Jump to content

Moto Zajednica

STA SE SLUSA U MZ SVETU

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: Stitar;Sabac
  • Motocikl: izh planeta 4;izh planeta 5;apn 6

E ovako

Imamo teme u MZ SVETU o svemu i svacemu pa ako ste raspolozeni da podelimo jedni s drugima i ono sto slusamo

Siguran sam da nas ima raznih pa nebi bilo lose da se upoznamo i sa muzickim ukusima

Ja licno mogu da slusam skoro sve sto nema veze sa grandom ali ono sto ja slusam da me podigne je nesto tipa joan jett

http://www.youtube.com/watch?v=0SOJxNOP37I

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Beograd-Karaburma
  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Pod Jedan - Sumenko zasto mi dajes negativne? Zato sto sam rekao da ne smarate sa monogo spotova u postu? Znas da na e-mail stizu prijave ko poentira u + ili - ??

Pod Dva- Shabi i za tebe vazi isto!! Mada bi ti bilo bolje da redis onu bataru nego sto se zezas po youtubetu!? :jee:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ne treba sa igrati sa minusima jer mogu da proizvedu ozbiljne probleme. Nisam baš u toku sa svim opcijama koje Forum ima ali minusi znače da neki član ozbiljno iritira ostale i izdvaja ga pred moderatorima kao konfliktnog i problematičnog. Još veći broj minusa stvara situacije da onaj ko ih ima nemože da pusti post sve dok Urednik ne odobri njegov sadržaj.

 

Ovo je samo jedna od novih stvari koje sam prihvatio sa oduševljenjem. Veliki sam protivnik bana, suviše mi je krupna i surova disciplinska mera. Da je ovoga ranije bilo mnogi problemi se ne bi desili pa ne bi bilo ni kaznenih mera, odnosi između ljudi bi bili sačuvani.

 

U jedno sam siguran, u ovoj temi minusi su nepotrebni jer zbog neznam kakve muzike niko nije zaslužio minus. Treba da se dogovorimo da li ovde stavljamo sve što nam se dopada a što žanrovski može da bude šareno ili biramo par stvari, favorita koji su izloženi.

 

Činjenica je i da ako ovde imamo 20 strana teško da bi ko to slušao, treba godišnji odmor...

 

Na broj ko koliko minusa ima nema niko uticaja jer glupi softver ne dozvoljava administratorsko prekrajanje onoga što je računar izbrojao. Nema nameštanja izbora. Lično, zgražavam se od pomisli da prvo ja moram da pročitam neki post da bi ga ostali videli. Dalje, postovi se nižu u logičkom nizu, svaki utiče na sadržaj sledećeg i ako ja odobrim neki post a on se vidi kasnije onda onaj ko ga je pisao lako može da isadne budala.

 

Ukratko, mnogo posla a za badava. Važnije je da nemamo minusa nego da imamo ovu temu, ako već dođe do toga da mora da se bira.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4129 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Pod Jedan - Sumenko zasto mi dajes negativne? Zato sto sam rekao da ne smarate sa monogo spotova u postu? Znas da na e-mail stizu prijave ko poentira u + ili - ??

Pod Dva- Shabi i za tebe vazi isto!! Mada bi ti bilo bolje da redis onu bataru nego sto se zezas po youtubetu!? :jee:

POD 1 Nisam ja dao negativnu!!!! :nanana: :nanana: ja cu ti dam pozitivnu!! :moto3: :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Beograd-Karaburma

Pod Jedan - Sumenko zasto mi dajes negativne? Zato sto sam rekao da ne smarate sa monogo spotova u postu? Znas da na e-mail stizu prijave ko poentira u + ili - ??

Pod Dva- Shabi i za tebe vazi isto!! Mada bi ti bilo bolje da redis onu bataru nego sto se zezas po youtubetu!? :jee:

 

Ja sam ti dao jednu negativnu ali iz zajebancije, nisam znao da se proveravaju i šalju ocene. Evo dao sam ti tri pozitivne u drugim postovima.

Razlog zbog čega sam stavio toliko klipova je jednostavan, da bi koliko toliko videli šta slušam jer kao što i sam vidiš sve pesme koje sam postavio su različitog žanra i nikada se nisam vezivao samo za jedan muzički pravac. Ukratko, slušam skoro sve.

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: nis - bela crkva
  • Motocikl: voshod 3m, moto guzzi falcone

ma ne razumem sto bi ja nekom davao minuse jer voli npr ekv a ja ne mogu da ih smislim :neznam: najbolje bi bilo kad bi se lepo dogovorili da se ne daju nikakve ocene ako bas ne mora. tako ce biti i vuci siti i ovce na broju.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Beograd-Karaburma

Niko nikom u ovoj temi nije dao negativnu zbog muzike i kao što već rekoh ja sam dao negativnu iz zezanja. Da ne spamujemo više, ljudi slušate li vi nešto uopšte? Postavite da čujemo. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja