Jump to content

Moto Zajednica

BJB Maxi Scooter Caffe

Recommended Posts

  • R A M P A Š, 987 postova
  • Lokacija: Beograd, Borča
  • Motocikl: I opet... Suzuki :)

Drugari nadahnut idejom kolege Creative biker-a potrošio sam jedno kvalitetno popodne sa dragim dvotočkašem .... ako vas interesuje šta smo radili kliknite na LINK LINK

 

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5821 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Za trud 5-ica...dobro 4+ :P Za upotrebljivost :stabre: ...smeta mi što se vidi zasun od instrument table. Pokriva 1/4 do 1/3 kadra...druga stvar je snimak kroz vizir - u više od pola slučajeva će ti biti neupotrebljiv (prelamanje sunčevih zrakova) a ako ga da izvineš digneš (fotić) deformisaće ti sliku...

 

Zanima me da li vidiš instrumente kad si u "Djenka modu"...?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • R A M P A Š, 987 postova
  • Lokacija: Beograd, Borča
  • Motocikl: I opet... Suzuki :)

 

 

Zanima me da li vidiš instrumente kad si u "Djenka modu"...?

 

 

Xe-Xe :lol: baš sam ga opravio ... ko Đenka, al verovo ili ne uopšte ne smeta, vidim instrumente, al ne vidim šta piše jer nisam bio kod čika Rajka da ubacimo LED fenjer nemesto ovih sijalica što žmire.

Nema ratluka nigde, ovi sa tarabama i trafikama pokupili sve zalihe , a kako ću čika Rajku na oči bez ratluka ... NE IDE :neznam:

 

 

@Arakis

Bolje da si opravio dobar nosač za GPS nego kojekakve andramolje :D

 

Koji će mi GPS ... Ja imam mog predsednika, mog vođu, mog urednika i samo njega pratim :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3638 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

jel ima neko iskustva za poliranjem vizira na motoru?

citam sve teme sto sam nasao i postupke pa me interesuje jel neko nekada to radio! problem je sto mi uvece kada mi neko dolazi u susret svetla se rasipaju pa ne mogu da vidim nista!

Ja sam moje vizire x puta polirao i nisam imao problem. Uvek mi je bilo bolje nego pre poliranja. Ovi gore sto pricaju verovatno govore o nekom ko nije imao strpljenja da to uradi kako treba. Naravno, ne moze da bude nikad kao novo, ali dosta pomogne

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 342 postova
  • Lokacija: Beograd-filmski grad
  • Motocikl: PIAGGIO-X9 500cc evo

jel ima neko iskustva za poliranjem vizira na motoru?

citam sve teme sto sam nasao i postupke pa me interesuje jel neko nekada to radio! problem je sto mi uvece kada mi neko dolazi u susret svetla se rasipaju pa ne mogu da vidim nista!

Ja sam moje vizire x puta polirao i nisam imao problem. Uvek mi je bilo bolje nego pre poliranja. Ovi gore sto pricaju verovatno govore o nekom ko nije imao strpljenja da to uradi kako treba. Naravno, ne moze da bude nikad kao novo, ali dosta pomogne

 

jel si radio samo sa polir pastama ili i sa vodenim smirglama? video sam da kao preporuka ide prvo sa vodenom smirglom pa onda sa polira pastom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1509 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

jel ima neko iskustva za poliranjem vizira na motoru?

 

Evo ti savet dečkonje sa Piaggio foruma

 

''Gledam na internetu vizir za moju Suomy kacigu i imam sta da vidim 70e

kosta obican vizir,

i tako ja odlucim da probam da ispoliram ovaj moj. Otisao u farbaru i kupio polir pastu, smirglu

(p1000, p1200, p1500, p2000, p2500, p3000) i krpu za poliranje, i tako krenem da radim.

Prvo sam ceo vizir oprao pa onda krenuo sa smirglanjem i jedno 2 sata sam smirglao (ko bude radio videce kako je)

zatim opet oprao vizir i ostavio ga da se osusi, i na kraju jos 2 sata poliranja, mogu vam reci da

desnu ruku ne osecam ''

 

Mislim....jak si dečko.... u formi, šta je malo šmirglanja za tebe... :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3638 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

jel si radio samo sa polir pastama ili i sa vodenim smirglama? video sam da kao preporuka ide prvo sa vodenom smirglom pa onda sa polira pastom.

Radio sam i sa smirglom i sa polir pastama. Bitno je samo da smirglom trljas na pred nazad, nikako u krug i polako. Malo snage, malo zivaca i dodjes do zadovoljavajucih rezultata. Ima na forumu vec pisano o postupcima rada

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 342 postova
  • Lokacija: Beograd-filmski grad
  • Motocikl: PIAGGIO-X9 500cc evo

jel si radio samo sa polir pastama ili i sa vodenim smirglama? video sam da kao preporuka ide prvo sa vodenom smirglom pa onda sa polira pastom.

Radio sam i sa smirglom i sa polir pastama. Bitno je samo da smirglom trljas na pred nazad, nikako u krug i polako. Malo snage, malo zivaca i dodjes do zadovoljavajucih rezultata. Ima na forumu vec pisano o postupcima rada

 

 

citao sam o tome ono sto sam nasao samo jos da nadjem neku masin za poliranje ili nesto da smislim da improvizujem jel je veliki vizir za rucno poliranje ali ako ne smislim bice to dobar trening za rame! :hej:

hvala u svakom slucaju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 555 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp

jel si radio samo sa polir pastama ili i sa vodenim smirglama? video sam da kao preporuka ide prvo sa vodenom smirglom pa onda sa polira pastom.

Radio sam i sa smirglom i sa polir pastama. Bitno je samo da smirglom trljas na pred nazad, nikako u krug i polako. Malo snage, malo zivaca i dodjes do zadovoljavajucih rezultata. Ima na forumu vec pisano o postupcima rada

 

 

citao sam o tome ono sto sam nasao samo jos da nadjem neku masin za poliranje ili nesto da smislim da improvizujem jel je veliki vizir za rucno poliranje ali ako ne smislim bice to dobar trening za rame! :hej:

hvala u svakom slucaju!

Ponesi sve to na posao i kada ti neko dodje na trening ti mu daj smirglu u ruke i teraj ga da radi.. da spoji lepo i korisno.. 1lol.gif1lol.gif1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: suzuki Burgman 400 prva ljubav,a sada KLE-mpavi 500 :)

Drugari,hoce li biti skoro neke kratke voznjice tipa upoznavanje ili sl.kontam da se vi manje vise svi znate,ali citajuci po forumu vidim da ste bas ok momci pa reko da se ne zavrsi ovako na nekom dopisivanju...1aha.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5821 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Auu komšo - ne huli... :staa: Pa ko se druži ako se MAXI ekipa ne druži...Od nove godine smo već imali dva druženja: U Orašcu i prilikom raspodele majica. :aha: Prilikom raspodele majica je pao načelni dogovor da se na prvu vožnju ide na Đerdap - barem do Golupca a možda padne i neki drugi predlog. Samo ti prati ovaj podforum i za druženje ne brigaj - samo se pojavi. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: suzuki Burgman 400 prva ljubav,a sada KLE-mpavi 500 :)
1neznam.gif samo pitam...vidim ja da ste slozni i da volite da uzivate u lepotama voznje na dva tocka,nego sam nestrpljiv 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5821 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

1neznam.gif samo pitam...vidim ja da ste slozni i da volite da uzivate u lepotama voznje na dva tocka,nego sam nestrpljiv 1moto3.gif

 

Vidi: barem jedna Maxi vožnja (a biće više) pre drugog MAXI susreta u Žablju 23. i 24. juna, MAXI osvajanje Transfagarašana u avgustu i vrlo verovatno dvodnevna Maxi vožnja po srpskim Alpima (Zlatibor, Kopaonik, Tara). Sve to prošarano sa još par jednodnevnih Maxi vožnji...Malo li je... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: suzuki Burgman 400 prva ljubav,a sada KLE-mpavi 500 :)

Brrr taman posla...1aha.gif lepi planovi za sezonu,moram da pripremim zenu na sve to,a boga mi i babu i dedu da cuvaju klinca1hej.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

SAOPSTENJE ZA MAXI DRUGARE

 

Dragi moji drugari,

neka muka i potreba me naterali da se na nadam se kratko oprostim od mog mezimca silkana :'( :'( :'(

moram da ga prodam ali se nadam da ce se vrlo brzo vratiti isti ili slican na moju adresu, naravno to ne znaci da cu ja zaboraviti na moje drugare i da necu ici na voznjice (makar i tim drugim vozilom >:( >:(>:( >:( koje mi je hitno potrebno i moram da kupim)...

 

posto mi stoji knedla u grlu dok ovo pisem bicu kratak...

 

za one koji ga slucajno nisu videli, evo par fotki...

 

0429BB7C-5F6E-A145-B6BC-031EE68FD728_thumb.jpg

 

1D5FF48B-CE97-1044-AE7E-9E89C8CE1845_thumb.jpg

 

9F8EABA2-86EE-3348-ADBD-0A48F02015EE_thumb.jpg

 

i jedna za Saleta kesu, cisto da vidi sta jase :zvizduk:

 

2FA8272B-2E7E-8C49-B155-E60331D98E24_thumb.jpg

 

MAXI POZDRAV!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veseli stomatolog , 860 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: dl 650

Drugari,hoce li biti skoro neke kratke voznjice tipa upoznavanje ili sl.kontam da se vi manje vise svi znate,ali citajuci po forumu vidim da ste bas ok momci pa reko da se ne zavrsi ovako na nekom dopisivanju...1aha.gif

 

ja kategoricki tvrdim, da od ovih ludaka ovde, ne poznajem ni jednog!

 

 

prodajes motorce????daj ne zezaj?kolko para???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja