Jump to content

Moto Zajednica

Italija

Recommended Posts

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Krusevac

Nasao sa povoljno motor u italiji pa me sada interesuje vasa iskustva sa uvozom iz IT da li su motori dobri , kod koga mogu da se obratim da mi doveze motor i otprilike kolika je carina i porez za motor 99 god. iz IT

Pozzz :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Sve se vec pisalo na tu temu. Malo prelistaj. A carina i porez se nezna za tvoj motor, zato sto se nezna ni koji je motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok
U pravu si nasao sam. A motor je yamaha YZF 600 r 1999 god. kolika bi carina bila za taj motor neka priblizna cena
Carina 300-400 evra samo mislim da su motori iz Italije najvise izvozeni bar ja ssto sam video bolje idi ako imas mogucnosto na svajcarsku cini mi se da su u mnogo boljem staanju to ti je uopstena situacija sto ne mora da znaci za tvoj motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Andrej je postovao temu o tome kako prebaciti motor na SRB table. U podforumu Kupujem postoji odlièna tema sa linkovima na kojima možeš da pronaðeš individualce i firme koje se bave uvozom, pa je najbolje da se obratiš njima.

 

Zakljuèavam temu jer smo veæ prežvakali ovakve teme, i izdvojili korisne informacije na posebne teme.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja