Jump to content

Moto Zajednica

Kaciga se stavlja na glavu a propisi sluze da se postuju!!!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Motocikl: BMW R1200GS, Ex BMW R1150GS, Ex Honda NX500R Dominator

Morao sam da otvorim novu temu zbog onog sto je danas moglo da mi se desi.Vozim motor,ali u naseljenom mestu (a i van njega naravno) gde u danasnje vreme motore i automobile vozi ko stigne,obavezno vozim lagano i UVEK nosim kacigu.Sta se desilo danas.Vozim zenu i dete u automobilu i treba da skrenem u ulicu u kojoj zivim a na taj nacin ukrstam put onome koji dolazi iz suprotnog smera.Radi se o centru malog ali naseljenog mesta.Dam migavac i pocinjem da skrecem a vidim motor u daljini(ulica ima pravac od nekih 900-1000m).Stanem za svaki slucaj jer ne mogu da ocenim kojom se brzinom krece.Koliko sam stao,tako je proleteo pored mene.Prepoznao sam momka jer nije imao kacigu na glavi a da sam zapoceo skretanje,udario bi u mene sigurno i ko zna koga bi sve povredio(koga sam imao u autu,ubio bih ga na mestu).E sad,da sam skrenuo,bio bih verovatno kriv jer nisam postovao prvenstvo prolaza-od sto i kusur na sat najverovatnije a sta bi bilo sa povredjenima(on bi sigurno bio jer nije imao nikakvu opremu),strasno.Ljudi,nosite opremu kada vozite motor i postujte propise.Zbog pojedinaca koji se bahato ponasaju,svi koji voze motor budu na losem glasu.

 

P.S.Hvala Bogu da sam u ovoj situaciji malo razmisljao i o drugima.Sta bi bilo da sam mislio samo na sebe? :?: :?: :?:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5347 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Pa nista,ni kriv ni duzan nosio bi nekog nesmotrenog vozaca na dusi.

 

Dobro je,da je sve proslo kako treba. Mozda ce se taj zamisliti sada,pa ce nositi kacigu ili mozda nastaviti po starom i opet vrebati neciju haubu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)
Pa nista' date='ni kriv ni duzan nosio bi nekog nesmotrenog vozaca na dusi.

 

Dobro je,da je sve proslo kako treba. Mozda ce se taj zamisliti sada,pa ce nositi kacigu ili mozda nastaviti po starom i opet vrebati neciju haubu.[/quote']

 

Kako da ne! Takvi ne razmisljaju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5347 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS
ma nije ni on primetio sta je uradio' date='dok se negde ne sj..e nece se opametiti...[/quote']

 

Ko zna,mozda je malo premotao film shvatio sta je moglo da bude,mozda nece nositi kacigu,ali ce mozda sporije voziti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Beograd

Alergicna sam na te sto ne nose kacigu [-X . Zajebi smekerisanje i to sto je vani +40C, nikada neznas kada neka budala moze da ti izleti. Ipak je ovo Srbija a ovde niko ne postuje propise.

A to izivljavanje na Street masinama, pitam se gde je ta silna policija u ovoj zemlji kada krenu da divljaju pored sajma i jos na nekim lokacijama po gradu. Neka ide i plati termin na nekom poligonu tj, stazi pa neka divlja do mile volje a na ulici u gradu neka se kontrolise. Neizivljeni klinci, sta reci.

 

 

Covece bre, pa po Evropi sada i kada vozis bajs po ulici mora da nosis kagicu jer kaznjavaju, a kamoli motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Toronto, Canada
Ko zna' date='mozda je malo premotao film shvatio sta je moglo da bude,mozda nece nositi kacigu,ali ce mozda sporije voziti.[/quote']

 

Nope!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

,,... e brate kako je dobro bilo, e, a da si vidio facu onog jadnika u kolima, ha ha ha ha, kako se usrao...''

 

mislim da ce ovo prije biti reakcija, nazalost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja