Jump to content

Moto Zajednica

BJB Maxi Scooter Caffe

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 555 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp

drugari, jakna, windstoperi, rukavice nabavljeni, ostaje jos podkapa...i spreman sam....1jee1.gif1jee1.gif1jee1.gif1jee1.gif

 

Samo podkapa? .. zimske gume i lance si zaboravio.. 1nanana.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1515 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

drugari, jakna, windstoperi, rukavice nabavljeni, ostaje jos podkapa...i spreman sam....1jee1.gif1jee1.gif1jee1.gif1jee1.gif

 

Samo podkapa? .. zimske gume i lance si zaboravio.. 1nanana.gif

 

Ne prozivaj ga Šipi, znaš da je pandur....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 342 postova
  • Lokacija: Beograd-filmski grad
  • Motocikl: PIAGGIO-X9 500cc evo

kako smo krenuli mi cemo i na zimovanje motorima :D :D :D

 

Samo ako kupiš akumulator, ko će ono tvoje čudo da gura po Kopu uzput - nizput !!!! :lol:

 

 

zahvaljujuci Djuxy-inom srafcigeru bevka pali ko bomba! :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1515 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

zahvaljujuci Djuxy-inom srafcigeru bevka pali ko bomba! :) :)

 

Pusti.... dobro je da je problem bio tako jednostavan....

 

Pitanje za ex. Kwazija...Da li je glupo da, pošto si ti sad Zeka Peka, ja sad budem FićFirić to mi je davnašnja želja ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veseli stomatolog , 860 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: dl 650

 

Pitanje za ex. Kwazija...Da li je glupo da, pošto si ti sad Zeka Peka, ja sad budem FićFirić to mi je davnašnja želja ?

 

zasto bi bilo glupoo,...ja nick zeka peka i drugari koristim svuda, i u igrama i na mesingerima...svuda..po nekad i kwazimodo(na CS), ali mi je Zeka najdrazi.., zato sam i zamenio....

 

 

inace drugari, upravo sam kupio i podkapu, sad sam u full-u......1care.gif1care.gif1care.gif1care.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: AFRICA TWIN RD07A

Nisam jos kupio nisam se muvao kod Kineza :jok: Borisa hvala jos jednom za rukavice spasio si me :takoje: nemate pojma kakvi su to bolovi bili u prstima :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1515 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Nisam jos kupio nisam se muvao kod Kineza

 

 

Ček, ček...nisam u toku...Nije valjda da kod chajniiza ima onakih rukavica ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 743 postova
  • Lokacija: Beograd

Nedavno sa bazao po kineskom tržnom centru na Novom Beogradu, i naleteo na kopiju Dainese jakne. To ista kao ova na oglasu:

 

http://www.foxoglasi.com/Dainese-jakne--oglas-24686.html

 

Jedino što kod kineza košta 1.800 dinara! Za te pare, stvarno sam morao da je kupim, pa makar trajala jednu sezonu. Konkretno, kupio sam je u staroj zgradi, na prvom spratu (blizu stepeništa).

 

Materijali izgledaju sasvim korektno (ne bi me čudilo da su isti kao na originalu), kroj je pristojan (verovatno su "skinuli" jaknu do u detalje), jedino što sam zapazio da su šavovi obični, nisu dvostruki, na mestima gde je evidentno potrebno ojačanje (gde se spajaju rukavi sa centralnim delom, npr.) I pored toga, ne deluje kao da će se raspasti ili tako nešto... Ima džep za "kornjaču" na leđima, ali ne i za protektore na rukavima. Napisaću ovde kako me služi posle nekoliko meseci korišćenja.

 

Ipak, i pored zamerki - ko je na kratkom budžetu može da se usreći mega-jeftinom a pristojnom jaknom.

 

Moja preporuka svima koji nisu u mogućnosti da kupe skuplju jaknu, kao i onima kojima treba jeftina druga jakna, npr. za suvozača.

 

BcPQC_p1010116a.th.jpg 5jTYC_p1010117a.th.jpg AQ969_p1010118a.th.jpg PWAwp_p1010119f.th.jpg ORTm1_p1010120l.th.jpg 0Saek_p1010122v.th.jpg 3EsnJ_p1010123r.th.jpg 2IJhO_p1010124h.th.jpg 1QYI4_p1010125o.th.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 743 postova
  • Lokacija: Beograd

Nema ništa dodatno od opreme, ovo sam uzeo u radnji sa običnom konfekcijom, izgleda je zalutala tamo. Bilo je nekoliko veličina u ponudi.

 

Za sada se pokazala solidno (od vetra brani okej, na kiši je još nisam testirao), imao sam jednu produženu IXS sa protektorima ranije, i ova joj nije ni blizu - ali radi posao za kratke vožnje po gradu. Dobra stvar je što uzima malo prostora kada se spakuje, pa ću je koristiti kao rezervu na skuteru kada mi stigne valjana jakna.

 

Javiću ako se raspadne, ili krenu da pucaju šavovi ili nešto slično ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/69829-gothic-rumunija-2011/

evo po meni jedan zanimljiv putopis sa nekim lepim mestima koja bi se mogla obici u rumuniji ako se bude islo sledece godine ...maxi pozdrav ,i daj ljudi malo ozbiljnosti mnogo se zajjjjj ...:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5976 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Biće vrlo brzo tema o MAXI osvajanju Transfagarašana i u njoj ćemo u sitna crevca razmotriti sve ideje i predloge. A ti nemoj da te sanjam "ako se bude išlo"... >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 555 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp

Biće vrlo brzo tema o MAXI osvajanju Transfagarašana i u njoj ćemo u sitna crevca razmotriti sve ideje i predloge. A ti nemoj da te sanjam "ako se bude išlo"... >:(

 

Ovima sa "Krilcima" mozda bude problem i ne krenu jer im se ne isplati da vuku cisternu za sobom.. Svi smo videli da ima motori trose kao tenkici.. 1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ljuti bankar, 507 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Motora bez....

Vidiš da noću ne spava...:ph34r: dežura na centru :stabre2:..............a :rat3: tamo je kao u Texasu ........... :BJB-Atlantic: ekipa dolazi u svakom slučaju :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja