Jump to content

Moto Zajednica

BJB Maxi Scooter Caffe

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

ne radi na solarnu, ali ima dodatnu opciju da izbaci "krilca" po potrebi (moja draga misli da na to treba da nasloni noge :lol: ) i odleprša u nepoznatom pravcu...

 

master card NEPROCENJIVO :care: !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

Potrosnja mog burgmana 2,9l/100km :)

 

NE vasi motori ne trose, vec proizvode bezolovni benzin kao sto rekoh na voznji u nedelju ....:nanana::nanana::nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

Potrosnja mog burgmana 2,9l/100km :)

 

NE vasi motori ne trose, vec proizvode bezolovni benzin kao sto rekoh na voznji u nedelju ....:nanana::nanana::nanana:

 

Mora neko da vam pravi drustvo :)

 

Fotka !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ljuti bankar, 507 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Motora bez....

Jel one od 220 ili one od 35 ? :zvizduk::zdravo:

 

 

Ne znam još ni kakvih ima, al verovatno će da padne "sirotinjska varijanta" jbg ;)....sutra ujutru teram na montage....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • R A M P A Š, 987 postova
  • Lokacija: Beograd, Borča
  • Motocikl: I opet... Suzuki :)

Jel one od 220 ili one od 35 ? :zvizduk::zdravo:

 

 

Ne znam još ni kakvih ima, al verovatno će da padne "sirotinjska varijanta" jbg ;)....sutra ujutru teram na montage....

 

Hmmm, bacate me u razmišljanje, :stabre: baš, sa tim fansy fenjerima ,a meni prvo trebaju čestite gaće (pantalone) i čizme da ne idem više gologuz !!!

 

 

:BJB-burgman:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

evo jedan snimak ocajan je zbog loseg ugla uglavnom se vidi moja instrument tabla.......http://www.youtube.c...h?v=pmpFdCVoCH4

 

da znas koliko smo bili ocajni mi sto smo se vozili iza tebe.. hteo sam da te rat3.gif

 

ae bre sta kukate ko zene.....zamisliste kako je onda coperasima nemaju full face kacige nego samo one slemove.....a vi u full opremi pa kukate BJB-burgman.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

Na sledećim vožnjama ima da voziš na začelju - iza mene i onda će svi da uživaju... :moto3:

 

na sledecem ce biti spreman db killer.....1jee1.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 555 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp

evo jedan snimak ocajan je zbog loseg ugla uglavnom se vidi moja instrument tabla.......http://www.youtube.c...h?v=pmpFdCVoCH4

 

da znas koliko smo bili ocajni mi sto smo se vozili iza tebe.. hteo sam da te rat3.gif

 

ae bre sta kukate ko zene.....zamisliste kako je onda coperasima nemaju full face kacige nego samo one slemove.....a vi u full opremi pa kukate BJB-burgman.gif

 

 

 

0ljut2.gif Hmm.. Posto ces da otvaras auspuh napuni ga malo vise nego prosli put.. 1nanana.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

evo jedan snimak ocajan je zbog loseg ugla uglavnom se vidi moja instrument tabla.......http://www.youtube.c...h?v=pmpFdCVoCH4

 

da znas koliko smo bili ocajni mi sto smo se vozili iza tebe.. hteo sam da te rat3.gif

 

ae bre sta kukate ko zene.....zamisliste kako je onda coperasima nemaju full face kacige nego samo one slemove.....a vi u full opremi pa kukate BJB-burgman.gif

 

 

 

0ljut2.gif Hmm.. Posto ces da otvaras auspuh napuni ga malo vise nego prosli put.. 1nanana.gif

 

ma bio je pun i nije se toliko drao....nego mozda se pomerila mrezica pa je sve izduvao.......izvinjavam se svima kojima sa naneo dusevni bol auspuhom :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veseli stomatolog , 860 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: dl 650

pa sad se i ja razmiljam o tim xenonima, ali cu prvo da vidim "Borišine siromahe", pa da se odlucim....mada svetlim ko bozicna jelkica....

 

nego Pope, mladenovac nije losa solucija da odemo po opremu, nas drugar na Transalpu se tamo snadbeo opremom, sve ukupno 220jevreja, za cizme, pantalone i jaknu...

 

Bugimane, ja vidim da su svi koji su vozili iza tee, imali jednu dozu neverovatnog vozackog iskustva, ne samo slusanja tv og izduvnog sistema, vec i izbegavanja staklene vune, koja je letela po putu..1nanana.gif1nanana.gif1nanana.gif1nanana.gif

zagadio si pola Srbije....1lol.gif1lol.gif1lol.gif1lol.gif1lol.gif1lol.gif

 

Motor_CHE...daj stavi slike koje si uslikao na Rajcu, na onoj krivini......1jee1.gif1jee1.gif1jee1.gif1jee1.gif1jee1.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

pa sad se i ja razmiljam o tim xenonima, ali cu prvo da vidim "Borišine siromahe", pa da se odlucim....mada svetlim ko bozicna jelkica....

 

nego Pope, mladenovac nije losa solucija da odemo po opremu, nas drugar na Transalpu se tamo snadbeo opremom, sve ukupno 220jevreja, za cizme, pantalone i jaknu...

 

Bugimane, ja vidim da su svi koji su vozili iza tee, imali jednu dozu neverovatnog vozackog iskustva, ne samo slusanja tv og izduvnog sistema, vec i izbegavanja staklene vune, koja je letela po putu..1nanana.gif1nanana.gif1nanana.gif1nanana.gif

zagadio si pola Srbije....1lol.gif1lol.gif1lol.gif1lol.gif1lol.gif1lol.gif

 

Motor_CHE...daj stavi slike koje si uslikao na Rajcu, na onoj krivini......1jee1.gif1jee1.gif1jee1.gif1jee1.gif1jee1.gif

 

 

e da znas ja ih gledam na retrovizoru...oni cas levo cas desno....ja reko sta znam izbegavaju rupe....a ti si provalio da su izbegavali vunu 1lol.gif1lol.gif1lol.gif1lol.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja