Jump to content

Moto Zajednica

Avala 12.09.2010 BMW R100RT vs Drvo

Recommended Posts

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM Duke 2

Ponelo ga, niko tu nije kriv.

Ja uffa ni ne pokusavam da stignem, nisam taj vozač. Mada na avali juče zamalo da izletim sa puta  prateći neki bmw u f varijanti....i nikako on ne bi bio kriv sto sam ja slabiji vozač.

A vozio sam i ja juce uz ona tri R-a, nekih 5 sekundi

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 951 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

ja sam uff-a jednom video u zivotu i svaki put kada vozim jurcam zbog njega. slazem se sa dzigijem da je sva krivica na njemu  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 448 postova
  • Lokacija: Beograd - PROFESORSKA KOLONIJA
  • Motocikl: Hornet - paklena pomorandza :)

gle bmw-a, jos su ga prle i tihi vozili...

 

Hahaha

 

A sto se tice uff-a, voli on da navlaci, tako sam se prve godine dok je jos Yamahu (i nije znao da vozi :D) vozio primio da ga pratim dok me nije navukao da prebledim.

Posle toga neka hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1137 postova
  • Lokacija: Beograd

Uff brate..sta da ti kazem..cuvaj se..

Pricacemo valjda i za 10- 15 godina..

ako dozivimo 40-50 onda znaci da imamo nesto izmedju usiju..

 

uff ima komad zice sto drzi usi da ne padnu s'glave ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

e jbg zao mi decka i bembare, sva sreca pa je vozac dobro, samo u takvim situacijama se skace sa motora. Da je srece pa da imamo jedan takav put kao avalski koji je bar vikendom zatvoren za klasican saobracaj gde bi mogli ljudi da vezbaju pa sto da ne i da se malo utrkuju pa i nek se naplacuje ulaz.

 

E Uffu :) pa gde si pustio R-ove da te preteknu i to u krivini jaooooo :). To je sigurno jer vozish punu krivinu, moraces malo na off da izvezbas drift ;)  :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Stevan Husqvarna

@ Dzigorius

Zasto mislis da bi nas NS momci odvalili? Hajde da skupimo ekipe fabrickih 600 supermotoa, auspuh je jedino dozvoljen (ja nemam ni auspuh) i da se probamo, pa tek onda ovo u fazonu "BG sabani ne znaju da voze"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

ja sam uff-a jednom video u zivotu i svaki put kada vozim jurcam zbog njega. slazem se sa dzigijem da je sva krivica na njemu  ;D

gle bmw-a, jos su ga prle i tihi vozili...

 

Hahaha

 

A sto se tice uff-a, voli on da navlaci, tako sam se prve godine dok je jos Yamahu (i nije znao da vozi :D) vozio primio da ga pratim dok me nije navukao da prebledim.

Posle toga neka hvala!

Ovde se analizira zasto je doslo do pada, i kako to spreciti ubuduce, a ne ciji je veci.

 

Staze me da se rasparavlja zasto je doslo do pada!!!!!!!!!!!!!

 

E pa kada se raspravlja ja mogu da kazem da ja NIKADA, ALI NIKADA.....se ne bi ni priblizio na 200m BMWu od 250kg i da mu dahcem za vratom........ili bi ga pustio da ode ili bi ga obisao na cistom prvavcu ( ako bih mogao ) a ne bi vozio krivine njemu iza ledja.......

 

E sada posto sam ja obican glupan koji vozi Suzuku skelu vec 5 god. i bili ga Q....ja nemam pojma........

 

 

UFF nam je sve ljepo objasnio i naucio, a otvorio nam i ljepu temu sa fotkama iz njegovog na zalost izgrebanog mobilnog ( hteo je reci da mu je od ljutog OFF roada se izgrebao u dzepu )

 

Tako da mislim da jako teba uvazavati kolegu UFFa jer od decko sve, zna, razume, moze, hoce........njegovo drumsko iskustvo je ogromno....vozi motocikl od davne 2008 godne ( UFF SINCE 2008 ) i ima mnogo kilometara na dva tocka....otprilike kao Dzigi na jednom ali samo na 50ccm.......

 

 

U svakom slucaju ja vam zelim da otvarate manje ovakvih tema, a da nas cjenjeni UFF otvara vise onih njegovih ljepih, kako su mu ZLI ljudi srusili motocikl, i ogrebao se...a jadni UFF ne moze da spava!!!!! sad sam sa ovim otisao u mali OFF......ne UFF......!!???

 

 

Da ne smaram vas vise ( a pre svega sebe ) idem na Frusku Goru iz ovih stopa, cekaju me momci na 2 tocka, kojima, verujem, ne bojim ih se i znam da cemo UZIVATI U VOZNJI!!!!!!

 

 

Zelim vam svima ugodan dan, i lepe i ciste krivine..............pozzzzz:)))))))) I naravno povlacim se iz ove, a i ostalih ovakvih tema!!!!!!!

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

 

 

Nego, danas je pao i neko sa crnog 1098 na Avali. Prodjosmo kad su vec zavrsavali uvidjaj, motor i nije bio nesto mnogo slupan koliko sam video...

 

Ja sam juče video jednog crnog dukatija na avalskom ispod Trešnje.

 

U lakat krivini ima  nezgodno skretanje u desno kada se gleda iz pravca Ralje ka BGD-u.

Čovek skretao u desno sa prikolicom i prešao u levu traku da bi uhvatio ugao za skretanje i dok mu je prikolica bila u levoj traci na nju naleteo dečko sa dukatijem. Prst mu je bio isečen i malo je ćopao. Dukatiju je verovatno iskrivljena viljuška i prednji točak, i naravno plastike

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Uffe, stidi se sebe i svog nadrkanog KTMa, istera coveka s puta, a posto on sam ne zna da si ti kriv, i jos uz to sam kaze da je pogresio i da se preforsirao, treba neko da mu to objasni da si ipak ti uzrocnik svega ovoga!

 

PS. Da me neko ne shvati pogresno, jako mi je drago sto je moj imenjak dobro prosao, i sto je nepovredjen. Motor ce se popraviti...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2414 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Drago mi za Miloša, žao mi BMW-a.

 

Moje mišljenje je da UFF nije kriv u ovoj situaciji. Svako mora da misli svojom glavom. Miloš je shvatio da je pogrešio i naučio je skupu školu za male pare. Sve se dobro završilo za sve - osim za BMW-a. Ali to pare i vreme rešavaju.

 

Pouka za manje iskusne vozače: Kada nagrne adrenalin, stavi ga pod kontrolu. Ne daj da motor tebe vozi već ga obuzdaj do granice do koje si u tom momentu sposoban da ga teraš. Tu je procena svojih sposobnosti neprocenjiva. I ne obaziri se na otvorene auspuhe iza leđa. Vozi svoju trku!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Ljudi ne zaboravite da asfalt nije topao kao leti i ne drži kao što smo navikli u ovih par meseci... bitno je da momak OK a motor će se popraviti ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

gle bmw-a, jos su ga prle i tihi vozili...

jbg. taj komentar ti i nije bas na mestu

na komentar je trebalo dodati  " a on bi se trkao "    pa bi tako upotpunjen mogao stajati. inace su svi ti stari bmw motori kantasti za vožnju po đirima pa me ishod ne cudi. dobro je to da je momak neozljeđen i vjerovatno je nešto naucio iz toga svega.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: BG Vozdovac

 

 

Nego, danas je pao i neko sa crnog 1098 na Avali. Prodjosmo kad su vec zavrsavali uvidjaj, motor i nije bio nesto mnogo slupan koliko sam video...

 

Ja sam juče video jednog crnog dukatija na avalskom ispod Trešnje.

 

U lakat krivini ima  nezgodno skretanje u desno kada se gleda iz pravca Ralje ka BGD-u.

Čovek skretao u desno sa prikolicom i prešao u levu traku da bi uhvatio ugao za skretanje i dok mu je prikolica bila u levoj traci na nju naleteo dečko sa dukatijem. Prst mu je bio isečen i malo je ćopao. Dukatiju je verovatno iskrivljena viljuška i prednji točak, i naravno plastike

 

eto UFF i njega si sjebo ;) "bu bu sotona aj u vodu" !

to je isti motor koji te je obisao sa spoljne strane...

 

nije 1098 nego 1198s :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

gle bmw-a, jos su ga prle i tihi vozili...

jbg. taj komentar ti i nije bas na mestu

na komentar je trebalo dodati   " a on bi se trkao "     pa bi tako upotpunjen mogao stajati. inace su svi ti stari bmw motori kantasti za vožnju po đirima pa me ishod ne cudi. dobro je to da je momak neozljeđen i vjerovatno je nešto naucio iz toga svega.

gresku da se trka sa tim motorom je platio, ali ne vidim poentu u podsmevanju, mozda nema za noviji, mozda bas takav voli....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja