Jump to content

Moto Zajednica

Princ 125 menjam za jaci

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 265 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: VN 750 custom

Imam Princa 2008.sa predjenih 5.000 km, kupljen prosle godine.

Naucio sam malo da vozim pa me interesuje zamena za nesto jace.

Registrovan do kraja avgusta 2011.

Malo je sredjen, otvoreni auspusi, naslon za vozaca, filter goriva......

slike uskoro, odoh na posao ;D

Do sad nisam imao problema sa njim, a bilo bi i glupo, ali mi na pravcu fali malo brzine, bar da moze 140-150 da izvuce, odnosno da mogu 110-120 da vozim na pravcima opusteno

Ne zurim nigde, samo da vidim ponude i ideje ovde, jer razmisljam o uvozu iz italije, pa da vidim ako ima nesto interesantno ovde da se ne zezam

Moja doplata, naravno , do oko 1.000e

unapred zahvalan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 265 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: VN 750 custom

npr mogao bih da promenim u prodajem/menjam za mesec-dva ;D

evo i slicica

zaboravio sam da kazem da sam kod meraca goriva ubacio satic, tako da uvek mogu da znam kad kasnim negde, koliko kasnim, mada sat zuri 2 minuta namerno

post-8203-1287909591603_thumb.jpg

post-8203-12879095917347_thumb.jpg

post-8203-12879095918147_thumb.jpg

post-8203-12879095918886_thumb.jpg

post-8203-12879095920167_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 265 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: VN 750 custom

ne znam sta si hteo da postignes ovim, stvarno

svaki moj komentar je suvisan i ispalo bi da se nesto pravdam

A to sto vozis 750cc ti ne daje za pravo da podcenjujes sve ispod te kubikaze, osim u nekim krugovima ljudi gde se gleda i raspreda kako se kome ponasa motor od 250-270km/h! A ima i takvih ali to su bolesnici i znam odlicnog lekara.... sve zavisi kako se osecas.

Zapamti jednu stvar i ti i ostali, mene ljudi cene kao coveka, a ne po motoru marke te i te ili po kubikazi, sto mi je vrlo drago!

Evo sad sam stigao iz Smedereva, video se sa LJUDIMA, nije bitno sto voze GSX-R ove i masine od preko 1000cc, isao sam da se vidim sa njima kao covek sa covekom, a ne kao masina sa masinom, a te dve stvari nemaju mnogo dodirnih tacaka!

A i ovaj lik sto je pisao ovo vozi EN500, o kome tek mogu da pisem. Jedini motor sa kojim sam otisao na moto skup a vratio se stopom! Da sam isao kinezom ne bi mi se to desilo, ali isli smo dvoje, a on je slab za dvoje i put od 500km, kao i svaki od 125cc

od mene toliko i ne ocekujem dalju raspravu na ovu temu, postoje mnoge teme sa tom tematikom, pa izvolte tamo se pokazujte i dokazujte, a to sto neko kudi slabijeg od sebe je samo dokaz slabosti!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW K1300R

ne znam sta si hteo da postignes ovim, stvarno

svaki moj komentar je suvisan i ispalo bi da se nesto pravdam

A to sto vozis 750cc ti ne daje za pravo da podcenjujes sve ispod te kubikaze, osim u nekim krugovima ljudi gde se gleda i raspreda kako se kome ponasa motor od 250-270km/h! A ima i takvih ali to su bolesnici i znam odlicnog lekara.... sve zavisi kako se osecas.

Zapamti jednu stvar i ti i ostali, mene ljudi cene kao coveka, a ne po motoru marke te i te ili po kubikazi, sto mi je vrlo drago!

Evo sad sam stigao iz Smedereva, video se sa LJUDIMA, nije bitno sto voze GSX-R ove i masine od preko 1000cc, isao sam da se vidim sa njima kao covek sa covekom, a ne kao masina sa masinom, a te dve stvari nemaju mnogo dodirnih tacaka!

A i ovaj lik sto je pisao ovo vozi EN500, o kome tek mogu da pisem. Jedini motor sa kojim sam otisao na moto skup a vratio se stopom! Da sam isao kinezom ne bi mi se to desilo, ali isli smo dvoje, a on je slab za dvoje i put od 500km, kao i svaki od 125cc

od mene toliko i ne ocekujem dalju raspravu na ovu temu, postoje mnoge teme sa tom tematikom, pa izvolte tamo se pokazujte i dokazujte, a to sto neko kudi slabijeg od sebe je samo dokaz slabosti!

bato o kakvoj ti kubikaži pričaš. Ja sam stavio to zbog tvoje cene od 1000e, a nov košta 800  ??? Nešto tu nije uredu... A pogotovo da ljudima  prodaješ polovan motor po višoj ceni od novog sa godinu dana garancije. Ne razumem  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Polako drugari, doslo je do zabune.  ;D ;D ;D

Komsija Aky nije Sinisa stavio cenu 1000e, trebao si pazljivije to da procitas. Tako da, ajmo na kaficu, sve je uredu.Sinisa imas moj ako te zanima

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=60540.0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 265 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: VN 750 custom

kako me uvek nadjete pod maliganima!

zezam se, nego zadnji par sati raspravljao o razlici izmedju kubikaza, ljudi... dodjem kuci i zateknem ovo! uz put pozvan na bajkersku svadbu... samo da dodjem motorom, pa makar i kinezom....

Motor bio po svim skupovima, ovo leto nisam 2 vikenda isao na skupove, karakteristican, prepoznatljiv.... gde god se nadjete sa njim najljubaznije cete biti ugosceni, garantovano.... ponekad to podrazumeva unosenje enormnih kolicina piva, ali nije tesko kad se naviknete!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 265 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: VN 750 custom

lep je moped ali sam mnogo vise za kruzer/coper varijantu, a i sa kawasakijem imam mnogo losa iskustva, ali da ide, ide, samo kad ide, tj dok ne stane. jedini put sam krenuo negde motorom i nisam stigao, tj stigao sam, al se nisam vratio gde sam hteo nego stopom kuci...tako da kawa ispod `96 kad su kao nesto menjali.... jezim se

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja