Jump to content

Moto Zajednica

Kakv je Varadero 125cc stize pa da znam kad dodje

Recommended Posts

  • U prolazu, 17 postova
danas sam kupio agv pro1 ili gp1 kacigu ( ona od 150 evra ) narucio sam jaknu iz luisa od 250 evra, lone i rukavice za 150 tako da sam sto se tice opreme spreman jedva cekam lone i jaknu da ih nosam po kuci Smile necete da verujete da ovaj post pisem sa kacigom a neki ukucani ( sestra ) me gladaju kao da sam lud Smile

 

masina je narucena nadam se da dok stigne uspem da skupim za carinu a ako ne vozicu je na strane table neko vreme ( ako me panderu zaustave dodacu gas samo i pobeci Smile nemaju sa cime da me stignu ... zar ne ? sta vi radite kad vas zaustavljaju bez tablica ? jeste vozil stranca neregistrovanog jel mogu da mi ga oduzmu ? imal neka sema sa nekim ovlascenjem imam rodjake po belom svetu pa mozda oni mogu da mi daju ovlascenje ? )

 

ah da motor koji treba da stigne je : Honda XL 125 Varadero 2001 god.

 

http://www.mobile.de/SID1xFY722CHbG0fMDxiiX4Bw-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11LsearchPublicJ1177530141A2LsearchPublicD1300IMotorbikeY-t-vctpLtt~BmPA1A1B20C348%81K-t-vCaMoQuSeUnVb_X_Y_x_ysO~BSRA6D1300HvaraderoBGNDKRADA0HinPublicA2A0A0A0A0/cgi-bin/da.pl?bereich=krad&sprache=2&sr_qual=GN&top=1&id=11111111255777848&

 

znam da pise da trazi 1350 ali pristao je na 1000 evra da je da cuo sam ceo razgovor na interfonu.

 

ovaj covek sto treba da mi ga doveze mi ga je i preporucio i rekao da je nenormalno dobar motor i da izgleda lepse nego na slikama jer zna coveka koji ga prodaje i da je po njemu ovo najbolji motor za ono sto meni treba i da nema bolji za te pare.

 

E sad gledajuci slike po netu lep je velik nije R al jbg nema veze nije skupa registracija za njega malo trosi pa cu moci i vise da se vozim. + samo 6 god star ( to je mom caletu bilo presudno jer ipak se on pita zivim kod njega nije hteo nista ispod 2000 god ) a bolje i ovo neko neki zinsheng ( ko caj bre ) ili oni ping pongovi kineski kako vec i sl.

 

Moze li jos jedna pomoc dal mislite da sam se zajebao za motor ??? Strah me da kad dodje da se ne razocaram skoroz.

 

cisto da podsetim ljude na post.

 

dakle zanima me sto vise onfo o ovom motoru neko rece u nekoj temi da ce me stici na biciklu pa nije valjda los ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

Ako imas 115kg, onda i nece bas da te vuce uzbrdo kako treba, a preko 110 u najboljem slucaju 120km/h na ravnom nemoj da ocekujes... Meni se svidja kako izgleda, i da sam nasao neki za prodaju uzeo bih ga pre nego ovu Yamahu, ali pitanje je da li je to motor za tebe...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Varadero izvlaci do 130,ali preko 110 mu je vec skazaljka obrtomera u crvenom.Ne trosi mnogo,ubrzava sasvim ok za cetvorotaktnu 125-icu.Jako udoban,odrzavanje samo redovono.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

1. Koji æe ti to djavo, kad kod nas nemaš "A" podkategorije ogranièene :roll:

 

2. predlažem ti da se ne zezaš sa motorom dok ga ne dovedeš u ispravno stanje, ako misliš da se uopšte voziš sa tim motorom ikad..

 

3. da se razoèaraš neæeš ako ti je ovo prvi motor. Ja uvek glasam za Hondu, a Varadero je lep ko lutka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

i znam bar 50 curica koje voze jaci motor od toga, nego te odje samo pale da se ne razocaras :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr
znam bar 50 curica koje voze jaci motor od toga, nego te odje samo pale da se ne razocaras

 

Ma nece covek da juri te curice. On hoce ove koje ne razlikuju 125ccm od 750ccm. Dobro, razlikuju ih po boji ali i to je nesto hehehe.

 

A da je slabo, slabo je. Mada i bolje i to. Zamisli da covek kupio neku VFR-ku pa prolazi pored neke cice i da bi se pokazao odvrne gas. Vruuuuuum. Al' bi tu bilo veselja za prolaznike ali nesrece za njega...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

jes i sjedne takva cica i kaze daj gas macane ocu da vidim kako ide, a ono trrrrrrrrrrrrr zvrrrrrrrrrrrrrr dim dim dim pa nogama s gurash i viesh na sav glas aaaaaaaan aaaaaaaaaaaan da dodash efekat

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

ahahahaaa. da da, kao u Mi nismo andjeli. Samo tamo bese skuter.

 

'Ajd' da malo ohrabrimo coveka. Jeste da nije jak i brz (mada sve je relativno), ali jeste lep. Ma uzivaj makar to bilo i 125ccm. A ako ti se ne svidi, kupices bolje. Ko zna, mozda i zavolis motore...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd
masina je narucena nadam se da dok stigne uspem da skupim za carinu a ako ne vozicu je na strane table neko vreme ( ako me panderu zaustave dodacu gas samo i pobeci.. nemaju sa cime da me stignu ... zar ne ? sta vi radite kad vas zaustavljaju bez tablica ? jeste vozil stranca neregistrovanog jel mogu da mi ga oduzmu ? imal neka sema sa nekim ovlascenjem imam rodjake po belom svetu pa mozda oni mogu da mi daju ovlascenje ? )

 

Ako nemas dvojno drzavljanstvo, nemoj da vozis na strane table.

To je tezak carinski prekrsaj, za koji mozes da dobijes zatvorsku kaznu i sledi trajno oduzimanje motora, koji se kasnije prodaje javnom licitacijom.

 

I, nemoj da se ljutis, ali ne postavljaj vise pitanja poput "a sta vi radite kada vas zaustave bez tablica". Ovo je moto forum, a ne otvoreni panel za nedozvoljene prekrsajne i krivicne radnje, dakle batali tu pricu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Varadero 125 je izuzetan motor. Imam ga vec nekoliko godina i imam samo reci hvale za njega. sad sto se tice info o ubrzanju i max brzini stvari stoje ovako. Ja sam licno taj motor vozio 120 km/h sa sve 90 kila i 186 cm visine, moj burazer ga je vozio i 130, za po gradu, a i dobar deo na otvorenom putu, taj motor je sasvim dovoljan. Ima taman dovoljno snage da povuces prvi sa semafora i da dovoljno brzo odmakenes koloni. Sto se ovog mog tice nikad nisam imao nikakvih problema sa njim i samo sve najboje ti mogu reci o njemu, izmedju njega i bilo koje druge 125ice apsolutno nikad ne bi imao ni trunku dvoumljenja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: PANCEVO

Moj burazer ima varadera. Vozio sam mnoge druge 125-ice,kao i varadera,i on NE  ide mnogo slabije od ostalih 125-ica,pa od 3/4 125-ica ide i bolje!!(ako ne racunamo 2 takt) Max.brzina mu je 125km/h,veoma je udoban,ali je i dosta tezak! Tezina je jedina mana ovom motoru! Sve ostalo je OK! 8):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

samo sto je ovajcova u medjuvremenu vec prodao Varadera  ;)  (baci pogled na datum)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja