Jump to content

Moto Zajednica

Moto servis Laboratorija

Recommended Posts

  • Svakom po zasluzi, 12368 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Molimo vas da sve postove koji nisu u vezi sa Iskustvom sa servisom " Moto Laboratorija" pišete u OVOJ TEMI

 

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Gasim po kucama...povoljno, 161 postova
  • Lokacija: Novi Beograd Arena
  • Motocikl: Kawasaki ZZR1100,Yamaha Thunderace 1000

Pozdrav za Laboratoriju,koliko bi kostalo stelovanje ventila i karburatora za ZZR 1100?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 751 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: yamaha fz 750 genesis

Ajde da Vas pitam nesto posto mi niko ne daje odgovor.Naime napravio sam punjac za akumulatore po Joskinom projektu,pa me interesuje da li se u rezimu brzog punjenja i regeneracije pali,to jest treperi i dioda za normalno punjenje?Pri tom se iz punjaca cuje neki zvuk kao da odradi neki rele(koga naravno nema) u trenutku kad se upali i dioda za normalno punjenje.U jednom postu sam citao da ste ovaj ispravljac maltretirali do besvesti i da radi perfektno,pa mi recite da li se to desava i kod vas ili je mozda neki kvar kod mene i gde da ga trazim ako kvar postoji?Znam da ovo pitanje nije za ovu temu ali bih vas opet zamolio da mi odgovorite.Unapred hvala na odgovoru,Mitar!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 751 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: yamaha fz 750 genesis

Evo predloga kako da resis problem:

 

Joska

 

On ce ti dati sigurne upute bez posrednika 0takoje.gif

Pa cuo sam se sa Joskom vec,ispravljac je bio kod njega na stelovanje,medjutim nesto se izgleda pokvarilo ili zbog transporta(brza posta) ili veoma los akumulator koga sam stavio na regeneraciju.Joska se ne javlja na telefon,pa sam mislio da mi neko ko vec koristi ovaj punjac kaze da li se i kod njih ponasa tako ili je kod mene nesto crklo,ne znam da li me razumes.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Draga Gospodo Laboranti, sta da Vam kazem sem da budete onakvi kakvi ste bili i do sada, dobri i strpljvi a posebno za nas sa malo vise plastike, prijatelji Srecna Vam Nova Godina :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Hvala sima na lepim zeljama. U ime Laboranata, zelim vam svima sve isto sto zelim i samome sebi, a sebi, naravno, zelim samo najbolje :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Puno srece i zdravlja za prijatelje iz Laboratorije od brace Stachora iz Bataje (poseban pozdrav za Pedju -Moto klub Beograd u kome smo bili)

Evo par slikica pretpraznicnog raspolozenja iz servisa!

post-2239-0-33424400-1357120802_thumb.jpgpost-2239-0-34047900-1357120823_thumb.jpgpost-2239-0-32302800-1357120846_thumb.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Republika Dorćol
  • Motocikl: Benelli TRE1130K

Auuu kak'i ste ko Cosa Nostra - istureno odeljenje u Bataji :jee: ...a vidim i radilo se na enterijeru...pravi direktorski :care: .

 

Laboranti pridružujem se čestitkama i željama u Novoj 2013.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Suzuki GXS600F

Kakva je prekljuce bila Jablanicka corba koju je u Labusu spremio Peki. Majko moja ubio nas na mestu, pa sam onda putovao do KG 3 sata sa pauzama za pivo.Nedajte mu vise da ovako dobro sprema. Pozdrav Misko i sretni Bozicni praznici.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 226 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FJ 1100 Yamaha

moram da uputim lošu kritiku na Peđin račun: kada je menjao ulje u vilama i stavljao nove semeringe zaboravio je da vrati podlošku i sada curi iz levog štapa.

 

Proveri ti to jos jednom dal je to to... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

moram da uputim lošu kritiku na Peđin račun: kada je menjao ulje u vilama i stavljao nove semeringe zaboravio je da vrati podlošku i sada curi iz levog štapa.

 

A možda je nije ni skidao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: XRV-750-RD04

Aj da ja upadnem sa jednim pitanjem. Sta ste uradili sa dodavanjem konjica u svoje ljute makine? Slusao sam vas i bilo je veoma ubedljivo objasnjenje. Da li ste ga sproveli u praksi?

A sto ja to pitam. Pa ne laje kera sela radi. Moja Africa je trenutno rasturena. Menjam zupcanik cetvrte brzine. Pa sam mislio .....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Malo sam usporio sa tom akcijom jer imam mnogo posla oko preseljenja Laboratorije, a ne mogu da se pocepam nadvoje. Ne znam šta si i gde slušao od te priče ali za sad sve ide onako kako smo planirali. Iskreno se nadam da ću do prvog marta sklopiti oba agregata i idemo na valjke da izmerimo snagu.

 

Dođi posle prvog marta pa vidi sam. Ostavi nam motor, sačekaj da stignu potrebni delovi pa ćemo odraditi i sa tvojim motorom sve što treba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja