Jump to content

Moto Zajednica

i mom MLADJEM bratu doslo iz dupeta u glavu...

Recommended Posts

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Bravo za batu! :kul:

 

Djuro' date=' kada ces ti na neki motor da sednes? :wink: :baeh:[/quote']

 

Pa lepo sam te pitao da li ces da mi ostavis tvoj kada si zvao za ciradu. To mi je bila sansa, ali ti si ispao smrad... :finger:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Hej' date='hej ...staniiii malo ! Pa zar nisi [b']baš ti[/b] ,na jedom drugom mjestu u ovom forumu ( zzr 1400 vs Hayabusa OFF) napisao za Kawu da je ,uz Busu, NAJRUŽNIJI IKADA napravljeni motocikl,ružniji i od Morbidelija...??? :-k

Ili si ,za samo jedan dan,progledao,ili je nešto drugo u pitanju.

Meni je ta KAWA prava STRAVA.

Èestitam momku na pravom izboru! 8)8)8)

 

Ja i dalje mislim da su Busa i ZX 14 ruzni, doduse crni je malo lepsi od ostalih, ali ovom decku bas lepo stoji. Ja sam pokusavao da mu nadjem polovnog ZX-12 ali su svi bili skupi 10 soma za 2005 a novi ZX-14 je placen sa porezom 11 hiljada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Hej' date='hej ...staniiii malo ! Pa zar nisi [b']baš ti[/b] ,na jedom drugom mjestu u ovom forumu ( zzr 1400 vs Hayabusa OFF) napisao za Kawu da je ,uz Busu, NAJRUŽNIJI IKADA napravljeni motocikl,ružniji i od Morbidelija...??? :-k

Ili si ,za samo jedan dan,progledao,ili je nešto drugo u pitanju.

Meni je ta KAWA prava STRAVA.

Èestitam momku na pravom izboru! 8)8)8)

 

Ja i dalje mislim da su Busa i ZX 14 ruzni, doduse crni je malo lepsi od ostalih, ali ovom decku bas lepo stoji. Ja sam pokusavao da mu nadjem polovnog ZX-12 ali su svi bili skupi 10 soma za 2005 a novi ZX-14 je placen sa porezom 11 hiljada.

Mora da mu lijepo stoji kada je momak kao kuæa a ima preko 190,ne voze to seka-perse.( neka se ne ljute ovi sa manje centimetara,nisam mislio na njih nego na svilene šminkere )

I ja bih se odluèio za ZX 12 R,ZX 14 je niži i nešto duži,pa i pored malo više konjiæa, djeluje više kao turista.A ZX 12 nije na cijeni bez razloga... 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja