Jump to content

Moto Zajednica

GoPRO HD Hero kamera

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 669 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000VA

Koliko se trenutno kreće cena za Hero 2 kamericu. Imam dva kućišta (jedno za vodu i jedno sa otvorima), montažu za bajs, za kacigu, i montažu sa vakumom. Imam za nju i dodatak sa LCD-om. Nošena na more i korišćena ukupno sat vremena na celom odmoru. Par puta na motoru sam snimao ukupno pola sata. Na par mesta je skinut površinki lak sa kućišta kamere ali nigde nije ogrebana ili oštećena. Staklo bjektiva je kao novo i na zaštitnom kućištu i na kameri.

Pitam informativno jer od cene zavisi da li bi je prodao ili ne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 256 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Gas Gas Ec 300

Koliko se trenutno kreće cena za Hero 2 kamericu. Imam dva kućišta (jedno za vodu i jedno sa otvorima), montažu za bajs, za kacigu, i montažu sa vakumom. Imam za nju i dodatak sa LCD-om. Nošena na more i korišćena ukupno sat vremena na celom odmoru. Par puta na motoru sam snimao ukupno pola sata. Na par mesta je skinut površinki lak sa kućišta kamere ali nigde nije ogrebana ili oštećena. Staklo bjektiva je kao novo i na zaštitnom kućištu i na kameri.

Pitam informativno jer od cene zavisi da li bi je prodao ili ne.

 

 

Ako resis, ja sam 1. na listi!!!

 

 

Da li prodaje neko hero 2 ? Voleo bih da pazarim nju, hero 3 mi nije u finansijskom dometu...

 

Sa koliko para raspolažeš? Prodao bih ja moju 3+ black edition...

 

 

 

Do 150e max., posle gladujem do sledece plate...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Koliko je jaka stvar ovaj WiFi daljinac na 3+Black...odusevio sam se koriscenjem ... dok sam imao Hero 2, nije bila ni blizu ovih mogucnosti.

 

Jedino me i dalje muci uparivanje sa telefonom..... neko je ranije promenio password ma kameri za uparivanje i nema sanse da provalim kako to da promenim.

 

Pokusavao sam na sve savetovane nacine, interesuje me ima li neki fabricki reset za takve stvari ili ubacivanje novog programa?

 

Zna li ko?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Mataruska Banja-Klina Metohija
  • Motocikl: MZ ETZ150,Suzuki Bandit 650N

Uradi ponovo update za kameru i trebalo bi da ponovo mozes sam da ubacis svoj password.

Evo nekoliko stranica...

 

 

http://trendblog.net/reset-your-gopro-wifi-password-in-less-than-2-minutes/

 

https://doublebluesportsanalytics.zendesk.com/hc/en-us/articles/200644696-Forgot-My-GoPro-s-WiFi-Password-

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Niksic
  • Motocikl: KTM 990 Adv, KTM 350 Freeride

potvrda da se ID i password moze restartovati ubacivanjem update-a

daljinski smanjuje bateriju pa sam za sad odustao od koriscenja. smanjio sam i rezoluciju i baterija vise traje, dok mi ne stignu dodatne baterije.imam inace H3 white

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: reci dje si i eto me tu sam
  • Motocikl: s1000xr

terbalo bi da sledece nededelje idem za Budimpestu pa sam bislio da kupim sebi jednu kamericu,e sad gledam gopro hero4 session i interesuje me da li je neko ima pa da prosledi neki info iz prve ruke. Ili mozda da gledam trojku ne znam ni sam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: reci dje si i eto me tu sam
  • Motocikl: s1000xr

Ako nadjes bolje kupi 3+ Black Edition ili 4 Silver.

Za cetvorku trenutno nemam para a i ne bi toliko dao,sto se tice trojke nisam je video kod njih a ova senssation je trenutno 220eu sto mi malo probija budzet ali nista strasno ali ako odbijem afu koju mi vrate izadje me 175eu. Jedino kod nas slabo sam naso da je neko koristi pa da vidim iskustva

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Beograd,cerak
  • Motocikl: Piaggio X9 250 evo 2004 god

Pozdrav drustvo,

uzeo sam gopro silver 4 u madjarskoj, doneo mi drugar za 320e sto mislim da je pristojna cena. Moze li mi neko reci koje su minimalne potrebne konfiguracije za lap top za pustanje snimaka? 

Uzeo sam i lap top nov; 

http://www.edigital.hu/notebook/lenovo-ideapad-z50-75-80ec00g2hv-notebook-fekete-p499878.html

 

Totalno sam se razocarao, prosto mi je neverovatno da ne moze da gura obican snimak na 1080 a da na secka. Jel zna neko da nije do nekih podesavanja na lap topu ili sta bih vec mogao da pogledam? Inace kamera je full, klipove gledam preko telefona jedino tu mi ne secka. Slike bez ikakve dorade nestvarno izgledaju,ali veliki problem sto na laptopu ne mogu da gledam snimak bez seckanja a kamoli da obradjujem u studiju.

Svaka pomoc znaci, zao mi da prodajem nov lap top nemam ga ni 5 dana,ali cu morati da ga prodam ako ne podrzava gopro 

 

Hvala unapred na pomoci  :care:  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: reci dje si i eto me tu sam
  • Motocikl: s1000xr

Da li koristite one kineske stikere i nosace? Narucio sam ih sa alia i hteo bi da ih lepim tipa na zadnju viljusku... uglavnom na motor gde su moguce vibracije i gde mi kamerica nije na oku. Da li su kvalitetne plastike,lepak...?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Beograd,cerak
  • Motocikl: Piaggio X9 250 evo 2004 god

Ja sam ih koristio na motoru napred i na kacigi bez problema. Sad sam jednu zalepio na kacigu za skijanje i sreca sam imao onaj kanapcic, odlepila mi se nemam pojma kako. Obavezno vezi iza osigurac onaj sa kanapcicem.

Da li koristite one kineske stikere i nosace? Narucio sam ih sa alia i hteo bi da ih lepim tipa na zadnju viljusku... uglavnom na motor gde su moguce vibracije i gde mi kamerica nije na oku. Da li su kvalitetne plastike,lepak...?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6310 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Pozdrav drustvo,

uzeo sam gopro silver 4 u madjarskoj, doneo mi drugar za 320e sto mislim da je pristojna cena. Moze li mi neko reci koje su minimalne potrebne konfiguracije za lap top za pustanje snimaka? 

Uzeo sam i lap top nov; 

http://www.edigital.hu/notebook/lenovo-ideapad-z50-75-80ec00g2hv-notebook-fekete-p499878.html

 

Totalno sam se razocarao, prosto mi je neverovatno da ne moze da gura obican snimak na 1080 a da na secka. Jel zna neko da nije do nekih podesavanja na lap topu ili sta bih vec mogao da pogledam? Inace kamera je full, klipove gledam preko telefona jedino tu mi ne secka. Slike bez ikakve dorade nestvarno izgledaju,ali veliki problem sto na laptopu ne mogu da gledam snimak bez seckanja a kamoli da obradjujem u studiju.

Svaka pomoc znaci, zao mi da prodajem nov lap top nemam ga ni 5 dana,ali cu morati da ga prodam ako ne podrzava gopro 

 

Hvala unapred na pomoci  :care:  :)

Najverovatnije da su ti kodeci problem, meni je takodje seckao snimak dok nisam skinuo k-lite kodec pack, sad sljaka kako treba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Beograd,cerak
  • Motocikl: Piaggio X9 250 evo 2004 god

 

Pozdrav drustvo,

uzeo sam gopro silver 4 u madjarskoj, doneo mi drugar za 320e sto mislim da je pristojna cena. Moze li mi neko reci koje su minimalne potrebne konfiguracije za lap top za pustanje snimaka? 

Uzeo sam i lap top nov; 

http://www.edigital.hu/notebook/lenovo-ideapad-z50-75-80ec00g2hv-notebook-fekete-p499878.html

 

Totalno sam se razocarao, prosto mi je neverovatno da ne moze da gura obican snimak na 1080 a da na secka. Jel zna neko da nije do nekih podesavanja na lap topu ili sta bih vec mogao da pogledam? Inace kamera je full, klipove gledam preko telefona jedino tu mi ne secka. Slike bez ikakve dorade nestvarno izgledaju,ali veliki problem sto na laptopu ne mogu da gledam snimak bez seckanja a kamoli da obradjujem u studiju.

Svaka pomoc znaci, zao mi da prodajem nov lap top nemam ga ni 5 dana,ali cu morati da ga prodam ako ne podrzava gopro 

 

Hvala unapred na pomoci  :care:  :)

Najverovatnije da su ti kodeci problem, meni je takodje seckao snimak dok nisam skinuo k-lite kodec pack, sad sljaka kako treba.

 

Skinuo sam i k lite i opet nista. Koju grafiku imas intel ili amd?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6310 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Amd grafika. Sad sam proverio ipak imam ffdshow kodeke i radi mi bez problema. Racunar je star nekoliko godina cpu je intel core 2 duo 7200 (2,53 ghz), 4gb ram-a i grafika ati radeon HD3800

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Beograd,cerak
  • Motocikl: Piaggio X9 250 evo 2004 god

Reci mi samo koji windows imas? Ja sam instalirao osmicu i mislim da je zbog toga. Dal bolje da instaliram sedmicu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Ja sam letos kupio GoPro black 3+ za 300e polovnu u ovlascenoj radnji Menhhetan sa garancijom...
Sada je sigurno pala cena ali moj savet ti je da uzmes 4.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova

Umesto GoPro-a (nemam nista protiv GoPro-a),ja sam uzeo SJ4000 i SJ5000+ i kofer pun dodataka. Slika je odlica,zvuk isto tako. Malo editovanja u Sony Vegasu,saturacije i ostali,i slika je fenomenalna a sve to dobio za nekih 200e. Ako zelite mogu prikaciti snimak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja