Jump to content

Moto Zajednica

Izlet, Ljig, 13.maj 10h

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

E u pi..u mat..inu,tek sada da vidim za izlet,e .ebo me i kompjuter i internet,a celog dana se dosadjujem,no bice prilike,a ja se iskreno nadam da ste sada vec stigli i da ste uzivali u voznji i da cete uzivati u klopi i drustvu.Jos jednom u piz.u lepu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

najzad jedan dobar, dobar skup.

 

Odlicno je bilo, voznja super, drustvo jos bolje, rostilj na nivou a street... e to je posebna prica, izuzetno. Najmanje na dva tocka, uglavnom na jednom, vrlo odmereno, znalacki, nema sta.

 

Muzika sa radija ali skroz uklopiva u atmosferu, vreme lepo, motora 17 ako su dobro momci izbrojali, na kraju defile do Ljiga (ustvari nesto smo slabije proracunali pice negoli hranu pa smo izvrsili desant na obliznju prodavnicu i opustosili frizider).

 

Od sekti prisutni samo kontinentalci, ulaz se nije placao ali izlaz jeste... simbolicno u svakom slucaju, bratski, sto bi se reklo. Kriterijum placanja nije svima odgovarao ali mi sto smo navijali za placanje po kubikazi, nadglasani smo usvojenim kriterijumom po motoru :)

 

...i sjajnu istinitu anegdotu smo culi, komentar nekog starijeg coveka kako je pre neki dan na pumpi bilo 100 motora, sve Slovenci i nijedan ispod 20000 eura, sve sami Mercedes i BMW....eto, autor kad procita mozda doda jos neki detalj, mi smo ga kod ovoga prekinuli smehom, sjajno....

 

Toliko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1836 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: cbr 600f

vala momci bese super i drustvo i klopa i vreme i put,,,ma ODLICNO....

ma sta i ja s****m bilo je do jaja.....mozda su malo pravile problem nagazno razgazne mine pored rostilja ali bilo je zaista dobro... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 185 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: XL 1000 V

Momci provod je bio odlican,klopa jos bolja,drustvo super valjalo bi ovo ponoviti.Svi stigli kuci zivi i zdrvi i nadam se siti POZDRAV svima, ulaznica nije bila skupa majce delimo na kraju sezone :D:D:D evo neka slicka:TgmdJ_dsc00922ni4.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv
Od sekti prisutni samo kontinentalci...

xexe Da ponovim ovo da se zna!

...i sjajnu istinitu anegdotu smo culi' date=' komentar nekog starijeg coveka kako je pre neki dan na pumpi bilo 100 motora, sve Slovenci i nijedan ispod 20000 eura, sve sami Mercedes i BMW....eto, autor kad procita mozda doda jos neki detalj, mi smo ga kod ovoga prekinuli smehom, sjajno....[/quote']

Pa nemam nista vise da dodam, preneo si od reci do reci :) To je meni pricao neki cica dok sam se pentrao na Afriku. On je to navodno video u Lajkovcu na pumpi.

 

Goran Laband i ja smo grupu sacekali u Lazarevcu, ljudi, pa to se zemlja tresla kad je naisla onolika grupa... Cak su i panduri od preko puta sa zebnjom i onako podozrivo posmatrali scenu.

 

Pa da, zbog ovakvih skupova ja ne volim one velike, prave. Sjajna atmosfera, fenomenalan rostilj, narocito rostiljska kobasica, nestala je za tren (Dex i ja smo sedeli blizu). Salata, pice, kafa... ma sve je bilo vise nego dobro. Nadasve, mnogo prijatnih razgovora pod tremom u hladovini, uzivao sam maksimalno. U mom okruzenju bas nemaju previse razumevanja za bajkerske teme, pa sam se ovde razvalio od price. Ipak, imam utisak da nismo dotakli ni delic tema koje tek treba odraditi. :) Normalno, palo je i dosta dogovora i planova za buduce, cak i visednevne, voznje.

 

Upoznao sam dosta sjajnih ljudi koje sam znao samo preko potpisa i avatara, ne bih da nabrajam da ne bih zaboravio nekog. xexe Iskoristio sam priliku da se slikam na svakom motoru, pa mogu da dokumentujem kako mocni erovi izgledaju ispod mene :) Jedan ZZR1100 je ispustio dug pistav zvuk kad sam ustao sa njega (da nema ogranicenje tezine??) Jedino se nisam dokopao Neshine Honde XX, ali bice prilike! Gledali smo i Stronserov stunt po putu pored vikendice :shock: Gledali smo i Ceha kako sav mokar trci gore-dole oko motora :) Uspeo sam da nabijem i Arai kacigu L velicine na moju XXL glavu (eto da i meni nesto vredno padne na pamet), vratio sam je Zozonu za broj vecu. Jedino sam malo razocaran Dexterom, pa on bre jedva da je jeo. Coveka nepravedno optuzuju, tako da verujem da su sve one fotografije vidjene u drugim topicima samo Photoshop majstorije. Dexa pod hitno treba baciti na jacu 'ranu.

Sve u svemu, vreme je proletelo za tren, bilo mi je jako zao da se rastanem sa drustvom. Valjda cemo brzo upriliciti nastavak razgovora. :)

 

Jesam li pomenuo rostiljsku kobasicu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Drugari, odlicno je bilo :) Malo smo u povratku brze vozili, tako da smo se vratili u dve grupe - brza i sporija (Ceh i Zozon)... Ibarska je bila uh, prepuna :)

 

Na druzenje su dosli: NeshaXX sa Borkom, IgorXT, Dexter, Mina, Toni, Ivica, Nesha71, Dejang, Najzli i Najzla, Ceh sa devojkom, Wice i Dracula sa devojkama, Laband sa devojkom, Lalajko, kasnije Lancia88 i Mira sa drugaricom, Stronser i Stevka, Ogi, Easy Rider, Zozon... Parkirano je bilo 19 motora ;)

 

Dajte slidze!! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Najzla i Najzli stigli kuæi. Pre toga svratili do mama i sreli Glistu koji ima sliènu prièu kao Pauk.

 

"Pa što me nista zvali?

 

"Pa prati rubriku putovanja, izleti!" :wink: :wink:

 

Nisam ni sumnjao da æu na druženju da vidim stare drugare i upoznam nove zanimljive ljude. Radujem se što sam imao priliku da sa svima razmenim par reèi, ali mi je žao što nije bilo dovoljno vremena da se isprièamo valjano. Zato nam Bog daje 8 meseci za vožnje i druženje. Divan dan, bez preteranih gužvi u saobraæaju i pored sabora koji je bio relativno blizu. Kao što Lancia88 pomenu, skup kakav se pominje u temi idealnan moto skup. Dobro društvo, defile, klopa, smeh i šala na svakom koraku. Nismo imali pehar da uruèimo Stronseru, a i on "nije" bio toliko zanimljiv jer je rutinski odvozao par pravaca na zadnjem i prednjem, a mi smo pažnju posvetili Mini koja je osmeh uspela da skupi samo da bi nam rekla koliko joj se tresu noge i bulaznila je nešto što ne razumemo ali smo prepoznali par reèi "jebote", "adrenalin", "aaaaa".... Mina je bila suvozaè.

 

Hteo bih da pohvalim ekipu koja je prolila znoj da bi ostali mogli da uživaju, specijalni pozdrav roštilj majstorima koji su na +30 ložili vatru.

 

Baš lep dan danas...

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1168 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

U bre, pa to ispade solidan skup !

Garantujem da je organizacija bila bolja nego u Smederevu, a i pasulj je valjda bio na vreme !

Sledeci put cu valjda moci i ja da podjem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Sledeci put cu valjda moci i ja da podjem.
Ma koga bre ti farbaš??? :wink: Skup izvanredan' date=' bez zamerke! Dodao bih i [b']POHVALU[/b] ženskom delu publike, koji se izuzetno potrudio oko kuhinje i higijene iste, te maestorima roštilja na +30+... Ah umalo da zaboravim, protresao sam kontinenat, iliti prodjirao sam Afriku za doèek i dobrodošlicu slow ekipi lancia88 + Mira i mogu reæi samo: Afrika je pravi REGE medju motorima :lol: :kul: Povratak EXTRA, s izuzetkom duuuuugeeee kooloooooooooooone vozila u desnoj traci :twisted: :twisted: skoro ceo put :oops:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 774 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV

Šta reæi posle Lalajkovog izlaganja .Mnogo mi je drago što sam upoznao dosta ljudi nadamo se da æe se ovo ponoviti što pre .

Evo par slièica sa mog aparata.

Okupacija na vikendicu

WI721_img2569ln8.jpg

Ipak se zastava nadimila umesto jakni koje su prošli put bile okaèane na njenom mestu

GZFgg_img2576th9.jpg

pa malo ljute mašine

zAck2_img2567gu7.jpg

TOCmY_img2585xs5.jpg

Smoreni oèekujuæi klopu (šalim se taman posla smoreni)

N86Tr_img2579uf9.jpg

Ah konaèno to meso i time nam se vraæa osmeh na lice

aZXxG_26222307hq2.jpg

Ovo nikako nije zdravo

X9OoM_img2590vx5.jpg

404.jpg

Ako neko ima još neke slike neka pošalje ,mada kako je bilo danas znaju samo oni koji su bili prisutni .

POZDRAV svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

Hteo sam da doðem,ali nisam mogao zato što mi pola motora fali, ali se nadam da æe mo se videti u Šapcu. Ova vaša avantura mi se baš svidela! Nadam se da æemo se upoznati! Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

Sve pohvale za danasnje druzenje! Lep dan, lepa voznja, dobro drustvo...sta jos pozeleti!

Nisam brojao ali nas je bilo zaista mnogo, nekima se nisam ni predstavio (dosao sam nesto kasnije) ali se nadam da mi nece zameriti :oops:

PS

Lalajko, nesto je pocelo da mi duva oko usiju u novu kacigu ...ne znam zasto ... :mrgreen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 774 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV

Pogledajte ove slike prosto da ne poveruješ su to slike iz Lalajkove i moje okoline gde smo neplanirano bili posle današnjeg roštilja.

Nikoga nije bilo kod kuæe kako bismo pitali da li je moguæe napraviti tamo neki roštiljèiæ, mada možemo svratiti , ako budemo išli na garaško jezero , naravno ako se dogovorimo

m6KH5_img2604nz4.jpg

5McpJ_img2610yl4.jpg

Jph4E_img2611zj8.jpg

Ev4EV_img2612tc2.jpg

K7JoS_img2620nj1.jpg

sWA5Y_img2624fu9.jpg

GEga7_img2623js8.jpg

ZRA5V_img2616bk9.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Evo i ja da se javnem !

 

Extra skup :mrgreen: i josh bolje drushtvo ! Mnogo ljudi koje znam, i dosta novih ljudi koje sam upoznala !

 

Roshtilj boli glava, i moram da priznam da ovaj put Dexter nije najvishe jeo :shock: !

 

Voznja do tamo grupna, nazad smo malo jurili :lol: Ide onaj ZZR ko blesav ! 8)

 

Hvala Shtronseru shto je izvodio svoj stunt show samnom kao suvozachem, extra mi je bilo, adrenalin me spucao nisam mogla da dodjem sebi narednih pola sata :lol: :mrgreen: , al da me pita ponovo, opet bih sela ! [ko ima te slike, neka mi ih poshalje !!! ]

 

Sve u svemu jedan super dan, super ekipa.... Ovako treba uvek da bude !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd

Mogu da kazem samo da je cela ekipa CISTA 10-KA!! :prayer: :prayer:

 

Sve je bilo super: odlazak, "prepadanje" od strane hitne pomoci :thumbs_up:, mali stunt-show =D>, klopu necu ni da pominjem posto se podrazumeva da je bila extra, povratak prve grupe u kojoj su svi bili maximalno korektni i skroz lagano vozili nazad... svaka cast!!

 

Par slika da se podsetite kako je to bilo:

 

404.jpg 404.jpg 404.jpg 404.jpg

 

fpWpS_img4463aj6.th.jpg 404.jpg bCKxN_img4466oi9.th.jpg 67AAO_img4467ky8.th.jpg

 

404.jpg 404.jpg sSVjl_img4472iz0.th.jpg 404.jpg

 

Eto, nadam se da je vikendica prezivela :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Vidim da je druzenje bilo ekstra! Nadam se da cu se uskoro pridruziti ovim druzenjima, znam da bih radije otisao na BJB mini skup nego na bilo koji "veliki" skup...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja