Jump to content

Moto Zajednica

Super ponuda za princa u Roda Centru u Kragujevcu. 800e NOV!!!

Recommended Posts

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Drugar je bio malopre. Onaj standardni PRINC (ili Jin Lun bem li ga) kosta 80899 din sa garancijom od godinu dana. PROVERENO!

 

To je onaj redni vazdusno hladjeni dvocilindras. Onaj sto se najcesce vidja pos skupovima  ;D

 

Sta mislite? Jel to neka serija sa nekim falsh delovima ili su se bas ufrkisali od novog zakona o potrosacima pa gledaju da sto pre rasprodaju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

Prvo je pitanje da li je 125 ili 250cc?

 

Druga stvar, treba videti ko daje garanciju, jer samo Massetehnic uvozi Princa, tj Jin Lun 125-11.

 

Trece, treba videti da li su zaista novi motori.

 

Mada, ako je 125-ica, bolje je dodati jos 150e i kupiti novog Kinroad-a 250, sa 2 godine garancije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Prvo pitanje--->125

Drugo pitanje---> Sta me boli uvo, garancija je garancija?  :-\

Trece pitanje---> Paaaaa verovatno stoje na lageru par godina ali jesu novi ??? De moze Roda da prodaje polovne kineze i da im jos da 1 god garancije?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

paaa, za 125 i nije nesto extra povoljno, a veoma je bitno ko ti daje garanciju, jer ako ne daj Boze bude nesto sto ti tu ne mogu da poprave, posle sam snosis troskove, radio sam ja u jednoj prodavnici, samo sa mobilnim telefonima, ne zelite da znate kakve smo sve garancije imali. Sve sama prevara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

ja mislim da je i to puno za taj motor. Kakva bre garancij...drugaru su naplatili i sijalicu kad mu je crkala,da ne pricam o lancu i lancanicim aposle 1500km i tako dalje....ne treba ti to u dvoristu ni za dzabe da ti daju,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Mislim da je cena vise nego prihvatljiva. Za manje zahtevne korisnike vise nego ok motor. Bolje on nego neki skutercici za slicne ili cak vece pare! Mislim, nemam nista protiv skutera ali jednostavno ne mogu da se porede.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Džedaj vitez, 289 postova
  • Lokacija: Ruma / Guangzhou
  • Motocikl: Yamaha Dragstar 650

Mislim da je cena vise nego prihvatljiva. Za manje zahtevne korisnike vise nego ok motor. Bolje on nego neki skutercici za slicne ili cak vece pare! Mislim, nemam nista protiv skutera ali jednostavno ne mogu da se porede.

aham, i ja mislim, pogotovo ovo da je bolje biti baja na kinezu od 800e i to motoru, nego... nekom skuteru za te pare...

A dosta ljudi je za ovu cenu u poslednje 2 godine u mojoj okolini kupilo ove motore, ali polovne, ovo su ipak novi... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • šta bi ovo bilo, 303 postova
  • Lokacija: Borca(skoro pa Bgd)
  • Motocikl: regal raptor

što reče neko-vetar u kosi je isti vozio kineza od 800e ili ko zna šta i od koliko love-

bitan je stav i filozofija života

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 474 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XV 250

Kada se poredi za iste pare skuter ili motocikl, ja UVEK prednost dajem motociklu zbog bezbednosnih razloga :

-veci tockovi, koji imaju bolje prijanjanje za asfalt i vece kocione diskove - citaj bolje lezi na putu i bolje kochi

-na motociklu si uocljiviji nego na skuteru

-jos ako ima na princu roll bar, u slucaju ne daj boze bocnog udara ili pada, on ce spasiti nogu od lomjenja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

Ja vec vozim pravi motor :D

 

Podforum kineski motori - jedino mjesto gdje se vozaci Kawasakija mogu pohvaliti kako imaju bolji motor. Dodjite i posjetite nas  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha XVS 250

Ja vec vozim pravi motor :D

 

Podforum kineski motori - jedino mjesto gdje se vozaci Kawasakija mogu pohvaliti kako imaju bolji motor. Dodjite i posjetite nas  ;D ;D ;D

ahahahaha,a ja primetio da se Bigbad nesto mnogo mota po roda centru i stalno prica o ti JinLunovima i Ho Shi Minovima.Izgleda da je on stvarno resio da predje na PRAVI motor!!! AHAHAHA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Ja vec vozim pravi motor :D

 

Podforum kineski motori - jedino mjesto gdje se vozaci Kawasakija mogu pohvaliti kako imaju bolji motor. Dodjite i posjetite nas  ;D ;D ;D

 

Nemam odgovor, stvarno dobra fora :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

Ja vec vozim pravi motor :D

 

Podforum kineski motori - jedino mjesto gdje se vozaci Kawasakija mogu pohvaliti kako imaju bolji motor. Dodjite i posjetite nas  ;D ;D ;D

 

hahahahahah :D

e vala svaka ti je na mestu ;)

bas se slatko ismejah :D

P.S. ne ljutite se vlasnici Kawe i nemojte ovo shvatati kao provokaciju ili prozivanje...

 

a sto se tice cene Princa i ja misli da je jako povoljna, neko rece polovni primerci se prodaju za te pare sto je i istina... u vreme sajma taj isti motor cini mi se bio oko 1000 eura... a sto se garancije tice uvoznik je korektan, moj princ je sve kvarove (decije bolesti), preboleo u garanciji i sve to na teret uvoznika i garancije... najbitnije je zalaganje servisera koji odrzava motor da iscupa delove od uvoznika na garanciju (ako je motor u garanciji)...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 696 postova
  • Lokacija: Karaburma
  • Motocikl: Strom 650 2009

Ja vec vozim pravi motor :D

 

Podforum kineski motori - jedino mjesto gdje se vozaci Kawasakija mogu pohvaliti kako imaju bolji motor. Dodjite i posjetite nas  ;D ;D ;D

 

hahahahahah :D

e vala svaka ti je na mestu ;)

bas se slatko ismejah :D

P.S. ne ljutite se vlasnici Kawe i nemojte ovo shvatati kao provokaciju ili prozivanje...

 

Hahahaha, bas je smesno.....  >:(    ;) ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja