Jump to content

Moto Zajednica

SOKOLAC MOTO-SKUP

Recommended Posts

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Valjevo

Ide li ko na Sokolac od 11.-13. maja.Interesuje me koliko je Sokolac udaljen od Zvornika?Da li se moze placati u dinarima i evrima ili se moraju razmeniti za konvertabilne marke?I jos jedno naizgled smesno pitanje.Citao sam na nekom BiH Forumu da postoje velike sanse da u nekoj rivini naletis na kravu ili nesto sl.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5352 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Ja znam da u Trebinju idu i Evrici,pa mislim da mozes i na Sokocu. A sto se tice krava DOBRO se pripazi,nije rijedak slucaj da se setkaju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Valjda cemo zajedno! I ne znam sta cete u ZV, kad vam je blize preko Proslopa na Bratunac. I od Br i Zv udaljenost je ista, oko 90 km. Ja cu u subotu ujutro i najvjerovatnije samo taj dan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest SNAKESBIKER
Ide li ko na Sokolac od 11.-13. maja.Interesuje me koliko je Sokolac udaljen od Zvornika?Da li se moze placati u dinarima i evrima ili se moraju razmeniti za konvertabilne marke?I jos jedno naizgled smesno pitanje.Citao sam na nekom BiH Forumu da postoje velike sanse da u nekoj rivini naletis na kravu ili nesto sl.

 

 

 

 

moze se placati u evrima ,krava na putu ima ,ima i rizle a mozes mozda i da ocekujes SNEG!

sto se kilometraze tice ,stvarno ne znam koliko tacno ima......

ps

ponesi dovoljno TOPLU garderobu -moja preporuka ! :!:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Lugano Svajcarska

Iz Bijeljine neki idu u petak a neki u subotu put je odlican nov asvalt skoro presvucen placa se u Markama ili eurima mada nije ni sa dinarima problem puno su gostoprimivi i na dva prethodna skupa bilo je super

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg
Ide li ko na Sokolac od 11.-13. maja.Interesuje me koliko je Sokolac udaljen od Zvornika?Da li se moze placati u dinarima i evrima ili se moraju razmeniti za konvertabilne marke?I jos jedno naizgled smesno pitanje.Citao sam na nekom BiH Forumu da postoje velike sanse da u nekoj rivini naletis na kravu ili nesto sl.

Zvornik - Sokolac 80 km i 300m tacno po ROUTE 66

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

Eh ovako: Ja bijah u Skolcu i da vam pravo kazem proveo sam se ko na slavi.Spavanje fraj,nema guzve,jagnjetina u izobilju(naravno placa se),pasulj kakav nisam skoro kusnuo.Izgleda da ovi sa Romanije znaju da ugoste narod.Okacicu slike ako budem znao.A o putovanju da ne pricam ustvari mogao bih reci da je prelepo tako da tih 300 km. nisam osetio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

I meni je bilo prijatno. Vrijeme sjajno, pasulj mnjaamm i vidio sam dosta poznatih ljudi. A bogami sam upoznao i neke ljude sa BJB foruma :lol: Miko, hvala za pivo :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Stronser

BILO JE OK !!! A pasulj je bio odlican samo sam se plasio da mi neumaze pleksi u kacigi od mojih ostrih KOCENJA possto sam odmah posle rucka pun gas Dojurio u BG na susret !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: BMW R1100RS
:) Hvala Saletu na gostoprimstvu :thumbsup: Iskoristili smo priliku kum i ja te skocili do Sarajeva na cevap.Lepa voznja u povratku sa Grosom i Bjeljinom(pozdr.) :biker: :redflag:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja