Jump to content

Moto Zajednica

Davanje krvi u Zrenjaninu

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

Danas su me zvali iz Zrenjaninske bolnice i obavestili su nas,na zalost,da je u toku prosle nedelje bilo puno saobracajnih nesreca i da su iz tog razloga ostali bez zaliha krvi. Pozvali su nas da se jedan dan sledece nedelje sakupimo i dobrovoljno damo krv. Znam da imamo malo vremena da se izorganizujemo,ali ovakve stvari ne mogu da se planiraju. Pozivam sve motoriste da nam se pridruze. Misa i ja vec obavestavamo moto klubove,nadam se da cemo se sakupiti u sto vecem broju. Cak cu i ja davati krv  :),a ljudi koji me poznaju znaju koliki je to uspeh za mene posto sam velika kukavica ;D. Moracu da zaduzim nekog da me hladi i poliva vodom  :).

 

Salu na stranu,sve ce biti medijski ispraceno. Volela bi da i drugim ljudima pokazemo da nema boljih ljudi od motorista,cega smo mi vise nego svesni!

 

Zainteresovani neka mi se jave sto pre da znamo o kojem se broju ljudi radi,da bi u bolnici mogli da pripreme sve. Jos cu vam javiti za tacano vreme kad ce se akcija odrzati. Veliki pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 447 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW R 1200 GS, Honda CB 500...

Ako ne bude kijameta eto me.

 

1.Đunta.

 

Đunta, tebe čeka burek!!! ;D

 

Šalu na stranu,Dragica i ja smo se ozbiljno bacili na ovo, a kad je tim takav, uspeh ne gine! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

ja sam davao sad u septembru na DDK, što se mene tiče mogao bi opet samo ne znam da li će da prave problem zbog kratkog vremena između davanja krvi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

Mislim da mora da prodje tri meseca,ali raspitacu se tacno. Mocicemo da udjemo motorima u krug bolnice,to je najnovije sto su mi javili. Ljudi iz klubova su zainteresovani,samo jos da utvrdimo vreme kad ce se akcija odrzati pa ce mi javiti tacno koliko njih moze da dodje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

mali prakticni savet za dugorocniju saradnju:

 

u Zavodu to ne mogu zvanicno da obecaju ali nezvanicno stvari prilicno funkcionisu - trazite da Vam garantuju da ce u slucaju nedajBoze nesrece nekog od motociklista da se obezbedi krv ako makar i jedna jedinica ima u rezervi jer motociklisti sada daju krv i to nece moci da urade i naredna tri meseca pa da im je najrodjeniji stradao. Uz pravilan nastup, obecace.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW F800GS

Ja sam dao u akciji u Bg-u tako da ne mogu sad da dam,ali cu se potruditi da navatam barem 2 "dobrovoljca" (Koja je jedna od njih,ali on to jos ne zna  ;D )

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 520 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Javio mi Miša za akciju,i apsolutno je podržavam.Ali ne znam da li cu moći da dodjem zbog obaveza radnim danom.  :-\ Vikend bi mi najviše odgovarao a i mislim ostalima....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5343 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

I ja hocu da dam. Na nasoj akciji mi rekli da sam verovatno bio umoran ili sta li, pa mi nisu dozvolili da dam. Valjda hemoglobin trenutno bio ispod dozvoljene granice da bih dao krv tada.

 

Jedino jos javite kada je, pa da vidim mogu li se organizovati da dodjem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Zbog pritiska (kažu da je malo viši nego što treba) ne daju mi da dajem krv al ću doći čisto da đunti izedem burek  ;D

 

i naravno, ako me puste iz Laboratorije da odsustvujem sa posla  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6494 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Zbog pritiska (kažu da je malo viši nego što treba) ne daju mi da dajem krv al ću doći čisto da đunti izedem burek  ;D

 

i naravno, ako me puste iz Laboratorije da odsustvujem sa posla  ::)

 

To si vido od tvog kompanjona Rajka kome se mnogo dopo ZR burek. Ako pođe i on, nema ni salvetu da omastimo.

 

A ću prepustim burek, al gulaš nećem. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6494 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

(Sad Kinez ide punom parom, a ne ko prošli put dok se razrađivo, a us to me i naučiste cauntersteering, al ja sam drug, ostaviću vam )

 

Bili smo izuzetno domaćinski primljeni u ZR-u na sjajnom kursu dobre vožnje i red je da se revanširamo kad zapne, ko sad. Ajte malo više se prijavite. Inače sam svojevremeno davao za drugara krv i pitao mogu li ranije od 3 meseca. Doktorka mi je rekla da mogu i za sedam dana ako se lično osećam sposobnim, tako da nije to baš neko vremensko ograničenje što je davana nedavno u Beogradu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

Bornslippy  ako sam vec dobrovoljac za davanje krvi  :) :) :)

 

dacu pa makar i u nesvest pao

Ja i ti cemo onda zajedno,posto se i meni zamanta cela soba  ;D. Cekam da mi jave vreme kad mozemo da dodjemo,mislim da cu danas cuti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

Akcija je zakazana za subotu 23.10.2010. od 9h do 11h,na odeljenju transfuzije. Nacicemo se kod alternative oko deset do devet,tamo gde se odrzavala uskrsnja akcija. Vidimo se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Na žalost, neću moći ni da dođem. O davanju krvi nema ni govora. Bronhitis me je zatvorio u kuću bar još nekoliko dana  >:(

+1

 

rado bi dao krv, al od nedelje me slomio virus, još uvek ležim kući, slinim i kašljem...  :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja