Jump to content

Moto Zajednica

Dogovor o kalendaru MZ Svet-a za 2011.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 238 postova
  • Lokacija: Paracin

1. Drumskalisica

2. MZ

3. Vuja

4. Kataran

5. Scorpija

6. Šumi

7. Đenka

8. Kataklinger

9. MZ Rider

10. SLO

11. SLO

12. SLO

13. SLO

14. SLO

 

 

Ja MZ-om necu doci jer je neispravan :'( Videcu da nadjem neki motor na zajam da se druzimo. Jedino ako mi zagusti na poslu >:( onda jbg, visa sila. Dolazio ili ne, poslacu novac.

 

Trenutno nas na spisku ima 14. Sta mislite da uzmemo samo rostiljsko meso ,bez prasica???

14 dusa po 2000 din = 28.000 :zvizduk: 8.000 za hleb, salatu,tanjirici,case 20.000 za rostilj. to izadje nekih 50kg rostilja :ooo:

Ako u petak imamo samo veceru, subotu rucak i veceru,nedelju samo dorucak. ukupno 4 obroka

rostilj 50kg : 4 (obroka)= 12,5kg (rostilja): 14 (osoba)=890g rostilja po osobi

 

ako mi finasiramo i goste onda je malko dugacije.

9 (osoba) x 2000 din = 18.000din

8.000 din hleb itd....

10.000 din ostaje za rostilj, znaci negde oko 25kg rositlja

rostilj 25kg : 4(obroka)= 6,5kg (rostilja): 14 (osoba)=446g rostilja po osobi.

 

Tako mu to dodje otprilike :jee:

Ko sta misli neka kaze, doda,ispravi itd....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

1. Drumskalisica - Bela Crkva

2. Miloshenda - Golubac

3. Picasoo - Golubac

4. Šumi - Bela Crkva

5. Vuja - Bela Crkva

6. deki - Bela Crkva

7. jigoro cano - Bela Crkva

8. Zverinjak - Bela Crkva

9. Đenka - Bela Crkva

10. Čika Dule - Bela Crkva

11. Scorpija - Bela Crkva

12. Mihac (MZ) - Bela Crkva

13. Plavi Golub(Bivolje)- Bela Crkva

14. Makica - Bela Crkva

15. Demro.st - Bela Crkva

16. Demro.st.junior - Bela Crkva

17. DUKI - Bela Crkva

18. Dzoni - Bela Crkva

19. KATAKLINGER - Golubac

20. MZ RIDER - Golubac

21. Fruškogorac i sin

Eto samo da se podsetimo ko je i kako glasao za izbor lokacije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 238 postova
  • Lokacija: Paracin

@deki

 

Koliko ja znam uvek je bilo ovako.

Jedino oko finansija nije, jer je Vuja uvek davao unapred iz svog dzepa za prasice, rostilj i sta god je trebalo.

A mi smo njemu kasnije davali novac na skupu. i nismo rasmiljali o nicemu. Dok je on jurio, zvao redom telefonom ljude,dogovarao sve i svasta. isao i obolazio pa opet dogovarao itd...

I to sve zbog NAS.

U Ovcar Banji davali smo po 1000 din za pice i po 1000 din za prasice. plus smo placali smestaj.

tako je bio dogovor, ali nisu svi dali po 2000din neko je dao samo 1000 neko samo 1500 jbg koliko je ko imao i koliko je ko mogao.

a samo nas 2-3 smo dali po 3000 din. a bilo je i nekoliko nas koji smo dali Flojdu neki din za gorivo i za put da mu se nadje.

Sav manjak je Vuja dao iz svog dzepa. a taj manjak nije bio mali.

 

 

 

Zbog svega toga ja skidam kapu Vuji jer je ljudina od covekai dobar domacin.takodje skidam kapu i vecini ostalih MZ drugara, jer nisu sebicni, jer su dobri ljudi. Uvek su tu da pomognu oko svega i svacega nebitno sta je u pitanju. ali i medju nama ima kukolja

kao sto ima svuda. pa opet funkcionisemo

Svaki nas dogovor oko okupljanja i druzenja je isao traljavo, jer trudimo se da ugodimo vecini. Ali ne mozemo svakom ponaosob da ugodimo

Tako smo uvek funkcionisali, i opet se lepo druzili :moto3:

 

Vuja je predlozio sastanak koji bi se odrzao pre skupa. Radi naseg dogovora sta raditi dalje. A nije odlozio skup ili otakazo . nego je hteo kao i uvek da se svi mi dogovorimo oko finasija vremena i svega vezaog za skup. Do sada smo mi vecinom domaci :D se druzili i okupljali, sad smo prerasli u nesto vise. Imamo dosta gostiju, sto iz lokalnog mesta sto iz inostranstva.

Ne mozemo vise sve mi sami da finasiramo. jbg kriza je svuda nemamo para za nas. pa jos i da finasiramo i druge. Ali se trudimo da budemo sto bolji domacini, i gosti sto manje da plate ili ako moze da ne plate uopste. a sve to samo zato sto kao zajednica funcionisemo naravno onoliko koliko mozemo.

 

Deki ti slobodno preuzmi inicajativu za sve, ako mislis da mozes bolje.Mislim da se niko nece buniti da ti preuzmes sve na svoja ledja. izvoli uplati prasice ili rostilj za sve nas pa posle koliko naplatis.

Nije nezobiljno nemati novaca, nego je neozbiljno zamerati nekome sto nema novaca.

 

 

ps:izvinite na off

 

.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4130 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Bravo! O ovome sto si naveo pricali smo ja i Vuja. Sve je istina.

Dolazim 27. popodne, ili predvece(petak) kao i do sad.. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4130 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Broj računa je: 205-9011004139008-84 (Komercijalna Banka)

Aleksandr Šumilov. Uplate naj kasnije do 20maja, svi koji uplate neka mi posalju pp ili sms sa cifrom uplaćenog novca. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: AJDOVŠČINA SLO

Komercijalna banka a.d. Beograd

 

11000 Beograd Svetog Save 14

telefon: +381 11/30 80 100

telex: 12133 COMBANK YU

fax: +381 11/344 13 35 i 344 23 72

SWIFT code KOBBRSBG

 

Šumi je to ta banka

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova
  • Lokacija: KRALJEVO
  • Motocikl: TS 250/3,ES 125 TROPHY , ,Yamasaki 150 skuter,

Ja dolazim u petak , nosim kilo rakije a kakva je situacija mozda i dva onda cetiri gotova jela pasulja sa slaninom dva gulasa i ko se nadje na lokaciji podelicu bratski sa njim i ne treba mi ni zivuljka ni rostilj ni drugi alkohol samo dobar drugar da se druzimo i pricamo, a GDE VI ODOSTE JA NEMAM POJMA

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova
  • Lokacija: KRALJEVO
  • Motocikl: TS 250/3,ES 125 TROPHY , ,Yamasaki 150 skuter,

Ako mislite da je poenta onoga ko dolazi da se najede i napije za dz silno gresite.IZVINITE slovenci al uvek je bio vic a sada je istina al ne samo za vas.Na ovakvom skupu svi pijemo i jedemo al ako je tesno svako placa za sebe.

 

 

Kazan pasulja je dosta da ne ostanemo gladni poenta je druzenje a vi sve gurate u finansije.Zar mislite da ne bi mogli da se nadjemo bez cipa i bez dogovora samo sa lokacijom i sve nadjemo na licino mesto i svima super .Pa bajkeri nikada nisu bili neka burzoazija koja trazi vile isvilene krevete ne zakerajte svake godine pred skup kako bi moglo ovo ili ono.

 

Vidimo se u petak ili subotu i ko dodje dodje a jescemo kolko skupimo a za radzu ponecemo ko sta ima i cao

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4130 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Komercijalna banka a.d. Beograd

 

11000 Beograd Svetog Save 14

telefon: +381 11/30 80 100

telex: 12133 COMBANK YU

fax: +381 11/344 13 35 i 344 23 72

SWIFT code KOBBRSBG

 

Šumi je to ta banka

 

da ta je banka, ali ima predstavnistvo u Arilju... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4130 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Ako mislite da je poenta onoga ko dolazi da se najede i napije za dz silno gresite.IZVINITE slovenci al uvek je bio vic a sada je istina al ne samo za vas.Na ovakvom skupu svi pijemo i jedemo al ako je tesno svako placa za sebe.

 

 

Kazan pasulja je dosta da ne ostanemo gladni poenta je druzenje a vi sve gurate u finansije.Zar mislite da ne bi mogli da se nadjemo bez cipa i bez dogovora samo sa lokacijom i sve nadjemo na licino mesto i svima super .Pa bajkeri nikada nisu bili neka burzoazija koja trazi vile isvilene krevete ne zakerajte svake godine pred skup kako bi moglo ovo ili ono.

 

Vidimo se u petak ili subotu i ko dodje dodje a jescemo kolko skupimo a za radzu ponecemo ko sta ima i cao

 

Vidimo se!! 1moto3.gif Dolazis MZ-om?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Uopšte nije neshvatljivo što mi izgledamo pomalo čudno u očima drugih jer je stvarno teško objasniti šta nam se dešava. A izgleda da se pred finiš opustimo, sve završimo i kad ostane ono malo posla što se odradi rutinski onda je sve problem.

 

Ipak, ohrabuje jedna velika stvar, nikome nije svejedno šta će sa Skupom biti. Naprotiv, svako od nas je "vlasnik" svog parčeta kolača i ne da ga, neće da propadne, mora da se tera dalje...

 

I mene je u poslednje vreme nerviralo SVE. Poslednja nervoza je bila zbog te kiše, pa zar svake godine da se mislim koga će da presretne na putu, pa dokle bre...

 

No, Mihac reče neće biti kiše i eto, ja sam se smirio, verujem da je u pravu.

 

Što se jelovnika tiče tražio sam pomoć od Turbopeđe. Nije siguran da će doći ali će sve uraditi da i ove godine bude sa nama. Čak i da Peđa ne dođe, možemo da računamo na KOTLIĆ. Pitao je da li nam treba mali ili veliki i ja sam rekao veliki koji je od 60 litara. Taj kotlić može da se loži na drva a Peđa ima i "plinski pogon" za isti tako da slobodno može da se svira u flaše dok se sadržaj krčka.

 

Naravno, Balansero ima potencijal od dva kotlića, veliki i mali ali mislim da su nam oba previše jer se sećam koliko ljudi je dolazilo na njegovu klopu i koja neverovatna količina može da se spremi.

 

Kotlić mi je pao na pamet jer sam razmišljao i kako treba tri dana jesti jedno isto pa šta god da je. Ubi bre i pečenje, nemože ni to neograničeno, setite se praznika. Ovako sa kotlićem je moguće mnogo toga a naravno i roštilj je tu tako da imamo uslove da nam ishrana bude raznovrsna.

 

Duki, tu sad od tebe dosta zavisi jer bi bilo dobro ako bi mogao da se sa Peđom vidiš ovde u Beogradu radi pakovanja skalamerije u kola.

 

O kupovini možemo da razmišljamo kada se vidimo jer se ipak srećemo u petak, na radni dan kada radnje rade. Pre posete prodavnici isplaniramo jelovnik od raspoloživih para i to je to: uz kobaje i mleveno može pasulj, kaže Peđa da može OPAK gulaš (a jeste opak, jeo sam u Balanseru), pravio je i papke... ma šta nam padne na pamet, ustvari šta ima po radnjama od sirovina.

 

Biće sve uredu, uspećemo i ovaj put, samo da ostanemo složni i jedinstveni. :)

 

Mi dolazimo 27. ako ima neko ili ...

Vino čemo ponjet sa sobom i mesni doručak

 

Za vas ovde uvek ima neko i uvek ste dobro došli. Mesni doručak ostavi za kućnog ljubimca a sa sobom ponesite dobro raspoloženje i vedar duh.

 

Da li vam treba čvrst smeštaj u privatnim kućama, šator ili bilo šta od opreme, da se ne tovarite bespotrebno? Ili možda nešto drugo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 381 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Suzuki GS500E

@MZRider

"Ja MZ-om necu doci jer je neispravan 0plac.gif Videcu da nadjem neki motor na zajam da se druzimo. Jedino ako mi zagusti na poslu >:( onda jbg, visa sila. Dolazio ili ne, poslacu novac."

 

Kada ti ponestanu sve opcije oko prevoza seti se mene pa me pozovi.Izdržaće Plava Ptica nas dvojicu.Ja sam planirao da idem preko Crnog Vrha i Žagubice do Požarevca pa dalje na Kovin,ali ako nemaš prevoz može i na Paraćin a posle gde odlučimo.Naravno da je za tebe prevoz besplatan a imam i šator za dve osobe ali nemam dva dušeka ni dve vreće.Ima moj broj telefona pa ako bude trebalo pozovi ili pošalji SMS pa ću ja tebe da pozovem (meni telefon plaća firma).

 

Šumi

tebi sutra šaljem pare ali preko brze pošte.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Deki ti slobodno preuzmi inicajativu za sve, ako mislis da mozes bolje.Mislim da se niko nece buniti da ti preuzmes sve na svoja ledja. izvoli uplati prasice ili rostilj za sve nas pa posle koliko naplatis.

Nije nezobiljno nemati novaca, nego je neozbiljno zamerati nekome sto nema novaca.

 

 

ps:izvinite na off

 

 

 

.

 

 

 

 

 

JA nisam zamerao nikome sto nema para.JA samo zameram pristupu,i tu sam u pravu.Nicim me ne mozes ubediti da je ovakav pristup dobar.

Ako si pratio ranije postove,moje,mogao si videti niz predloga,koji nisu ispostovani ni u cemu,cak sam i nudio svoju pomoc,lepo pise samo treba citati.

Isto tako je notorna glupost dozvoliti da neko snosi troskove skupa sam,pa da posle bude ,,koliko naplatis,, , e to je neozbiljno,kao sto je neozbiljno izbegavanje svih mogucih obaveza vec samo cekati gotovo resenje!

Svi moraju da participiraju u istoj ravni,sto se skupa tice,to je jedino realno i pravo resenje,a ukoliko je u pitanju samo okupljanje zarad druzenja,onda to manje vise nije ni bitno,s tom razlikom sto su na ovaj skup ili okupljanje pozvani ljudi sa strane,i te ljude treba ispostovati kako dolikuje.Za pricu o ovakvim krpacinama,ovde ne moze i nesme biti mesta.

 

Na raspolaganju sam samo za realne i razumne predloge i dogovore,za ostalo,nemam vremena.

Nije mi u cilju da vrsim bilo kakvu opstrukciju,naprotiv,zelim da pomognem i da cela stvar uspe onako kako treba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: nis - bela crkva
  • Motocikl: voshod 3m, moto guzzi falcone

ако није проблем, да ја питам сутра владана, мислим да риповци имају котлић па да не теглите и то ако већ има овде? погањаћу мало по граду ако они немају, овде се свако мало нешто крчка. у великој сам гужви до недеље (организација неког квиза у нс) и не могу да размишљам тренутно, кажите шта све треба што се може наћи овде да се не тегли. обратите пажњу на цену кобасица, овде има баба-рога сушене домаће али нису баш џабалеска, проверим сутра и јављам. видећемо и за опрему ако неком недостаје за скуп (мада мислим да мање-више сви то имамо), али молим да ми се јави на време да могу да исцимам људе око позајмице.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Posto nema mape i lokacije, molim Ssekira da potvrdi da li je ovo lokacija gde ce biti odrzan skup?

post-3484-0-20823800-1305154801_thumb.jpg

post-3484-0-07802900-1305154827_thumb.jpg

post-3484-0-04517900-1305155405_thumb.jpg

post-3484-0-25627900-1305156010_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: nis - bela crkva
  • Motocikl: voshod 3m, moto guzzi falcone

јесте, то је то. обрати пажњу на задњу слику, мапу. пут који ИЗ ПРАВЦА БЕЛЕ ЦРКВЕ удара у натпис јасеново рачва се на лево и десно. НЕ ИДЕШ НИ ЛЕВО НИ ДЕСНО!!! на слици није приказано, али право постоји обичан земљани пут који води поред бедема реке караш. е тим путем се крене 500-600м и са десне стране види се мост. пређеш мост и ту си... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

јесте, то је то. обрати пажњу на задњу слику, мапу. пут који ИЗ ПРАВЦА БЕЛЕ ЦРКВЕ удара у натпис јасеново рачва се на лево и десно. НЕ ИДЕШ НИ ЛЕВО НИ ДЕСНО!!! на слици није приказано, али право постоји обичан земљани пут који води поред бедема реке караш. е тим путем се крене 500-600м и са десне стране види се мост. пређеш мост и ту си... :takoje:

Jednosnvato Ssekir postavis tablu sa strcilcom MZ i svi ce nadju. :neznam:

 

Evo ga opet pravimo sami problem, dodavanje u opciju i Kotlic!! Onda se nesto izbacuje ili gica ili resetka! Pa ne mozemo za te pare sve!! Za gulas treba ozbiljna kolicina mesa , povrca, zacina.... ulgas se dugo kuva, ze udnego sto se prase pece.

Ne planirajte nista dok se sav novac ne uplati. "Kolko para tolko muzike" - kaze poslovica !!!!

od 20-21.maja pa tamo do 26-27.maja ima dovoljno vremena da se kupe potrebne stavke. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

јесте, то је то. обрати пажњу на задњу слику, мапу. пут који ИЗ ПРАВЦА БЕЛЕ ЦРКВЕ удара у натпис јасеново рачва се на лево и десно. НЕ ИДЕШ НИ ЛЕВО НИ ДЕСНО!!! на слици није приказано, али право постоји обичан земљани пут који води поред бедема реке караш. е тим путем се крене 500-600м и са десне стране види се мост. пређеш мост и ту си... :takoje:

 

Bravo majstore, najzad jedna ozbiljna informacija. Jos jedno pitanje, da li preporucujes put preko Vladimirovca, Banatskih Karlovaca, Alibunara, Uljme ili preko Panceva, Kovina do Bele Crkve?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: AJDOVŠČINA SLO

 

Za vas ovde uvek ima neko i uvek ste dobro došli. Mesni doručak ostavi za kućnog ljubimca a sa sobom ponesite dobro raspoloženje i vedar duh.

 

Da li vam treba čvrst smeštaj u privatnim kućama, šator ili bilo šta od opreme, da se ne tovarite bespotrebno? Ili možda nešto drugo?

 

Hvala netreba nam ništa posebno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: nis - bela crkva
  • Motocikl: voshod 3m, moto guzzi falcone

@zverinjak

 

dobar je i jedan i drugi put kao put. ako bi da prolazis kroz sela idi na uljmu, ako bi da uzivass u prirodi idi na pancevo-kovin. licno vise volim put preko kovina koji prolazi kroz pescaru i sumu.

 

@mz

 

obelezicu sprejom na kolovozu tog petka oko podne kad podjem tamo. oznake ce biti sa sve tri strane sa kojih se moze doci u jasenovo i na samom skretanju. svi gledaju u put, retko ko u table sa strane :moto3: ono, najbolje bi bilo da na samoj raskrsnici postavim neko :dupe2: to bi svi vidli, al to malo tesko... :nanana: mislim da nije potrebno beleziti put do samog jasenova?

 

@gmh

 

izvini zbog cirilice, prekucavao sam se sa jednim rusom pa je njemu bilo lakse tako, a ja, iskreno receno, uopste ne obracam paznju na to. jedenom su me bili banovali sa jednog hrvatskog foruma zbog cirilice jer su to shvatili kao provokaciju a u stvari ja nisam ni primetio da je na cirilici. mada, i da naucis nece da ti skodi ;) (a i nije tesko).

 

@ hrvati i slovenci

 

jedna privatna molba: obratite paznju u vasim mestima ima li duvan za lulu po radnjama. ako ima, javite mi na pp sta ima kako bi ucinili dobro delo i bratu doneli malo duvana kojih kod nas nema ;) normalno, pare odma na skupu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja