avantura...

Znači Slovenija obavezno... :)

A ja mislio da sam avanturista, 500, 600, 700 km pa kao nešto... E VALA SVAKA TI ČAST... I drugarima iz Slovenije koji su te tako dočekali... Lepo je to... :)

Pozz... Svim akterima putopisa i svim bajkerima...naročito putopiscu i da nam još napišeš dosta ovako lepih i zanimljivih putopisa...:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja