Jump to content

Moto Zajednica

gilera rx 200 arizona HITNO

Recommended Posts

  • U prolazu, 80 postova

Hitno prodajem Gileru RX 200 arizonu 1986 godiste,vlasnik,uzeo prosle godine i presao 50 km.Ove godine nije vozena.Na agregatu zamenjena osovina menjaca.uradjen alnaser,nov dukatijev cd,novi retrovizori,sajla obrtaljke.Motor je kod elektrichara i treba dazavrsi posao oko struje.Treba zamenuti akomilator,regler i automat.Motor pali ali nash elektrichar Mile hoce da ga dotera da bude u originalnoj verziji.U cenu nisam urachunao stvari koje treba zameniti kao i ruke od elektrichara.Motor se prodaje bez Givi kofera od 30L,a ko hoce doplata naravno.Uz motor i jos jedna zimska kros guma.Zamene me ne zanimaju.Saljem jos slika na mail.

cena 650 evra u ovakvom stanju, a za nekoliko dana kada se zavrsi vishe.

Nenad 063280775

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: BMW R 1200 GS LC ADV

sto ne postavis neku slicicu. inace to je jedan jako lep motor. u svakom slucaju srecno sa prodajom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova

600 evra.Ajmo ljudi treba mi lova hitno za kupovinu materijala za posao.Original regler, relej i akomulator 9 amp.sve 70 evra.Ko hoce sam da se bakce oko toga ,nece imati trosak oko elektricara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Centralna Srbija
  • Motocikl: bicikl SCOTT, 1ks, manual, air cool, naked :))

Moze i na dve rate ali motor je kod mene do isplate u dogovorenom roku.

:)))

druze izvini ali to onda nije prodaja na rate.. cak se ne mogu ni setiti sta bi po pravnom sistemu bio takav vid trgovine.

Kada dajes nesto na rate odmah po isplati prve roba prelazi kod kupca sa odredjenim obavezama i pravima... da ne duzim... jel imas ti neku sliku motora gde se ceo vidi na jednoj slici?

pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova

Pa druze to mu onda dodje ti meni prvu ratu a za drugu te jurim.To samo na menicu pa nosis.A slike ovih dana kompletnog.Inace jos malo ko kupi kupio posle ga ja sredjujem a i nije mi vise zurba.Pa tako da je sada samo u jednoj rati.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Centralna Srbija
  • Motocikl: bicikl SCOTT, 1ks, manual, air cool, naked :))

Pa ako ti je frka u ratama mislim to da juris nekog (a mozes ga obavezati ugovorom) nemoj ga tako ni prodavati kazem ti zbog tebe jer ne verujem da ce neko tako da pristane...

najbolje kesh u fullu i svi zadovoljni :))

aj pa okaci neku sliku

pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja